W oczekiwaniu na bociana

Poronienie w 22 tygodniu

~Weeerrraa

~Weeerrraa

Kochane, czy któraś poroniła ok. 22 tygodnia? Jak długo czekaliście z kolejnymi staraniami? Możecie podzielić sie swoją historia?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dorisss

Dorisss

Witaj. Ja poronilam druga ciążę w 19 tyg. Lekarze zalecali poczekać 3-6 m z racji wysokiej ciąży. Po 1 i 3 poronieniu mówili o 3 m bo były do 12tc.

49414 dorisss Kobieta, 29 lat, Wroclaw
~Aniaked

~Aniaked

Mi lekarka mówiła że wystarczy do 1 miesiączki normalnej po poronieniu bo zajście to też nie takie chop siup. Chodzi bardziej o komfort psychiczny. Poronilam w 20tyg. I po 6 tygodniach bo tyle czekałam na kolejną miesiaczke nie było przeciwwskazań zdrowotnych do zajścia w ciaze.

Wiola86

Wiola86

Hej dziewczyny ją poronilam w 16tyg i też słyszałam że około 3-6miesięcy czekać ale jak potem byłam na kontroli po trzech tygodniach to usłyszałam że wszystko ok nawet okazało się że byłam już po pierwszej owulacji i po miesiaczce można się starać myślę że to zależy od psychiki i od szybkości regeneracji organizmu.

55442 wiola86 Kobieta, 31 lat, Nowy Sacz
Dorisss

Dorisss

Wiola86 zgadzam się. Psychika najważniejsza. No i oczywiście czy lekarz nie widzi przeciwwskazań. Tak więc najlepiej spytać swojego lekarza na wizycie kontrolnej

~PaulinaJakub

~PaulinaJakub

Witaj. Ja w styczniu urodziłam Synka w 18 tygodniu. Powoli dochodzę do ładu psychicznego jednak zmieniłam lekarza i czeka mnie masa badań. Ponieważ to moja 5 ciąża -4 poronienie.
Warto poprosić lekarza o szereg badań. Przede wszystkim cytologia, wymaz i posiew na bakterie .
Pozdrawiam

Ulisek

Ulisek

Czy przyczyną Waszych poronień były bakterie z serii mykoplazm? Chlamydie, ureaplazmy? Mam ureaplazme, zaczynamy starania i ginka przestrzega mnie przed ryzykiem poronień a nie mogę tej bakterii wyleczyć :(
Bardzo mi przykro.

52639 ulisek Kobieta, 34 lata, Poznań
Dorisss

Dorisss

Ulisek u mnie w 3c najprawdopodobniej przyczyną poronienia była bakteria e coli w moczu. Wyszło to później z posiewu moczu.

Wiola86

Wiola86

Ulisek u mnie przyczyna nie były bakterie bo w czasie ciąży zrobiłam wszystkie badania i nie wykazały niczego. Po poronieniu wszystkie kazała mi moja gin powtórzyć i jeszcze dorzuciła kilka i nic wszystkie ujemnie. Ale wiem że te bakterie jeśli się jest nimi zarazonym są bardzo niebezpieczne i powodują poronienia lub poważne wady płodu więc mogę ci tylko podpowiedziećiec ze najpierw należałoby się wyleczyć i partnera bo on też na 100%jest zarazony i musicie się leczyć równocześnie. Wiem że chcesz posiadać potomstwo ale w takiej sytuacji to nawet jak zajdziesz to będzie raczej nie wesoło.

55442 wiola86 Kobieta, 31 lat, Nowy Sacz
~Kallina_86

~Kallina_86

Niestety mnie poronienie spotkało już 3 razy i we wczesnych etapach (8tc., 12 tc., 8tc.) :( W tym wszystkim najgorsze było to, ze nie znalazlam wsparcia psychicznego i medycznego u lekarzy. Tylko powtarzali "Tak sie zdarza, niech Pnastwo probuja znowu"... dla mnie to obled, ze mowia to kobiecie, ktora poronila drugi, trzeci raz i nie zlecaja zadnych badan, nawet nie sugeruja. Na wlasna reke zrobilam badanie http://www.testdna.pl/pakiet-badan-po-poronieniu/ najpierw kolezanka po stracie polecila, a pozniej poszlam do jej gin. wyszły mi mutacje (w zyciu bym nie pomyslala!). Od razu jeszcze przed kolejnymi staraniami wlaczyl mi zmetylowany kwas foliowy, acard i clexane i urodzilam zdrowe dziecko! :) Trzymam za Was kciuki żeby i Wam się udało, bo jest to możliwe!! :)

Jamama2

Jamama2

kallina czy clexane miałaś refundowane?

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/hr3ixoy.png]Tekst linka[/url]

51786 jamama2 Kobieta, 34 lata, Szczecin i okolice