Skocz do zawartości
Forum

Stosunek przerywany :(


Rekomendowane odpowiedzi

autorko postu a ja nie rozumiem jak można nie uważać stosunku przerywanego za metodę antykoncepcji? U większości ludzi jest metodą bardzo skuteczną,antykoncepcja często zawodzi a stosunek przerywany ma wskaźnik pearla 3/100, prezerwatywa 4/100, my mamy planowane dzieci, od 14 lat stosujemy przerywany i nie zaliczyliśmy wpadki

Odnośnik do komentarza

Lavina
autorko postu a ja nie rozumiem jak można nie uważać stosunku przerywanego za metodę antykoncepcji? U większości ludzi jest metodą bardzo skuteczną,antykoncepcja często zawodzi a stosunek przerywany ma wskaźnik pearla 3/100, prezerwatywa 4/100, my mamy planowane dzieci, od 14 lat stosujemy przerywany i nie zaliczyliśmy wpadki

W XXI wieku taka wiedza?! To, że nie zaliczyłaś wpadki nie znaczy, że jest to skuteczna metoda antykoncepcji. Każdy ginekolog to powie. A jeśli nawet ktoś ją stosuje, to jest to chyba najbardziej zawodna metoda z wszystkich. Zapytaj ginekologów. Nie wiem czy wiesz, ale w preejakulacie również znajdują się śladowe ilości plemników, a do zapłodnienia wystarczy tylko jeden ;)

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz cos o takim słyszę jak wydobywająca się nasienia o mężczyzny podczas całego stosunku, zawsze myślałam, że ciąża, wytrysk.. następuje tylko wtedy kiedy mężczyzna normalnie tam dojdzie podczas orgazmu.. Nie bijcie - nie miałam w życiu setek partnerów, nie mam wielkiego doświadczenia, nigdy o tym nie czytalam, i czemus nie zauważałam hmm.. Teraz kiedy o tym czytam to aż włos mi się na głowie jeży że kiedys na to poszłam, i jakimis cudami nie wpadłam, Nie przedstawiam jaki bylby szok

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...