Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Ooo to ja już wiem skąd jedna laska dostała prezent od ovufriend, pisała,że dostała darmową wizytę z usg i 50% rabatu na badanie nasienia :) gdzieś ma termin w kwietniu no niby wizyta tam 200 zł, więc coś dziewczyna zaoszczędzi W GDAŃSKU...no mi z Zamościa z Lubelskiego naprawdę jest po drodze, rzut beretem :) chyba,że wybierają jakoś bliżej kliniki, któraś z was dziewczynki dostała już taki prezent? Ania starasz się mniej niż 4 miesiące? No tak, ja Dorotka,mąż mówi do mnie Dorka

Odnośnik do komentarza

Mąż nie miał badań, może teraz sobie coś przemyśli i ogarnie. Dzisiaj już troszkę na spokojnie rozmawialiśmy to sam powiedział, że chyba musi zrobić - to już wielki krok. Ogólnie to już od dawna się nie zabezpieczaliśmy - może z 6 lat.. Tylko początkowo był stosunek przerywany. Później sobie pomyśleliśmy, że jak coś się uda to płakać nie będziemy. Ale w międzyczasie były problemy rodzinne, kilka pogrzebów wśród najbliższych, kolejne kłopoty i tak czas nam leciał. Teraz praktycznie od 3 lat się staramy bez żadnych skutków.. więc trzeba się wziąć za siebie. Ja zaczęłam przygodę z testami, wkroczył symfolic, Wit B12. Też wyczytałam, że ślina i różne żele zmniejszają szanse.. kupiłam dlatego conceive plus - specjalny żel i od 3 miesięcy się do tego stosuje :)

Odnośnik do komentarza

Uśmiałam się z waszych zgadywanek, pozytywnie oczywiście, Rysia to moja ksywka, często do mnie tak mówią, przezwano mnie tak bo nam w skrócie "duże cycki" a Rysia z Killera, cześć laseczki, jestem Paulina, widzę że "brudzia" pijemy "wirtualnie" :D no to zdrówko z herbatką
Dorka cieszę się że masz lepsze samopoczucie, czytałam na ovufriend że dziewczyna miała 21 czy 22dc i progesteron badała, miała około 14,5, z głupoty też zrobiła betę czyta niżej a wyszła 8, oznaczało ciążę, ale jaja co?!;-) i ten twój progesteron daje do myślenia!! A gdzie mamy się znaleźć na ovufriend, chętnie, ja jestem na Clostilbegyt, tam fajnie konkretnie dziewczyny piszą, jest spoko

Odnośnik do komentarza

Ann bo to tak się wydaje mamy czas, mamy czas a to mignie że hoho, u nas też tak było, jest:D
Jak się czuje, hm:-/czuje nadal jajniki, brzuch boli może nie caly dzień, a jak zakłuje to muszę usiąść, jak szpilką, suszy też, cały czas pragnienie tj 2 taki cykl, wczoraj i dziś trochę zaspałam, ostanio siedzę ciągle do 12ej to może ciężko wstać, a tak to nic nie badam, tempka idzie w górę a narazie ciężko powiedzieć bo 5 dni po ovu to za mało, wrzucę wykres choć pisałam że biorę poprawkę na niego bo na Luteinie podwyższa tempki, ale mierze dalej

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_73935.jpg

Odnośnik do komentarza

I zagadka rozwiazana :) jeszcze N3ss. Ania lepiej zrobcie badanie nasienia, zeby sie upewnić czy Maż daje rade, u mnie chlop juz ze 4 razy badane mial i powiem wam, ze przeżywał to starsznie, no wiadomo wchodzisz do pokoju i wychodzisz mokry, spocony...moj to malo na zawał nie zszedł, za pierwszym razem to prawie całość "EJAKULATU" wyladowalo na podlodze a kilka kropel w kubeczku, no chlop sie zestresowal i nie utrzymał w ryzach wariata :D ale za 3 razem to ja juz z nim weszlam do pokoju i lepiej mu poszło :) np ja do tej pory czuje taki hmm wstyd? Jak wchodze do kliniki, ludzie chodzą po chodniku a tu wchodzisz do budynku KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI, czulam sie jakbym miala to na czole zapisane JESTEM BEZPLODNA, ale powiem wam, ze tam duzoooo par jest zawsze w kolejce wiec to jest normalne. Paulinka milo Cie poznać :) to dopiero kilka dni minelo po owu a czlowiek juz niecierpliwy, juz by chcial wszystko wiedzieć :) u mnie żel...nie trzeba, mąż mowi, ze jest ZA MOKRO i on tak nie lubi, więc jakbym jeszcze żela zaaplikowala to byśmy poplyneli na tym łóżku chyba :) ale slyszalam, ze duzo dziewczyn zaszlo dzięki temu zelowi, my nie raz uzywalismy żel durexa do gry wstępnej, pozniej wyczytalam ze to jest plemnikobójcze wiec do szuflady schowałam przed mężem :)

