W oczekiwaniu na bociana

Czekające na 2 kreseczki :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

glammour

glammour

Maria88 dzisiaj chyba taki dzień. Ja też jakiegoś doła złapałam. Najlepiej to bym usiadła w kącie w kołdrze i nic nie robiła. Na myśl o tym że jutro muszę jechać na monitoring mam już dość. Śluz mam mega płodny A testy owu mówią że to jeszcze nie teraz... szlak człowieka może trafić. I jak tu człowiek ma odpuścić...

Podobno pozytywne myśli przyciągają pozytywne zdarzenia i wizualizacja pragnień bardzo dużo daje... no to chyba zacznę myśleć pozytywnie, ale z tą wizualizacja to chyba odpuszczę hihi...

Maria88 uśmiechnij się nie jesteś sama ;)

53154 glammour Kobieta, 35 lat, Śląsk
~Magdness

~Magdness

Ja oczekuje @, powinna byc dzis, chodz przez dwa cykle sie przesuwala (bylam w nowym jorku, wiec mysle ze to przez te strefy czasowe), czuje jak zwykle że nadchodzi. Ale jeszcze jej nie ma, już sama nie wiem, widok tej jednej kreski jest taki smutny, sama nie wiem czemu to sobie robie.
Czuje że w tym cyklu się nie udało, chociaż powinno bo lekarz potwierdził owulacje, a tu kurcze jeszcze okres musi przyjść i jeszcze następne dwa tygodnie później starania ;)

Dia.na9119

Dia.na9119

Moje Drogie czy któreś slyszala może o "perłach ksoezniczki" była u mnie w pracy dzisiaj klientka i opowiadała,że jej dwie koleżanki nie mogły zajść w ciążę . U jednej lekarze stwierdzili,że nie będzie mogła mieć dzieci ,a druga miala trzy ciążę pozamaciczne i lekarz powiedział,żeby lepiej dali sobie spokój a dizeki tym "perelkom" zaszły w ciążę i wszystko jest ok:)podobno oczyszcza nie tylkoacice ale i organizm ..

59419 dia-na9119 Kobieta, 27 lat, Lubelskie
Dia.na9119

Dia.na9119

Moje Drogie czy któreś slyszala może o "perłach księżniczki" była u mnie w pracy dzisiaj klientka i opowiadała,że jej dwie koleżanki nie mogły zajść w ciążę . U jednej lekarze stwierdzili,że nie będzie mogła mieć dzieci ,a druga miala trzy ciążę pozamaciczne i lekarz powiedział,żeby lepiej dali sobie spokój a dzieki tym "perelkom" zaszły w ciążę i wszystko jest ok:)podobno oczyszcza nie tylko macice ale i organizm ..

59419 dia-na9119 Kobieta, 27 lat, Lubelskie
glammour

glammour

dia-na9119 nie słyszałam o czymś takim. Natomiast wiele słyszałam o ziołach ojca sroki czy tez ojca klimuszko na owulacje. Teoretycznie też oczyszczające organizm i powodujące owulacje przy cyklach bezowulacyknych. Moja opinia jest jednoznaczna. Nie, nie i jeszcze raz nie. Teoretycznie to zioła, nie powinny zaszkodzić jednak u mnie strasznie rozregulowaly cykl. Przy stosowaniu środków farmakologiczntch odradzalabym takie cuda.

~Misia21

~Misia21

Hej kochane. Dołączę do was u mnie też kiepski dzień i powoli łapie doła że znów się nie udało. Dziś 28dc brzuch momentami pobolewa lekko. Także czekam na @ i od maja zaczynam ostra dietę i ćwiczenia trzeba zadbać o siebie. Buziaki

glammour

glammour

Misia21 ostra dieta nie jest wskazana przy staraniach. Ćwiczenia owszem są wskazane (bieganie, rower, fitness), natomiast każda drakonska dieta zaburza gospodarkę hormonalną. Wszystko tylko z głową.

~Misia21

~Misia21

Glammour tak wiem. U mnie ostra dieta oznacza mniejsze posiłki. Na ten moment już nie jem pieczywa wogole. A co do ćwiczeń przymierzam się do kupna bieżni. A starania na miesiąc zostaną zawieszone pewnie.

glammour

glammour

Misia21 zamiast bieżni jogging ;) pooddychasz świeżym powietrzem, dotlenisz się ;) masz jakiś cel wagowy jaki chcesz osiągnąć?

U mnie testowanie zapowiada się na 1maja. Dzisiaj dostałam zastrzyk z owitrellu. Owu od zastrzyku za 36-48h. Potem od soboty duphaston 10dni. Jestem dobrej myśli, że tym razem się uda :) Tak nie jakoś naszło żeby myśleć pozytywnie- może to pozytywne myślenie coś da :) hihi... pozytywne myślenie oczywiście bez zbędnego nakrecania się i bez rozpaczy gdyby się jednak nie udało.