Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Dorotka to możliwe że owulacja będzie wcześniej.
U mojego gin usg takie dokładne 120 zł. Ale jak się nie umawiamy przez znanego lekarza i po prostu przychodzę to takie szybkie usg tylko owulacyjne to 50 zł.
Rysia to jest szansa :*
Nass ja testy różnie sobie Gdzieś czytałam że wieczorem sobie dziewczyny. Najlepiej chyba po prostu co około 24 h. Ale mi się zdarzało że i dwa w ciągu dnia zrobiłam.

Odnośnik do komentarza

N3ss ja robię o 20ej testy ovu, też wyczytałam że robi się wieczorem, czasami robiłam rano ale to chyba bardziej ciekawość, rano nigdy nie pokazały ovu.
No Dorka, ciekawe:D jeśli pasek ovu pozytywny tj owulacja, daj znać jak gin potwierdzi:-) płacę 180 za wizytę-monitoring
Na Inofem też mam ciągle mokro , w płodnych dniach jest śluzu kremowy i płodnego dużo więcej-dni, czyli również i na ciebie dobrze działa Inofem super! miłego przytulanka

Odnośnik do komentarza

Rysia jakie piękne paski owu :D
Ja robię przeważnie jeszcze 2-3dni po pierwszym pozytywnym, bo jak dalej utrzymuje się pozytywny to u mnie świadczy to o cyklu bezowulacyjnym, a wyrzut LH był fałszywy, ale myślę że u Ciebie nie ma takiej potrzeby bo raczej nie masz problemu z cyklami bezowulacyjnym.
Dorka skontroluje koniecznie, może faktycznie inofem przyspieszył ci owu. Trzymam kciuki.
Iwa który masz teraz dzień cyklu?

Ja dziś biorę ostatnią tabletkę clo i czekam na efekty. Póki co nie czuję żebym była na lekach, ale to dopiero początek. Mam nadzieję że coś na mnie zadziała. Temperaturę mierzę cały czas.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Daru, nie wiedziałam że się robi dłużej paski ovu, mam jeszcze 1 to spr dziś
Daru trzymamy kciuki za efekty Clo, fajnie że mierzysz temp
Dorka te różowe paski owulacyjne są z Allegro, wrzucam foto, wystarczy wpisać i wyskoczą, dodają do nich testy ciążowe 10 czułość
Wczoraj czułam motyle w brzuchu, a dziś już ból owulacyjny no i tempka w górę o 1* czyli jest ok

monthly_2019_05/inofem-a-plodnosc_75344.jpg

Odnośnik do komentarza

Gin powiedziała że poziom LH wzrasta nawet przy cyklach bezowulacyjnych, a dłużej utrzymujący się wysoki poziom tego hormonu (wciąż pozytywne testy owu) może ale oczywiście nie musi świadczyć o cyklu bezowulacyjnym. To że mamy wysoki poziom LH nie świadczy że w przeciągu 24-36 godzin dojdzie do owulacji niestety. Stąd super że mierzysz temperaturę i jest 1* w górę. Dopiero ta tempka wraz z testem daje pewność, że do owulki dojdzie. W 100% pewne możemy być tylko po USG.

Odnośnik do komentarza

Madzia, troszkę współczuję że macie dziewczyny takie długie cykle i ta nerwòwka, czekanie....przytulam
Znów musiałam się naczytać jak z tymi paskami ovu jak wychodzą KILKA dni pozytywne, i jest tak jak piszę Daru, co więcej???
Trzeba wyznaczyć pik LH (najlepsze || kreski) tj.owulacja, jeśli jest kilka pasków ovu pozytywnych to znaczy że tyle trwa owulacja, u mnie 3 dni już, nie mam paska na jutro, bo jeśli kreska kontrolna byłaby jutro słabsza to ozn. koniec owulacji (może i bym kupiła ale nie chcę się zniechęcać) mam nadzieję że namówie M jeszcze bo ma być 23,24, a jak nie to zabije:D żartuje, mam nadzieję że będzie prędzej

Odnośnik do komentarza

Do Rysia06 - podam Ci tu maila bo nie jestem zalogowana i nie mam tu konta. Mój mali: paulinka252582@wp.pl mam 47 saszetek,ważne do 01.2020. Co do ceny to się dogadamy. Chce je sprzedać,ponieważ udało się zajść w ciążę i mi po prostu leżą w polce. Jak będziesz potrzebować to pisz :)

Odnośnik do komentarza

Rysia według mnie pik na teście owu jest 14dc. Możesz jeszcze raz dodać wykres? Jak się mają temperatury w tych dniach mają?
Wczoraj wieczorem zaczęłam czuć lekkie kłucie jajnika, dziś podobnie. Nie wiem czy sobie wkręcam ten ból czy może towarzyszył mi on też kiedyś tylko teraz bardziej obserwuje organizm. Miała któraś z was tak po clo. Od wczoraj robię testy owu. Dziś wieczorem powtórka. Temperatura póki co bez zmian.

Odnośnik do komentarza

Daru też myślę że u mnie pik LH w 14dc, z tempki też myślę że zaczęła się owulacja (tj. jeszcze linia podstawowa, maluje się 36,3) temp 15,16dc mówi o pękaniu jajeczek, też tak myślisz?
W Naprotechnologii mówili że najwyższe temp (skok) to owulacja i tym samym najlepsze dni
Choć Flo przez wczorajszy test + pokazuje że dziś ovu. Dziś chciałabym serduszko 16dc, zobaczymy....
Daru przy Clo sprawdzałam zapiski w Mój kalendarzyk że od pierwszego śluzu płodnego (wodnisty) już czułam ból brzucha, jajników i utrzymywał się długo po i to tak że ciężko mi było siedzieć, tak bolała owulacja, który masz dc? też wrzuć test i wykres?

Witaj Karola:-)

monthly_2019_05/inofem-a-plodnosc_75363.jpg

monthly_2019_05/inofem-a-plodnosc_75364.jpg

Odnośnik do komentarza

Rysia jak mam to staram się robić dłużej owulaki jak to Dorotka pisze. Teraz ja coś ppdlapalam:D
Rysia wygląda to owocnie.
Dorka i co masz jakoś wizytę?
Daru to trzymam kciuki za piękno owulacje . I dziś mam 21 dc.
Co do clo to ja chyba nic nie zauważyłam, znaczy się wydaje mi się że odwrotnie bo wcześniej czułam sam moment pęknięcia A przynajmniej tak mi się wydawało A jak clo to nigdy nie wiem.
Testy owu nie powiedzą nam jak pispzecie że owu będzie. Mój gin im nie ufa. Ale wg mnie mogą pomóc nie ominąć tego najlepszego czasu
Rysia 14 i 15 bardzo mocne kreche.

Witaj Karola. Co do wyników to wydaje mi się że są w normie
A robiłaś tsh?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...