W oczekiwaniu na bociana

Witaminy dla planujacych dziecko

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~afaha

~afaha

Ja oprócz kwasu foliowego biore jeszcze OVARIN , niestety mam bardzo nieregularne miesiaczki i lekarka doradziła, żebym to brała, taki zespół witamin na uregulowanie gospodarki hormonalnej dla kobiet planujących ciążę

~Crazyflower

~Crazyflower

Kwas foliowy + DHA + witamina D, a poza tym zgłosiłam się do dietetyczki po zdrowszą dietę. Mogę Ci polecić moją dietetyczkę świetna babeczka i działa też online (strona jej poradni

~veronica88888

~veronica88888

ovarin mnie lekarz przepisał przy zespole policystycznych jajnikow , bardzo dobry preparat

wiolkakk

wiolkakk

A brałyście może kolagen w ciąży? Gdzieś wyczytałam, że jest dobry na napięcie skóry i pomaga uniknąć rozstępów. Zastanawiam się nad tym suplementem: kolagen. Co sądzicie? Jeszcze tego nie konsultowałam z ginekologiem, a będę wdzięczna za Waszą odpowiedź...

58076 wiolkakk Kobieta, 31 lat, Bytom
~Magdalenaa1

~Magdalenaa1

Ja podczas ciąży i starania się o dziecko brałam mama dha premium. Jestem osobą, która wielu rzeczy nie lubi, dlatego też lekarz mi powiedział, że powinnam brać jakieś witaminy żeby dostarczyć organizmowi niezbędnych składników. Brałam je rano i wieczorem, oprócz tego nic więcej bo już jest w nich kwas foliowy, dla mnie to było wygodne rozwiązanie :)

~behbii

~behbii

Dziewczyny poradźcie coś, bo już sie sama skołowana czuję, jakie witaminki dla przyszłej mamy najlepsze? od kiedy zacząć brać, jeszcze ne jestm w ciązy ale się już staramy

~overla

~overla

Na pewno:
witaminy z grupy B
witamina C jeśli jesz niewiele owoców i warzyw
witamina D3 w okresie od jesieni do wiosny
magnez ( jest dobry jeśli czuje sie zmęczenie i ogólnie jest się skołowanym, trzeba również wiedzieć, że trzeba go suplementować jesli pijesz dużo kawy poniewaz kawa wypłukuje go z organizmu)
oczywiscie folik
Proponowałabym zajrzeć do apteki i poszukac jakiegoś dobrego preparatu witaminowego dla kobiet:
https://www.cefarm24.pl/preparaty-dla-kobiet.html