Skocz do zawartości
Forum

Problemy przy zajściu w drugą ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Elszka9 w Krakowie nie pomogę, a masz już dzieci czy to pierwsza ciąża ?
Louisa używałaś kiedyś testów owulacyjnych ? Bo zamierzam kupić i mam nadzieje, że będzie ok. Na wakacjach jest super :) juz planujemy wyjazd nad morze na sierpniowy długi weekend :)

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza

Hej a ja już w sobotę do Polski .... Hura.... A na początku sierpnia testuje...
A jeśli chodzi o testy owulacyjne to owszem kupowałam, testowałam, ale przestałam, bo co mi z tego że nawet test pozytywny, a i tak nic nie wychodziło, więc szkoda tylko kasy, teraz przeważnie owulacjie mam w samym środku cyklu, wiem to po mierzeniu temperatury, oprócz tego próbuje obserwować śluz i szyjke macicy. .

Trzymajcie kciuki...
http://ovufriend.pl/graph/18e8cad9a73dbd5f8139ca7ade4e3edb

Odnośnik do komentarza

Znam niesamowicie dużo historii od znajomych, którzy jak odpuścili starania, to dopiero się udało. Stres związany z ciągłymi badaniami, mierzeniem temperatury itp. nie pozwalał im się odpowiednio wyluzować i poczuć się na totalnym spontanie :)
Testy owulacyjne, badania hormonów i wszystkie ginekologiczne sprawy zdecydowanie zabijają ducha, choć oczywiście pozwalają rozwiązać problem. Czasem łykanie jakieś mamy dha premium to niewystarczająco, szczególnie, że teraz decydujemy się później na dzieci.

Odnośnik do komentarza

A doktor Łukasz Dancewicz? Sprawdz go sobie. Przyjmuje w Intima Clinic to jest przy rondzie grzegorzeckim. Poprowadzil mi cala zagrozona ciaze, a wczesniej przeprowadzil leczenie dzieki ktoremu w ogole mozliwa byla ciaza.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny udało się, udało się normalnie rano jak zobaczyłam na teście 2 kreski to się aż poryczałam jak małe dziecko...
Były lekkie bo to w sumie 3 dni za wcześnie ale są, zrobiłam nawet 3 testy dziś żeby się upewnić i na wszystkich dwie lekkie ale 2 kreski.
Hura, życzę wszystkim takich cudownych wakacji...
Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Louisa gratuluję Ci strasznie :) miałaś jakieś objawy , przeczówałaś coś? Strasznie się cieszę z Twojego szczęścia :) kiedy do lekarza? Ja byłam dziś u gina i to jest 9 dzień cyklu i 14mm pecherzyk lekarka powiedziała, że odpowiednia wielkość ..wiec mam nadzieje ze się uda. Przepisała mi luteine od 15 dnia cyklu przez 10 dni. Trzymaj kciuki. I pisz na bieżąco. Wyślij zdjęcie testu :)

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza

Hej

Dziękuję bardzo.... <3<br />
Po za zmęczeniem to nic....
I w sumie tak też miałam w pierwszej ciąży...

Super ze pęcherzyk ma odpowiednią wielkość, w takim razie tylko czekać i działać...
Mak nadzieję że i od Ciebie usłyszymy dobrą nowinę...
A sama nie wiem kiedy do lekarza bo jestem na wakacjach tu w Polsce i muszę się umówię na prywatną wizytę

Aaaaaaaa normalnie super super
Nie ma wiem czy zobaczysz coś na zdjęciu bo mi już bo światło się za bardzo odbijło

monthly_2017_08/problemy-przy-zajsciu-w-druga-ciaze_60271.jpg

Odnośnik do komentarza

No przyznam szczerze że trochę może odpusciłam ale nie do końca, nie dałem rady bo za bardzo mi zależało...
Tym razem zwłaszcza tak od 2 tygodni bardziej próbowałam się skupić na wyjeździe do Polski, ale i tak myślałam...
A tak najbardziej to wierzyłam i bardzo się modliłam do św. Dominika - patrona kobiet w ciąży i tych którzy się starają... Oprócz tego nosiłam cały czas ten pasek św.Dominika o którym kiedyś wspominałam i wierzyłam że skoro pomógł już mnóstwo osobom, to pomoże i mi...
A wiem że to może dziwne ale on mi pomógł w moich problemach zdrowotnych już w chwili założenia paska... Naprawdę wszystkie dolegliwości znikły ..
I się udało za pierwszym razem po założeniu Paska...
Wiem że nie każdy wierzy ale ja wierzę ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...