Skocz do zawartości
Forum

To nie jest higieniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Dejanira5

nie wiesz jak długo bedziecie musieli się starać o dzidzię ( oby jak najkrócej)
ale co zrobisz w monecie kiedy zaciszniesz zeby na miesiac a dzidzi nie bedzie albo przyjdzie sie wam starac o nia rok?? najlepiej bedize jeżeli pojdziesz na konultację do specjalisyty niech on pomoze Wam zawalczyć wasz problem a poźniej staranka

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Nie,nie, nie ;) Ja nie uważam, żeby to był aż taki problem żeby iść do specjalisty. Ja też się brzydzę nasienia , tego jak wycieka jeszcze długo po ,ale jak pagnęliśmy dzidzi to nie było przecież innej możliwości, więc śmiało kończyliśmy do środka :D
dejanira dasz radę, napewno i jeżeli nie uważasz że to jest aż taki wielki problem żeby iść po poradę to nie idź! Kochacie się i w ogóle, zaopatrz się w chusteczki blisko łóżka, a potem czym prędzej biegnij pod prysznic :D Mówie Ci to wszystko jest warte tych emocji i uczuć jakie będą Wam towarzyszyły później jak już osiągniecie zamierzony cel :D Trzymaj sie kochana :*

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

zaraz świr, nikt nic takiego nie powiedział :) ja sama mam kłopot z którym wiem, ze powinnam udac się do seksuologa al ejakoś jeszcze nie dojrzałam do tej decyzji.

oooooo wiem, skoro miłośc kończy się tam gdzie zaczyna seks tzn ze masz ostry seks :D

Odnośnik do komentarza

Skoro sama piszesz o sobie Świr to widocznie tak uważasz sama o sobie. Skoro napisałaś o swoim problemie na forum to uwazałaś że każdy Cię pochwali ??

Jeżeli tak to się mocno zdziwiłaś.

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie to jest odmiana natręctwa i nalezało by sie temu przyjżeć ze strony medycznej :) - wizyta u psychologa nikomu nie zaszkodzi a ty bedziesz miała spokój ze i to zrobiłaś ( wytracasz ewentualne argumenty innym )

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

do LUTKI - z tym świrem to oczywiście żart... troszke może przesadzony, a jeśli chodzi o zbliżenia to delikatniej i "mniej ostrego" seksu to chyba nikt nie uprawia... nie zgodziłabym się nigdy podad to co wychodzi ponad konieczne minimum

Do DBOZUTA - jesli nie masz nic mądrego do powiedzenia to sie lepiej w ogóle nie odzywaj?

Do ARDHARA - może i rzeczywiście to jakaś odmiana natręctw ale ja tego leczyc nie chce, na codzień jest mi z tym dobrze... a jeśli chodzi o staranie o dzidzie to mój mąż zajmuje się usuwaniem TEGO z mojego ciała i ja nie musze tego nawet dotykać... bo na sama myśl robi mi się niedobrze

Odnośnik do komentarza

dejanira5
do LUTKI - z tym świrem to oczywiście żart... troszke może przesadzony, a jeśli chodzi o zbliżenia to delikatniej i "mniej ostrego" seksu to chyba nikt nie uprawia... nie zgodziłabym się nigdy podad to co wychodzi ponad konieczne minimum

no własnie, a co to jest to konieczne minimum? Nie rozumiem tego. My kochamy się, lub zabawiamy w taki sposób na jaki mamy ochotę, czasem są to delikatne kizania innym razem coś calkiem ostrego, ale nigdy nie przeszło by mi przez mysl mówienie o tym jak o koniecznym minimum. Skoro nazywasz jakąś tam forme seksu koniecznym minimum to to chyba jest całkiem powazny problem. Oczywiście dopóki Ci to nie przeszkadza to nikt Cie nie zmusi do leczenia. Ale moim zdaniem nie jest to zdrowe podejście do seksu.

Odnośnik do komentarza

witaj:)czytalam twoje poprzednie rozmowy i dochodze do nastepujacych w nioskow pierwszymz nich jest to ze jesli czujesz faktycznie obrzydzenie do wydzielin ktore wyplywaja to moze warto byloby sprobowac w wodzie:)wtedy nie bedziesz tak bardzo odczuwac tego wyciekania:)staraj sie nie myslec o tym a 2 moja propozycja to udac sie do specjalisty ktory napewno pomoze Ci pokonac ta fobie:)to tak naprawde niczym sie nie rozni od fobi np.co do pajakow i uwazam ze nie masz prawa sie z tym zle czuc:) kazdy z nas ma jakies leki, fobie poprostu kazdy inne:)ja np.boje sie wezy i pajakow:)głowa do gory:)trzymam kciuki
http://www.suwaczek.pl/cache/95f78c0e82.png

Odnośnik do komentarza

i ja sie wypowiem. Ja tez nei lubie jak ze mnie "wycieka" no ale co zrobić tak juz jest i tyle. Nielubie przerywanego a prezerwatywy mnie wkurzaja. Wiec....heheh musze wyciekac ;)

co do obrzydzenia......pierwszy raz sie z ttym spotkalam pierwszy raz słysze o tym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...