Skocz do zawartości
Forum

wysoka prolaktyna bromergon......


Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam, miałam problemy z utrzymaniem ciąży. Podejrzewano guzy ale okazało się że to postresowe. Po bromergonie umierałam. Lekarz zapisał mi tabletki z pestek arbuza o takim damy działaniu jak bromergon. Wróciłam do życia. Nazwa jak nie pomieszałem Agufen bez recepty miżna je było kupić. Nie wiem czy je jeszcze produkują.

Odnośnik do komentarza

hejka biore już bromergon pierwsza dawka cwiartka tabl ok druga no nos zapchany bol glowy sennosc kolejna i jeszcze potem dwie masakra wymioty zawroty bol glowy serca ale juz wczoraj bylo oki i mam nadzieje ze sie przyzwyczail organizm w poniedzialek zwieksze dawke do pol dwa razy dziennie i zobaczymy.w piatek rejestruje sie do endokrynologa i zobaaczymy;)mysle pozytywnie bylam na usg jest wporzadku tylle ze mam tylozgiecie macicy ale mam pecherzyk dominujacy 17mm mam mam cicha nadzieje ze sie uda z tak wysoka prolaktyna bo juz spada powoli chyba

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hkrcubd6z.png

Odnośnik do komentarza

Mama nikolki jak tam po tabletkach robiłas juz. Jakies kontrolne badania?Ja zazywam parlodel i letrox..calkiem dobrze znosze te leki...czasami bol glowy... 15 maja bede miala wizyte kontrolna wtedy zrobie badania...co ciekawe w tym miesiacu zupelnie bwzbolesnie przeszlam owu...cyce wogole nie bola a zawsze od owu do okresu dawaly czadu...no nic czekam na efekty a raczej na cud..

Odnośnik do komentarza

witaj kasieka bylam na usg ginekologicznie wszystko ok tylko mam tylozgiecie macicy widocznie taka moja uroda no ale coz bromergon biore po pol tabl dwa razy dziennie za dwa dni zwieksze do 3/4tabl.poczatek czułam sie okronie bol glowy zawroty mdlosci ale teraz juz ok tyko troszke glowa pobolewa pmsu rowniez nie milam wogole prrawie a zawsze ilam tylko 1 dzien okresu bolal brzuch czekam na tel od dr bo latwie endo prywatnie i przez znajomosci bo tak to dluuugo jutro mam wiedziec kiedy wizyta itd...ale moj tesc dal wyniki badan jednemu koledze ktory pracuje w szpitalu i on dal do konsultacji innym lekarzom to powiedzieli ze przy takiej prl musze miec koniecznie wykonany rezonans gowy w kierunku gruczolaka no i jeszcze badania tarczycy rozszerzone

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hkrcubd6z.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, ja hiperprolaktynemię (przy okazji też pcos) miałam stwierdzoną kilka lat temu, brałam Bromergon i na szczęście skutki uboczne mnie ominęły.. Potem lekarze przestali się na tym skupiać, a też pojedyncze badania hormonalne (ale bez tych prób po podaniu leku) wychodziły OK aż do teraz. Cykle miałam zawsze nieregularne (koło 40 kilka dni), a ostatni trwał 66 dni.. Na szczęście dr zbadał m.in. prolatynę i mam oczywiście za wysoką. Przepisał mi Norprolac. Mam nadzieję, że po tym leku choć trochę cykl się skróci i będzie łatwiej zajść w ciążę (przy długich cyklach szans jest mniej i też owulki może nie być :()). Rok temu udało mi się zajść, ale niestety moje szczęście trwało tylko 3 miesiące :(. A ogólnie w czerwcu minie 4 lata jak się staramy o dzidziusia..

Odnośnik do komentarza

Ja jakiś czas temu miałam zawyżona prolaktyne (49) i zmniejszano mi ja lekiem norprolac 75. Przez wieczny stres nie zauwazylam typowych objawów, które ten stan charakteryzują tzn olbrzymi ból głowy, kołatanie serca, okres co 40-50dni, rozdrażnienie (mogłam z sekundę wybuchnąć) itp Lek jest dosyć drogi (ok150)wiec sie ucieszyłam kiedy po wielu miesiącach miałam przestać go brać. Przez kilka dni/tyg organizm musiał sie dostosowywać, powróciły typowe bóle głowy. W chwili obecnej kontroluje prolaktyne i staram sie o dziecko. Okres jest w stałych odstępach ok 29-30 dni. Czuje sie normalnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...