Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nadzieja zgasła zrobiłam test i negatywny. Na innych forach czytałam ze faza lutealna powinna trwać od 10 do 16 dni u każdej kobiety może to inaczej wyglądać no ale też piszą ze jak krótsza czy dłuższa to tez nie dobze. U mnie od tej niby owulacji minęło 11 dni i okresu brak a test negatywny i juz sama nie wiem co myśleć zawsze miałam równo 35 dniowe cykle

Odnośnik do komentarza

Mi w pierwszej ciąży wyszedł 2 dni po terminie miesiaczki dwie tłuste krechy. Wtedy nie miałam żadnych dolegliwości tylko ten ból piersi mnie zastanawiał. No i całą ciążę oprócz zgagi nic mi nie dolegalo. No zobaczymy jeszcze parę dni wytrzymam.

Odnośnik do komentarza
Gość łapaczka_snów

Ja mam mniejsze owłosienie tam, gdzie pojawiały się niechciane włoski i przede wszystkim łatwiej mi się chudnie. Oczywiście trzymam dietę i ćwiczę również, ale prędzej było z tym naprawdę ciężko. Teraz doczytałam na ich stronie, że Inofem generalnie wykazuje takie wielokierunkowe działanie. Wpływa pozytywnie na metabolizm tłuszczów i cukrów i w ten sposób właśnie pozwala na utrzymanie fizjologicznej równowagi hormonalnej. Oprócz tego wyrównuje parametry hormonalne, metaboliczne, w tym także profil lipidowy. Obniża stężenie hormonu luteinizującego i prolaktyny.

Odnośnik do komentarza

Hejka, może to zbieg okoliczności, ale... staraliśmy się od kwietnia br o dzidzię, a od końca maja zaczęłam brać Inofem. Zaszłam w ciążę pod koniec lipca, także nie zdążyłam wybrać całego Inofemu nawet :) Tak się cieszę :) A miałam kupiony na 3 miesiące :) Zostało mi 11 saszetek.

Trzymam kciuki za Was!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny u mnie dalej brak okresu ostatni był 25.08 mam cykle 35 dniowe coś co wyglądało jak owulacja było 16-17 września. W poniedziałek test negatywny ale nie z porannego moczu i moje pytanie do was czy np. Jutro rano test bedzie wiarygodny czy może być jeszcze za wcześnie jeśli by mi się udało?

Odnośnik do komentarza

Ja bym poczekała jeszcze trochę z testem. Chociaż łatwo mi pisać jak sama mam problem z czekaniem i robię test nawet przed @. Jakiś czas temu zaczęłam pić inofem i mam nadzieję, że mi pomoże. Czuję sie po nim lepiej ale nie wiem czy moje hormony się poprawiły. muszę czekać na wyniki a to pewnie jeszcze trochę potrwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...