Skocz do zawartości
Forum

Czy owulacja mogła wystąpić wcześniej?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,
moja sprawa przedstawia się następująco.W ubiegłym cyklu miałam przeprowadzony monitoring cyklu, gdyż planuję macierzyństwo. Wszystko, jak stwierdziła Pani Doktor wygląda książkowo. W ostatnim badaniu usg zauważyła ona cystę na ciałku żółtym, czym kazała się nie martwić póki nie odczuję jakiś szczególnych bóli. takich też nie miałam. Na dwa dni przed planowaną miesiączką zrobiłam test ciążowy, przeznaczony do wczesnego wykrywania ciąży. Niestety wynik był negatywny. 20.02. wystąpiło u mnie 5dniowe krwawienie menstruacyjne, co potwierdziło jakoby wynik testu. Cykle miewam regularne - 28 dniowe. 11 dnia cyklu (co uzasadnione było treścią ulotki inf.) tj. 02.03 rozpoczęłam monitoring owulacji testami owulacyjnymi clearblue. Przeprowadziłam je codziennie włącznie z dniem dzisiejszym, niestety żaden z nich nie wskazywał na owulację. Czy możliwym jest, że owulacja tym razem wystąpiła wcześniej niż przed 11 dniem cyklu? Zazwyczaj jestem w stanie zauważyć u siebie moment owulacji chociażby po obserwacji śluzu. Tym razem jednak zadanie miałam utrudnione, ponieważ w pierwszych dniach po ustąpieniu krwawienia miesiączkowego pojawiły się u mnie plamienia, które tłumaczyłam sobie następstwem stosunku płciowego. ( Zjawisko u mnie bardzo często). Jeśli tak czy możliwe jest zajście w ciążę przy tak wczesnej owulacji? Czy może jest to cykl bezowulacyjny? A może wspływ cysty? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...