Odnośnik do komentarza

Dorotka, widzę że też wesoło było przy badaniu nasienia;-) mój miał w tamtym roku robione w czerwcu, gin.kazal zrobić po 1 próbie (do którego ostatnio chodzę) więc było z górki, bez tłumaczenia proszenia, zadzwoniłam umówiłam i M pyt:"pojedziesz że mną?ja z tobą jeżdżę, yyy pomożesz wrazie czego?" hihi pojechałam ale sam wszedł do pokoiku, siedział długo, zrobił, i wyszedł taki blady że 1raz go takiego widziałam:D jakoś to przeżył...a wyniki dobre, sumienie spokojne
Właśnie już tu dziewczyny pisały o tym żelu, u mnie raz śluz jest raz nie, może dobrą opcja, dzięki;-)

Odnośnik do komentarza

Ja coś czuję, ze sie pogubimy na ovufriend, bo tam kupe lasek sie wypowiada :( ale to juz jest wasza decyzja. Ja nie zapomne jak mój chłop to siedział z 30 min to myślał ze nie da rady skończyć, ale bylo mu wstyd wyjsc z pustym kubeczkiem więc go tam męczył ;) ja bym go tak zje***a jakby nie dał rady ze hoo :) ale z drugiej strony, gdyby baba miala o tak o na zawołanie dojść w obcym miejscu, na bank bym nie dała rady. A Ty Paula masz na ovufriend wykupiony abonament? Bo mi sie kończy za 4 dni i jakos nie bardzo chce mi sie wyłapywać, moze inne konto założę. W ogole dziewczyny te wszystkie wspomagacze dla nas są mega drogie, inofem tez do tanich nie należy, ten zel tez kolo 40 zl za 3 aplikatory..no sporo

Odnośnik do komentarza

Jestem Ness :)
Ann spróbuj za 2-3 dni bo jeśli to implantacja to trwa parę dni do +.
Mi też tu jest dobrze. Mamy już fajna grone :) jest nas trochę więcej niektórzy tylko nie piszą.
Cały czas mam cień cienia ale nie wydaje mi się że to dobrze. Już mam 37dc. Zaczęło z tamtym co Wam pokazalam co niby było coś a później wyszla konkretną kreska a później był cień i znowu wczoraj robiłam nocą i tez wyszedł cień cienia. M nie chce patrzeć bo według Niego musi to być konkretna kreska. Ale coś za jasne chyba jak na ten dc.

Odnośnik do komentarza

Mam na imię Vanessa i Ness to skrócone :) nie jestem z pl :p więc dlatego takie dziwactwo. Nie byłam na becie bo nie mam za bardzo kiedy.
Wolę poczekać i iść do gina może w przyszłym tyg albo w następnym. dam jeszcze trochę czasu.
tu jest zdjęcie. robiłam nocą. Ja już nie wiem. Może to biochemiczna. Chyba za mało produkuje progesteronu by utrzymać. Z synem miałam luteine na podtrzymanie od samego początku.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj robiłam nocą. Czyli 36 dc. A temperatura nadal jest taki sam. Nigdy nie miałam takich spokojnych temperatur. A ten cień cienia już są na 3 różne testy. Miałam amil, bebji i sanity. Wcześniejsze z amil nie pokazywały nic. Nagle 4 test zaczął. Który masz teraz dc? Idziesz na betę?
Jestem ze Stanów

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj jest mój 28 dc, normalnie mam 33 ale teraz ovufriend and flo wyliczyli mi,że mój cykl wyniesie 35...na moje oko owu była 10 dni temu, dzień po teście owulacyjnym dodatnim,ale wszystkie kalendarze wyliczają,że owu była 8 dni temu, chyba przez temperaturę tak wyliczają. tak wygląda mój wykres i coś czuję,że dupa z tego :(
https://ovufriend.pl/graph/5f6499f3a30dc05a8d6396974f674300
na betę pójdę jak zacznie mi się okres spóźniać, ale pewnie przyjdzie jak zawsze :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...