Skocz do zawartości
Forum

Ciaza? Czy to mozliwe?


Gość Gabi833

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, uprawiałam petting z chlopakiem - on był w majtkach. Robił mi tzw palcówke przy czym nie wkładał palca do pochwy, a jedynie pieścił okolice jej wejscia oraz łechtaczke. Jestem dziewicą, a to były dni plodne - 12. dzień cyklu, a śluzu było dużo. Istnieje mozliwosc, że chlopak w miedzyczasie dotknal swojego penisa z ewentualnym płynem preejakulacyjnym, ale przy pieszczotach palce nie były mokre od spermy, ani raczej od tego płynu. Wytrysku raczej nie miał, a jesli już to w bieliznie.
Czy jest ryzyko że bede w ciazy?? Jeśli tak to jak duże? Bardzo prosze o odpowiedz... Trochę sie martwie..

Odnośnik do komentarza

~mam..rob..
Nie uprawialas seksu. Nie bylo spermy wprowadzonej do pochwy. Nie jestes w ciazy i tyle. Koniec. Ciaze z niczego sie nie bierze.

Dziękuje za odpowiedz. A jeśli na palcach sperma lub ten płyn w niewielkich ilosciach dostałby sie do przedsionka pochwy to byłaby mozliwosc ciazy?

Odnośnik do komentarza

Gabi, bo piszesz na forum, gdzie dziewczyny starają się o dziecko kilka lat a jak się starają, to pewne rzeczy robią świadomie. I jestem w stanie sobie wyobrazić jak mogą się czuć czytając takie panikarskie wpisy z nieodpowiedzialnych zabaw młodzieży(?). Ale nie wiem czy jesteś w stanie to zrozumieć
Moim zdaniem ciąża jest niemożliwa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...