Skocz do zawartości
Forum

Problemy przy zajściu w drugą ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Na stanie dwulatek, a teraz druga ciąża, jestem załamana przez pandemie z końcem listopada zostałam bez pracy, porozsylalam cv w przyszlym tygodniu mam rozmowę,  a test pokazał 2 kreski(zero jakichkolwiek objawów prócz braku okresu), ktoś był w podobnej sytuacji, mam oszukać pracodawcę i nie powiedzieć o ciąży ? Po macierzyńskim przeszlam na pracę zdalną i mam dosc siedzenia w domu, tak się cieszyłam, że wkoncu wyjdę do ludzi, mój mąż dużo pracuje nie ma go prawie non stop i w dzień i w nocy... a perspektywa kolejnych 2 lat siedzenia w domu dobija mnie, piszę ze łzami w oczach... 

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, ja mam 7- letniego syna, chcemy rodzeństwa, ale od 2 lat nic. Tak się zastanawiam czy ginekologa nie zmienić. Ten mi coś o wyregulowaniu cykli hormonami proponuje (mam takie chwiejne cykle ok. 26 do 36 dni). Mimo że mi się wahają to się boję, że to całkiem zaburzy możliwości zapłodnienia na przyszłość, co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Gość Dzwoneczek

My z mężem w końcu zdecydowaliśmy się na wizytę w klinice. Dużo czytałam na ten temat która najlepsza zanim zdecydowałam się leczyć u dr Janeczko w Krakowie z Parens. Mają własne labolatorium więc ceny badań są niższe niż w innych klinikach. Jest tu ktos kto tak jak ja zdecydował się na leczenie niepłodności? :) Być może pomyliłam wątek jak tak to dajcie link do właściwego ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Dzwoneczek

My z mężem w końcu zdecydowaliśmy się na wizytę w klinice. Dużo czytałam na ten temat która najlepsza zanim zdecydowałam się leczyć u dr Janeczko w Krakowie z Parens. Mają własne labolatorium więc ceny badań są niższe niż w innych klinikach. Jest tu ktos kto tak jak ja zdecydował się na leczenie niepłodności? :) Być może pomyliłam wątek jak tak to dajcie link do właściwego ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...