Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Haha Dorka zdarza się każdemu :)

Ann nic się nie martw, jeszcze wcześniej jest sprawdź za 2 dni. Trzymam kciuki :)

Polalam ten test woda z ciekawości i znikła kreska więc nie wierzę w to. Może za parę dni znowu będę testować.

Odnośnik do komentarza

N3ss może będę zrób? Bardzo mocno trzymam kciuki aby się teraz udało.
Ann test 11 dni po owulacji ? To może być za wcześnie.
Dorka wiem czasem po prostu ciężko się opanować przez zrobieniem. Ostatnio dlatego nie kupuje testów wcześniej:D
Bibs pamiętaj że za Ciebie i Malnestwo trzymam kciuki. Pamiętam jak pisałaś że się udalo, a właśnie Dziewczynka czy Chłopczyk?

Odnośnik do komentarza

Ja sie na wykresach nie znam jeszcze :( dopiero mój pierwszy cykl z mierzemiem. A czy tylko ja sie boje wkladac termometr do ..no tam do srodka? :) normlnie czasami czlowiek zaspany jak szulne to do oporu, kirdys jak bozi nozi sie przekuje tam :) powiem wam, ze niedawno mialam godz drzemke, jak sie tylko położyłam znowu jajnik zaczyna ćmić.

Odnośnik do komentarza

Ann wydaje mi się że twoja tepm.jest dobrą cały czas;-) chodzi mi twój wykres po głowie, powinnaś poprawić owulację i wstawić jeden + z testem owulacyjnym a nie dwoma czy masz chyba trzy + jeśli dobrze pamiętam, zobaczysz że ci pokażę ovu 12/ 13skok, ale oczywiście to twój wykres więc jak uważasz, jak zmienisz to wrzuć fotkę wykresu
Moim zadaniem dziewczyny 11 dni po owulacji powinno się zrobić test o czułości 10 a 14 dni po ovu 20lub25 czułość, ale wiadomo ciekawość silniejsza:D

Odnośnik do komentarza

Ann, wydaje mi się że owulacja wdł.twojego testow ovu 13dc (ja im wierzę w 100%) i powinnaś zaznaczyć + na 13dc w aplikacji a owulację miałaś 12/13/14 i 14dc skok temp, ja myślę że ucb bardziej owulacja 12/13 pękło jajeczko, świadczy o tym podwyższona tem.na drugi dzień, ale wiesz to są tylko moje przypuszczenia, u mnie tak było że 11gin. mówił że owulacja 11dc wieczorem lub rano 12dc, test ovu wyszedł 12dc pozytywny, gdzie owulka "trwała" i na Mój kalendarzyk liczyła 12dc a Flo 13 że względu na skok temp.
Zobacz w ten sposób i wrzuć wykres z Flo;-)

Odnośnik do komentarza

Ann teraz super wdl.mnie;-) rozumiem że 48h nawet 72h, ale z mojej teorii to zaszłam na pozytywnym teście ovu, w sensie na drugi dzień przytulanko w południe (wcześniej po @ było raz i po owulacji długo później, pamiętam do dokładnie, bo zapracowana byłam, aż się dziwiłam że zaszłam) skok świadczy że pęcherzyk pękł ucb 15dc (a przecież temp.mierzymy rano) ja myślę że 13/14dc owulacja, myślę że 13/14/15dc to najlepsze dni:D 16dc spadek więc już po zamiatane, serduszka były, trzymam kciuki żeby się udało, bo wykres obiecujący!11 wysokich temperatur, jeszcze 5, żeby tylko nie spadła:D

Odnośnik do komentarza

Super Bibs :)
U mnie rodzinie przewaga chłopów więc też w pierwszej kolejności marzę o córci. Ale prawda jest taka, że będę najszczęśliwszą osobą jak będzie synek :)
A bliźniaki to już szczyt marzeń :D
Ale nie będę taka zachłanna :D
Ale z drugiej strony jak dziewczyna ma starszego brata to też super. Dzięki moim Braciom nie raz inni chłopcy mnie na kolanach przepraszali :D

Ann myślę, że wykorzystałaś cykl idealnie. Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Iwa mi płeć obojętnie, imiona mamy wytypowane już dawno, byłoby cudownie jak bliźniaki!...yyyy tylko 3 jajeczka miałam, 1 w l. a 2 w p, na dwoje babka wróżyła, do trzech to nie mam imion! trojaczki to dopiero byłoby wyzwanie:D ale jestem gotowa na wszystko bo inaczej bym się nie zdecydowała na Clostilbegyt, czas pokaże...
Nadia, Ciekawska jesteś?Madzia co u was?dziewczyny jak cykl?
Mnie martwi tylko ten ból brzucha, mam nadzieję że wszystko było w dobrym czasie i ten ból jest poowulacyjny, dziś masakra tak bolało ale szyjka wczoraj otwarta a dziś zamknięta więc chyba koniec, przydałoby się dziś jeszcze serducho no ale cóż;-/

Odnośnik do komentarza

Widzę, że nie tylko ja po nocy buszuje :D
Dla mnie tak na prawdę też obojętne, po cichu gdzieś tam tyko takie myśli..
No trójeczka wyzwania, ale damy radę w razie czego :)
Rysia wydaje mi się, że nie masz się co przejmować. Choć u mnie też dziś taki ból był, więc też miałam zawieszkę.
No właśnie Dziewczyny jak u Was?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...