Skocz do zawartości
Forum

Pierwsze objawy ciąży? !


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, ponieważ pierwszy tydzień ciąży to pierwszy tydzień cyklu, czyli wtedy kiedy pojawia się miesiączka. Zapłodnienie następuje po ok. 2 tygodniach, wiec skoro nie jesteś jeszcze w ciąży, nie możesz mieć jej objawów. Jeżeli chodziło Ci natomiast o 3 tydzień ciąży, czyli tydzień po zapłodnieniu, to również tak wczesne objawy są raczej niemożliwe. Bardziej prawdopodobne jest ze są to objawy na podłożu psychicznym. U kobiety, które bardzo chcą zajść w ciążę często pojawiają się fizyczne objawy ciąży. Sama doświadczyłam tego kilka razy, kiedy myślałam że się udało.

Odnośnik do komentarza

Ja mdłości w ogóle nie miałam za to zaraz po zagnieżdzeniu czyli 3-4tc wszystko było bez smaku, jak nigdy nie solilam to zaczęłam sypać az biało, nie dość że było potwornie słone to nadal bez smaku :D w okolicy planowo miesiączki pracowałam sporo w ogrodzie i ciągle słabo mi było, wkurzalam się że tyle.pracyvmam a co chwile muszę leżeć ;) nie spodziewałam się ciąży więc nie wiazalam tego z nią, okazało się to chwilę pozniej ;) tak więc u mnie te dwa objawy pojawiły się bardzo szybko po zapłodnieniu. Natomiast na mdłości to za wcześnie bo ona są spowodowane podniesionym poziomem prolaktyny, a na początku ciazy jest jeszcze bardo niski poziom.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza
Gość Mysz888888

Pierwsze co to przy zagniezdzeniu zgielo mnie w pół... To było wieczorem, a rano już wszytko bez soli było dla mnie przesolone, a co zawierało duże ilosci soli słodkie... Kolejnego dnia, wieczorem, trzy dni przed planowaną miesiączką był już pozytywny wynik testu. Przez kolejne dwa tygodnie budziły mnie niewyobrażalnie silne bóle jelit, aż wymiotowalam z bólu. Od razu nadwrażliwość na zapachy i ból piersi, jakby miały mi odpaść. Potem doszły wymioty, najpierw poranne, potem porannr, dzienne i wieczorne, do 17 tygodnia...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...