Skocz do zawartości
Forum

Spozniajaca sie miesiaczka- 6dni


Gość Natt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Dzis mija 6 dzien, jak spoznia mi sie miesiaczka. Zawsze mialam regularne cykle... max bylo 2 dni spoznienia..
W tym miesiacu zauwazylam cos dziwnego. Okolo 6 dni od przytulania sie z chlopakiem ( nie doszedl we mnie) mialam jednorazowe plamienie. Tzn po zalatwieniu sie na papierze zauwazylam sluz zabarwiony na bladorozowo. Myslalam, ze miesiaczka zacznie sie szybciej- jednak tak sie nie stalo. Nie ma jej do dzis. Pobolewa mnie delikatnie podbrzusze, gdzie zawsze przy zblizajacej sie miesiaczce byl to bol nie do zniesienia. Przed miesiaczka zawsze bolaly mnie piersi.. teraz mnie nie bola..

Chce poczekac jeszcze pare dni, jak nie dostane miesiaczki zrobie test..
Chcialabym podpytac czy moze to byc ciaza?
Czy moze wplyw na to ma fakt, iz od poczatku maja zaczelam sie zdrowo odzywiac, odstawilam slodycze i napoje gazowane itp?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

W niedziele rano zrobilam test- jedna kreska..

Dzis mija 10dni od terminu miesiaczki i dalej jej nie ma..

Bola mnie jajniki, tak jakby ciagnelo w dol, bardzo czesto korzystam z toalety, praktycznie co godzine sikam w duuzych ilosciach.

Odnośnik do komentarza

~Natt
Edit: 9dni dzis mija id terminu planowanej miesiaczki. ;-)

Hej Natt ;) możesz nam zdradzić, jak rozwinęła się sytuacja? Piszę, bo właśnie Twój post dokładnie opisuje to co się dzieje u mnie.
Również spóźnia mi się miesiączka, delikatne pobolewanie podbrzusza i jajników (przed miesiączką boli okropnie), ogromna tkliwość sutków przy niebolesnych choć obrzmiałych piersiach (przed miesiączką mam mocne bóle piersi). Zrobiłam już 3 testy i wszystkie negatywne...
Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...