Skocz do zawartości
Forum

Czy mam powody...


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zaczne od tego ze pod koniec czerwca mialam okres, dziwny, brudny, brązowo krwawy. Zazwyczaj się ze mnie leje, a wtedy było go mniej, duzo mniej. Tylko jeden taki w miare obfity dzień a reszta to takie brudzenie. Teraz powinien przyjść następny ale poza lekkim bólem piersi (czasami, nie cały czas) i jakims dziwnym lekkim bolem brzucha - trochę jak na okres ale tak nie do końca i tez nie cały czas, to właściwie nie wyglada jakby mial przyjść. Poza tym trochę jestem wrazliwa: normalnie siedzialam i w ryk. Od ostatniego tego dziwnego okresu jest mi trochę źle, wieczorem niedobrze, rano kreci się w głowie. Zwalalam to na sesje i upały ale teraz patrząc to do sesji podeszlam na zasadzie "mam ja gdzieś" i zamiast stresu bylam taka rozmamłana. Non stop bym spala. A cokolwiek bym nie robila mnie męczy. Nie mowie o siku, bo zawsze często chodzę, zwłaszcza w lecie. Ale czytalam ze przed okresem szyjka jest wyczuwalna i twarda a moja jest taka jakby miekka (jesli to co dotykalam to byla szyjka). Powinnam zrobić test? Czy czekać czy okres sie pojawi? Nie wiem czy wymyslam:(

Odnośnik do komentarza

Wiewióreczka25
Zrobiłam dziś po południu. Miałam poczekać do rana ale nie wytrzymałam. Negatywny. Mialabym przynajmniej wyjaśnienie mojego kiepskiego nastroju i w ogóle wszystkich tych objawów.

Wiesz jak to jest z testami... różnie. Na wszelki wypadek powtórz jeszcze, ale najlepiej rano. A do tego czasu możesz spróbować wykonać coś takiego jak test ciążowy online - oczywiście nie da Ci nie wiadomo jakiej pewności, ale to będzie bardziej podejście od strony psychicznej, więc jeśli tu też będziesz miała negatywny, to faktycznie przyczyn Twoich objawów będzie trzeba szukać gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...