Skocz do zawartości
Forum

Ciąża a petting


Gość Susana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 7 i 8 lutego uprawiałam petting z moim chłopakiem. Najpierw on zajmował się mną, ale ja w pewnym momencie dotknęłam jego penisa, wyczułam na jego czubku płyn, stawiam, że to był preejakulat. Chwilę później położyłam swoją dłoń na łechtaczce (nie pamiętam czy wytarłam ją w coś, czy nie ) i zaczęłam ją stymulować. Mój chłopak parę razy "ślinił" tamte miejsca aby utrzymać wilgotność. Zastanawiam się, czy ewentualne przeniesienie płynu ejakulacyjnego razem ze śliną do wnętrza pochwy może skutkować ciążą?
Mam jeszcze drugie pytanie, dzień później próbowaliśmy uprawiać seks, miał być to mój pierwszy raz, oczywiście z prezerwatywą. Wcześniej dotykałam jego członka, a później tymi samymi, nieumytymi rękami nakładałam prezerwatywę. Miało dojść do penetracji, jednak stwierdziliśmy, ze z tym jeszcze poczekamy. On wszedł samym czubkiem penisa.
Tydzień później (14go lutego) miałam wielką ochotę na słodycze, najadłam się ich bardzo dużo. Kolejnego dnia złapały mnie mdłości, biegunka i ból żołądka, które trwają do dzisiaj (17. 02). Jestem straszną panikarą, boję się, że mogło dojść do zapłodnienia, przekopałam internet w poszukiwaniu wszelakich wskazówek i wszelkie objawy nagle zaczynają mnie dopadać. Dodam jeszcze, że okres wypada mi dopiero pod koniec miesiąca (24-26 lutego), więc panikuję jeszcze bardziej. Dzisiaj (18. 02) zauważyłam biały gęsty lepki i rozciągliwy śluz i kłucie prawego jajnika. Nie mam pojęcia co robić, panikuję, proszę o szybką odpowiedź!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Zdenerwowanaja1

A jeśli chłopak doszedł i się powycierał mokrymi chusteczkami , a następnie imitował ruchy seksualne, tak ze penisem naciskał na pochwę. On był nago a dziewczyna miała na sobie koronkowe skąpe majtki i cieńsze legginsy. Później chłopak poszedł umyć ręce, a następnie wsadzał palec do pochwy... Czy jest możliwość, że plemniki przedostały sie z teoretycznie suchego penisa, ale tez nigdy nie wiadomo czy byl na 100% suchy ... przez materiał legginsów i koronkowych majtek i razem z jej śluzem (Była
b. mokra.. ) zostały przez (dokładnie umyte) palce chłopaka wprowadzone do pochwy? Czy jest możliwa ciąża? Okres się spóźnia 5. dzień. To ze stresu?

Odnośnik do komentarza
Gość Martina83

A ja wam radzę zanim się zabierzcie za uprawianie seksu: poczytajcie trochę o tym albo wybierzcie się do ginekologa na rozmowę. Bo jeśli ktoś pyta czy plemniki przejdą przez leginsy i majtki to chyba jeszcze nie czas na seks :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...