Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Ann może poszperaj (za jakiś czas) przy nim w necie, gdzie blisko was są badania nasienia, poczytaj co i jak, nie komentuj, niech pomyśli sobie na spokojnie, masz rację nie ma co zmuszać, ale jednak jak się zrobi to badanie to później sumienie czystsze, u nas siadamy rozmawiamy to obydwoje zdrowi i nie ma pretensji a nawet gdyby było inaczej to, to myślę że powinno wzmocnić przybliżyć do starań...jak myślisz?jak go podejść?
A dziś mężu przyjeżdża!!! potarmosimy się może troche bo przez cały tydzień celibat:D
Dziewczyny jak cykl?Iwa cucb?

Odnośnik do komentarza

Ann90 ja coś czuję,że za kilka dni podam Ci rękę, dzisiaj niby 9 dni po owu (lub 6 jak to ovufriend mi wyznaczyło owulację na podstawię wykresu, ale ja czuję,że była 9 dni temu) temp wczoraj 36,74 a dzisiaj 36,64, może taka temp po nieprzespanej nocy albo gó**o z tego! Test zrobię jutro ... tutaj jest mój wykres dziewczyny
https://ovufriend.pl/graph/5f6499f3a30dc05a8d6396974f674300
i na dole wstawię zdjęcie, wyników badań, była godz 12 a ja na czczo chociaż tyle dobrze, chyba jeden wynik zrobiłam na darmo bo się robi 3-5 dniu cyklu a u mnie 28 dc, @ niby ma przyjść za 5 dni lub tydz jak to ovufriend zaznaczyło.

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_73923.jpg

Odnośnik do komentarza

OOOOOoooooo to ja już wychodzę z domu! Ale wino niech będzie zimne! :D Normalnie ja sobie już rady nie daję, mama się ze mnie już śmiała,że zaraz wypiję wodę ze spryskiwacza co się kwiatki zrasza wodą :d mierzyłam cukier ale dobry mam więc nie wiem po drzemnięciu się SAHARA! wprowadziłam dane z ovufriend do flo (bo dopiero się dowiedziałam,że ovufriend jest tylko na miesiąc za darmo a tak się płaci abonament miesięczny) temp itd i flo też mi wyznaczyło owulację na 29 a nie 27 marca więc tak jakby jestem 6 dzień po....ale ja się serio zdenerwuję jak to prawda booooo przytulanki były 24,26,27 i 29 a później już nic(29 marzec niby owulacja) a niby do 2 dni po owu też można jak się nie wstrzeliliśmy tym jednym razem to ja sobie chyba w łeb strzele ze szczęścia!

Odnośnik do komentarza

a i jeszcze jedno czy możemy do siebie mówić po imieniu bo te nicki jakieś takie dziwaczne..tzn w pisowni :) przypuszczam,że:
Ann90 to Ania tak?
Iwa1987 to Iwonka?
Rysia06 to Rysia? nie wiem, nigdy nie słyszałam imienia Rysia...a może Krysia? :)
N3ss...nie mam zielonego pojęcia :) więc nie wymyślam bo sie tylko ośmieszę :) ktoś jeszcze czy tylko my?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...