Skocz do zawartości
Forum

Pomocy


Gość Takbardzochce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Takbardzochce

Witam, szukam kobiet które miały podobne objawy bo najnormalniej w świecie szukam odpowiedzi.
Miałam dostać @ 09.03 (spodziewałam się że jej nie będzie dlatego że nic jej nie zwiastowało) dodam jeszcze że objawy miesiączkowe (skurcze, ból piersi) mam już na tydzień przed spodziewaną @. Zawsze też odczuwam ból jajnika przy owulacji (ginekolog stwierdził że taka moja uroda, żadnych nieprawidłowości). W tym miesiącu jednak było inaczej, ani bólów na owu ani na @. W terminie @ zrobiłam z rana test (negatywny) a popołudniu dostałam bardzo lekkiego brązowego plamienia które później zniknęło, pojawiło się znowu następnego dnia i znów znikło. Teraz czuje się jakbym specyficznie (wzdęcia, lekkie kłucie w podbrzuszu jednak inne niż na @ ). Co myślicie forumowiczki? Powinnam znów zrobić test? Czy nie robić sobie nadziei ;/ Dodam że od ponad roku staramy się z mężem o dziecko i póki co bezskutecznie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja na początku ciąży miałam takie objawy jak przed miesiączka tylko dużo bardziej intensywne (ból podbrzusza i ból piersi) Czasami trwa u mnie 40 dni, a czasami 60, wiec cierpliwie czekałam. Poczekaj jeszcze kilka dni i zrób test ponownie , z tym że ja pierwszy raz od prawie roku czułam, że mam objawy owulacji. Leczyłam się na PCOS wiec tych owulacji nigdy nie miałam. Czasami ciąża jest zbyt wczesna, a stężenie hcg zbyt małe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...