Skocz do zawartości
Forum

Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam pytanie staramy się z mężem o dzidzię na początku lipca zaczęłam kurację hormonalną Eutyrox25 tsh jest obecnie poniżej normy po owulacji w lipcu miałam plamienie około tydzień po od tego czasu bolą mnie piersi, które się powiększyły ból jajników i macicy, zmiana apetytu test wyszedł niestety negatywny ;(.
Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry
Ostatni okres miałam 28 kwietnia. Pod koniec maja okres nie przyszedł a ja czułam mocne zmęczenie i senność. Zrobiłam test, na którym pojawiły się mocne dwie kreski. Następnego dnia zrobiłam drugi i to samo. Udałam się do mojego ginekologa. Ta na USG nic nie zobaczyła oprócz torbiela na lewym jajniku wielkości 35 Mm. Nastraszyła mnie że to może być ciąża pozamaciczna, kazała zrobić beta hcg. Zrobiłam wyszło 829,7 ml. Jak mam to interpretować. Ginekolog przyjmie mnie dopiero .... 20 czerwca. Czy jeżeli jest to ciąża pozamaciczna to mogę tak długo z tym czekać?

Odnośnik do komentarza

Pewnie że ruch dobrze robi, każda forma wysiłkowa przygotowuje kobietę na te ciężkie 9 miesiecy.
Ważne żeby się nie przemęczać za bardzo no a jak podejrzewasz, że możesz już być w ciąży to najlepiej nic gdzie skaczesz. Najlepiej porozmawiać o tym z ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...