W oczekiwaniu na bociana

Czekające na 2 kreseczki :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

aniajg2

aniajg2

Hej dziewczyny byłam dziś u gina i nie mam już torbiela ale za to mam dwa pęcherzyki dominujące i bardzo dużo śluzu płodnego. Lekarz dziś dał mi skierowanie na badanie które są wymagane do hsg i jak będzie wszystko ok to 14 czerwca da mi na hsg i zobaczymy mam nadzieję,że w końcu się uda.

--

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

56126 aniajg2 Kobieta, 34 lata, Jelenia Góra
Cudzoziemkaa

Cudzoziemkaa

Dziewczyny dzisiaj zrobiłam test w dniu spodziewane miesiączki i jest xcos ala druga kreska... czy mi sie Wydaje??

• czekajace-na-2-kreseczki_67341.jpg
59819 cudzoziemkaa Kobieta, 28 lat, Bdh
Bibs

Bibs

I ja byłam dziś u lekarza. 1dc bo akurat dostałam okres i pęcherzyk ma 14mm,mam przyjść w 13dc żeby ocenić owulacje,do tego czasu to chyba urośnie z niego jakiś gigant, no chyba że pęknie wcześniej.
Cudzoziemkaa coś tam widać na tym teście, musisz powtórzyć za kilka dni.
Aniajg2 oby ten cykl okazał się szczęśliwy :)

59048 bibs Kobieta, 35 lat, Poznań
Cudzoziemkaa

Cudzoziemkaa

dzięki kochana. Zrobiłam juz 3 testy i wszystkie to samo. Aż maz zrobil sobie jeden bo nie wierzyl i na jego nix się nie pojawiło: P zrobię jutro rano a w sobotę hcg. My w sumie chcieliśmy sie starać od września dopiero i teraz nie było.przytulania w trakcie plodnych... oczywiście jesli fasolka jest to extra!!!

59819 cudzoziemkaa Kobieta, 28 lat, Bdh
Magdness

Magdness

Ja dziś zrobilam test z porannego to slabsza druga kreska. Mniej więcej tak jak u cudzoziemnkaa. Jak zrobilam zdjęcie testu to praktycznie nic nie widac.
Poszlam dzis na betę ale dopiero około 11 i nie mam dziś wynikow.
I czuję się jak na okres, chociaż troszkę inaczej i boję sie chodzić do łazienki, że jednak zobacze plamienie.
Ale nas dziewczyny wysypalo w tym miesiacu. Cieszę się i każdej gratuluję.

--

Szwecja, Sztokholm
Czekamy na Ciebie, synku. Termin na 24 stycznia 2019

59804 magdness Kobieta, 29 lat, Sztokholm
Bibs

Bibs

Cudzoziemkaa jeżeli było przytulanie po domniemanych dniach płodnych to jak najbardziej test jeszcze może nie pokazywać wyraźnej kreski. Trzymam kciuki, żeby to była na 100% ciąża ;)

Bibs

Bibs

Magdness a robiłaś dziś test tej samej firmy co wczoraj?

Aga2510

Aga2510

Magdness z tym strachem związanym z chodzeniem do łazienki to już chyba do rozwiązania zostaje ja w każdym razie w 21tc nadal panikuje :) chyba taki nasz los :)

59367 aga2510 Kobieta, 26 lat, Warszawa