Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

OMG! N3ss to bardzo przykre, to nie była twoja wina, nie warto się denerwować, dobrze że teraz masz spokój i M jest za tobą
Mój tata pił połowę mojego życia i ten brat do tego, jak to mówię pijak jedynak, rozpuszczany przez mamę i mają teraz na dokładkę, nie ma miłości między rodzicami, są zgorzchniali tj mają mieć do nas, swoich dzieci, chyba z kapusty się wzięliśmy hihi...dobrze że teraz inne lepsze czasy i żyje się po swojemu i trochę olewa się pewne rzeczy;-) a my będziemy miały piękna rodzinkę bo gromadkę oczywiście, zobaczycie dziewczyny, najgorzej pierwsze;-)

Odnośnik do komentarza

Rysia właśnie to pijactwo jest najgorsze. Ale przynajmniej ludzie są w stanie wyjść na ludzie nawet jak to była norma kiedy dorastali.
No Dominik :) długo. Też trochę ponad roku. Zaczęliśmy w 2014r,poronienie w maju 2015 i mały się urodził we wrześniu 2016.
Ile macie lat! :)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, N3ss hihi aż za ! tą wiedzę, ale was też bardzo chętnie podczytuje i się dowiaduję dużo inf, z forum, widzisz wszystko ok i i tak ciężko, ale gin.mowi że każda zdrowa kobieta stara się zajść naturalnie, po prostu, do roku i nie należy się przejmować;-/ łatwo powiedzieć a my tu takie czary mary robimy;-P ważne żeby pomogło

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)
Znowu się tu widzę dużo działo. I widzę, że naprawili informację kto dodał ostatni post.
Ciekawska przykro mi, że @ przyszła :(
Dorka trzymam kciuki, liczę na to, że zapoczątkujesz 2 kreseczki u nas.
N3ss a może luteinę/progesteron gdyby Ci gin przepisał od drugiej połowy cyklu na uregulowanie cyklu? Znaczy ja się nie znam, ale tak coś mi się kojarzy.
Mój też, raczej nie pyta. Ostatnio zapytał, na początku tego cyklu w taki sposób trochę w żartach: "I co będzie nasz 500+?" :P
Wydaje mi się, że faceci inaczej to odczuwają. Ja też raczej przed nim ukrywam jak mi jest źle. Może teraz pokażę jak to boli i zobaczę reakcję.
Dorka delikatnie mówiąc to cham z tego listonosza.
Co do sprzątania to ja dziś 3 okna po pracy wyszorowałam :D. Ale okna to nie jest taka ciężka praca. Muszę coś porobić, ja w pracy siedzę na "dooopie" (Hi hi Rysia spodobał mi się ten Twój zapis :D)
Rysia dobra szkoła. Mój też nie rozumiał po co tyle do gina chodzę, ale to było wcześniej jak chodziłam do byłej ginekolog. A teraz chyba troche zrozumiał.
Rysia to prawda z tym przeżywaniem. Ja niestety wszystko rozkładam na czynniki pierwsze. Mój facet wiele rzeczy nie wiem, że dlaczego się czasem tak a nie ianczej zachowuje. Ale wiele rzeczy wiem, analiza działa.
Dorka jak teściowa się wtrąca to już niefajnie :(
Dorka szkoda życia na taką teściową. Faktycznie na kasę Go bierze. Może próba rozmowy z Nim bo to nie jest fajne. Ale tak pewnie został nauczony przez rodziców.
Rysia faktycznie takie życzenia to nie miejscu. Musiło Ci być ciężko :(
N3ss też mialaś przejścia z teściami :( Bardzo mi przykro, tyle przeszłaś :(
Bardzo mi się podoba imię Dominik. Najstarszy Bratenek u mnie jest Dominik.
Mój ojciec też większość mojego życia pił. Aż dziwne, że się nie zapił. Ale miał wypadek i to go siłą zatrzymało.
Dziewczyny ja 32 mój 36.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki, tato został na noc na Sorze, lekarz powiedział, ze zaczely juz sie bóle rzutowe niby przy nowotworze tak jest. :( jak ma tak być to niech chociaz dadzą jakies dobre leki przeciwbólowe, tato mój jest po 4 zawalach i nawet chemii nie mógł dostać tylko radioterapia na glowie i tak żyje bo żyje z dnia na dzień, lezy caly czas, czasami go na wózek weźmiemy tak 1\2 razy dziennie bo go juz stradznie plecy bolą :( mój tato no lekkich nie należy bo waży ze 100 kg wiec mamy co dźwigać. Wczoraj bylismy na sorze do 3 nad razem i dzisiaj juz od 7 w szpitalu czekamy, wiec jestem nie wyspana strasznie, jeszcze wczoraj jak tato czekal na lekarza na tym sorze, po tym jak pielęgniarka zrobila mu ekg, czekał i czekal no to mama zajrzała doalownie za Kurtyne bo tam jakis lekarz byl, no i zobaczyła, xe ten lekarz MECZ OGLĄDA ONLINE I NA FB siedzi, pomyślała ze to inny lekarx do tata przyjdzie a tu on po 20 min odsłonił kurtyne i zapytal sie ILE MA PAN LAT? No do k***y co tu za lekarzy mamy ze mecze na pogotowiu oglądają!

Odnośnik do komentarza

Dzięki Iwa. Właśnie jakby była córka to Dominika bo strasznie nam się spodobało to imię. :)
Ann przykro mi że przyszła :( przynajmniej następne starania są bliżej.
Dorka to nie fajna sytuacja. W ogóle to co się dzieje ostatnio w szpitalach jest straszne i skandaliczne. Życzę Twojej rodzinie dużo zdrowia, siły i cierpliwości. Przykro mi że przechodzicie taka straszna chorobę. :(

Odnośnik do komentarza

Ann dokładnie. Mam nadzieję ze pójdzie sam. Proponował już kiedys? Czy wspomnialas?
Rysia bardziej mi chodziło o to że jak syn by okazał się dziewczyna wtedy jak byłam z nim w ciąży to by był Dominika. W sensie że wybraliśmy imione Dominik dla chłopaka i Dominika dla dziewczynki. Przepraszam jeśli czasem trudno mnie zrozumieć. Staram się jak mogę haha trudny jest ten język.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...