Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Iwa u mnie to standard buszować po nocy:D
Ooooo jesteś Ciekawska, to trzymam kciuki żeby @ nie przyszła, Ann dcb też nie;-) daj znać jak zrobie testy
Dorka czemu masakra? wydaje mi się że tempka dobra, wrzuć wykres bo jestem ciekawa tych waszych wykresów
Piszcie śmiało dziewczyny co u was, bo się stęskniłam, Kokoo cucb?N3ss?co nowego? jakieś macie przeczucia przed @?

Odnośnik do komentarza

https://ovufriend.pl/graph/5f6499f3a30dc05a8d6396974f674300
to mój wykres, tylko ovufriend samo mi zmieniło dzień owulacji, mi się wydaję,że na drugi dzień po teście owulacyjnym dodatnim było owu, na moje oko 6 dzień po, ale ovufriend zaznaczyło mi ovu 2 dni później,a ja mam dziewczynki pytanko, może takie głupie, np...jestem 6 dni po owu, czy nie powinno się teraz seksować? Bo mój mąż mnie już wczoraj molestował,że mu się chce, a ja mu zabroniłam, bo nie chcę nic tam zruszyć...naruszyć :( nie wiem co mam robić

Odnośnik do komentarza

I mnie nic się nie dzieje. Nie robiłam testu dziś ani nie dostałam @. Piersi bolą ale to może być od okresu.

Ann nie trać nadziei. Dopóki nie ma @ jest dobrze.

Dorka jak zaszłam z synem, gin mi powiedział że śmiało można bo nic nie ruszy tam.

Ciekawska będzie dobrze.
Trzymam kciuki za Was.

Rysia tu jest mój wykres.

Haha życzę Wam bliźniaki

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki ja wiem że 8 dni NIE wolno po owulacji, w czasie zagnieżdżania, nam wskazówki do "zajścia" ale wrzuce jak poszukam na starym tel, np. jest tam napisane że nie wolno wina "robionego" pić i dlaczego, naprawdę super są tam rzeczy! wrzucę kiedy;-P

Ann po twoim wykresie i Dorka, myślę że się udało, a N3ss martwi mnie jednak spadek ale nie do końca, bo nie wiem czy wiecie że może być spadek temperatury! i oznacza zagnieżdżenie zarodka, więc N3ss też powinnaś mieć wieeelką nadzieję, też myślę że się udało, piękne macie temki!! głowa do góry:D
dzięki za bliźniaki hihi
Dorka też rozumuje tak ty, gin.mówił że owulka 11/12dc ale 11 dc test ovu neg, pozytyw 12dc więc owulka obstawiam 12/13/14skok najwyższą ten,czyli świadczy że jajo pękło/-y do 14 dc, jutro Luteina od 16dc która podwyższa temp, ale będę mierzyć nadal...wrzucę swój mały wykres

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_73806.jpg

Odnośnik do komentarza

Ann Twój też dobrze wygląda!

Dorka i Rysia jeszcze za wczesniej ale mam nadzieję że każda z nas już w tym miesiącu zajdzie

Rysia nie martwię się za bardzo bo nie idzie poniżej kreski. :) a tak to mam wyższe temperatury w tym miesiącu niż normalnie... Mimo że mam niskie ale zazwyczaj mam w okolicy 35.8 i to po owu. Rzadko bardzo idzie powyżej 36. Mam zimna krwi widocznie

Odnośnik do komentarza

Ooooo Ann super informacje, też na ovufriend czytam, widzę że ty też taka szperacza jak ja :D
Dorka no winik TSH masz za niski, najlepszy dla starań to 1,5, a 2 to max norma
Ann zatestuj bo wydaje mi się że już możesz, 3mam kciuki za II !!! a ty kiedy myślisz?
N3ss też myślę że w tym cyklu to do każdej z nas bocian przyleci;-* no w końcu wiosna, robisz jeszcze test czy czekasz parę dni?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...