Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Karola no czytałam to ale bardziej mi chodziło o to czy będziesz robic progesteron i prolaktyne też. Chyba estradiol jest w normie.
Rysia no fajnie. Już mierze ponad rok i co miesiąc inaczej wygląda więc głupieje. Tym bardziej że mi nie spada temp jak idzie @. Ooo no to super. To czekanie jest najgorsze.

Odnośnik do komentarza

Iwa o nieeee, spadła temp, tak mi przykro
U mnie temp w górze, jak to po ovu, tylko właśnie też przed @ mnie interesuje:D

My planujemy urlop po 20stym czerwca, od 21-30go będzie M w "fajne dni" i tj chyba mój ostatni cykl z obserwacjami, będzie pół roku starań (już w sumie 3l) a czuję się już trochę zmęczona tymi temperaturami obserwacjami, a jak przyjdzie mi się naprawdę cieszyć z || kreseczek to nie będę umiała, stawiam na 1 kartę albo się uda albo nie do czerwca, bo lipiec i sierpień to bardzo pracowity czas u mnie, już od majówki, a od teraz czerwca muszę zacząć pisać biznesplan żeby przenieść po wakacjach Salon do domu, zawsze był szczęśliwy sierpień, może jak odpuszczę to będzie i tym razem;-) zobaczymy

Odnośnik do komentarza

No narazie wykres ok.
Właśnie N3ss... bo ty też jedziesz pod koniec czerwca:-) jakieś konkretne miejsce już macie nad morzem?1 raz czy cały czas poznajecie nowe miejsce wybrzeża? Daru pisała że pod koniec lipca urlop a ciebie Iwa nie mogę znaleźć kiedy ty wyjeżdżasz?kiedy?
A Madzia?Dorka?kiedy urlop?
Madzia jak sytuacja bo ciągle myślę o tobie

Odnośnik do komentarza

Rysia tak już mamy :) do wladyslawowa jedziemy. To będzie drugi raz. Wczesniej byliśmy niedaleko Darłowa ale wladyslawowo nam się spodobało. Chcesz kiedyś za granicą? Ja byłam w Anglii, we Francji, w Niemczech, na Słowacji i na Ukrainie i w różnych miejscach w usa. Mąż nigdy nie był za granicą ale chce jechać kiedyś na Chorwacji. Ja tam lubie Polskę ale fajnie by było jechać do Francji czy Anglii znowu.

Odnośnik do komentarza

N3ss my tak nie koniecznie zagranicę, ale zawsze ciut zazdroszczę tym co byli:-) tobie też hihi
Władysławowo, byliśmy super, pod sam Hel, my wczoraj obgadaliśmy Mielno, chcemy trochę się odstresować, poimprezować (bo rzadko raczej) dopóki jest możliwość, wiem gdzie fajnie zjeść, znam teren, lubię tam wracać, byliśmy 2l temu a ostatnio Łeba, też polecam, dużo parków do chodzenia jeżdżenia na rowerze, mieliśmy deszcze więc był rower, za to poznało się okolice, zawsze jakieś plusy;-)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki ;)
Czy jest któraś chetna na zioła Ojca sroki mieszanka nr 3 na wspomaganie owulacji. Ja pilam może z pól cyklu później już nie bo zaszlam :))) i zalegają Mi w domu... za ta mieszankę wyszło coś koło 60zl odstąpię za 40zl +kw

Odnośnik do komentarza

Nass, Rysia dziękuję Dziewczyny.
Rysia trzymam kciuki aby u Ciebie odwrotnie niż u mnie.
Nass pewnie niedługo zaczniecie starania.
Co do urlopu nie wiem jeszcze kiedy bo u mojego nie ma jak zaplanować póki co.
Też uwielbiam morze. Ale z Moim jakoś umilowalismy sobie Bieszczady.
Chcieliśmy minimum 10 dni z tym że najpierw Słowacja, Czechy i potem Bieszczady. Ale nie wiem czy w tym roku się coś takiego uda.
Ale mam doła od wczoraj.
Wszędzie na około info od wczoraj że się Maleństwo u kogoś urodziło lub urodzi. To nie jest że się nie cieszę bo to dobre wiadomości, ale jakoś mi ciężko od wczoraj.
Eh @ w zasadzie jeszcze nie ma, ale ból zapowiadający nie da O sobie zapomnieć.
Dziewczyny to jak pod koniec czerwca to już niedługo będziecie wypoczywać. :)

Odnośnik do komentarza

Rysia właśnie fajnie jest jak się wie gdzie dobre żarcie. Ja najbardziej się cieszę właśnie z jedzenia bo uwielbiam rybę i tak dzień w dzień będziemy tylko rybę jeść. Nie mogę się doczekać. Jeszcze do domu zabierzemy wędzony łosoś i będzie super.
Iwa ja też myślę że fajny by był taki urlop i trzeba jechać choć do jednego miejsca z tych. :) a co do tego że każdy dookola jest w ciąży albo rodzi to wiem co czujesz. Przykro mi że masz doła. Jesteśmy tu dla Ciebie jeśli chcesz rozmawiać.
Mia nie potrzebuję ale jak tam u Ciebie? :)
A ogólnie co u Was dziewczyny?

Odnośnik do komentarza

Gdyby któraś potrzebowala TP dajcie znać, bo u Mnie leży i zalega :)
U Mnie wszystko w porządku ciąża rozwija się dobrze. Ciąża jak na razie Mi służy, nie mam żadnych uporczywych objawów typu mdłości. Od czasu do czasu śledzę Wasze forum i trzymam mocno kciuki za dwie kreseczki. Buziaki ;*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...