Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwia4444

Hej :) pisze tu pierwszy raz :) Zapoznałam się z Waszymi odpowiedziami. Chciałam opowiedzieć swoją bo może się przyda :) Od lutego tego roku staramy się o Dzidziusia. Byłam na badaniu USG i lekarz stwierdził,że mam pełno małych torbieli i miesniaka ok.1 cm. Powiedział mi,że w tym miesiącu nie ma szans bo nie widzi jajeczka czy jak to tam się mówi. I że będzie ciężko z tymi torbiekami. Kazał próbować jednak jak do 3 miesięcy się nie uda to przepisze mi hormony. Kazał kupić Inofem. Wróciłam do domu załamana. Oczywiście Inofem wykupiła od razu wielkie opakowanie. Po czym 24 lutego miałam dostac miesiączke. Byłam pewna,że się opóźnia przez torbiele. Jednak po kilku dniach zrobiłam test - wyszedł pozytywny. Obecnie jest początek 7 tygodnia. Wiadomo, że to początek i wszystko może się zdążyć! Ale się udało i Dzidzus rozwija się prawidłowo:) może to przez Inofem? :) zostało mi 45 szt.saszetek i chętnie sprzedam :) jakby któraś była zainteresowana:) mi chyba pomogły:) sam lekarz tak powiedział:) więc Dziewczyny bądźcie dobrej myśli i nie nastawiajcie się negatywnie. Bo wszystko jest w głowie. Powodzenia i trzymam za Was kciuki!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska666

Ja już po lekarzu, pecherzyk dominujący w lewym jajniku mówi że dziś lub jutro pęknie kazał obserwować czy boli, nigdy nie czuję owulacji więc tym razem pewnie też tak będzie. Jutro rano i pojutrze mamy działać chyba że dzisiaj zacznie mnie boleć to jeszcze dzisiaj wieczorem... Mąż jak tym razem się nie uda ma zrobić badanie nasienia, a mi na usg wyszło że mam macice dworozna cokolwiek to znaczy. Mówi że nie jest to normalne, ale miał już takie pacjentki i zachodzily w ciążę. Coś czuję że będę miała lekturę na dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia4444

Codziennie bez żadnych wymówek;) pojechaliśmy na kulig do Zakopanego w moje dni płodne. Po % całkowicie się wyluzowalismy i może akurat wtedy. Chociaż mój Mąż mówi,że to wcześniej się nam udalo :) jest to dla nas zaskoczenie skoro lekarz nam powiedział,że nie ma szans w tym miesiącu. A jak zobaczyłam druga mało widoczna kreseczke to myślałam,że zwariowalam na głowę.

Odnośnik do komentarza

Rysia na co Ty fajnie to ujęlas:)
Wiem że odczuwasz strach. Nie przeżyłam tego co Ty, nie będę pisać że Wiem co czujesz. Mogę tylko sobie wyobrazić. Ale jesteś niesamowicie dzielna kobieta i w dodatku dodajesz wiarę innym.
Minke widzę już znasz :D
Mówiłaś że nic nie piłaś A może umówmy się że kiedyś wspólnie w danym wieczorku (oczywiście te co nie będę miały pracy i nie będą czekamy na kreseczki ) napijemy się razem symbolicznie? Każda z osobna Ale razem ?
Moje historią krótka. Endometrioza. Staranka już ponad półtora roku.
32 lata mój jest starszy O 4. Jesteśmy razem 3 lata.
Nadia ja jestem za Tobą:D. Bo nawet bez ślubu ehh..
Witaj Blawatka super że jestes.
Ciekawska mlodziutka jesteś. Super że już myślisz o dzidzi. Ja wcześniej nie znalazłam odpowiedniego faceta który mógłby się nadawać na Tatę.
Blawatka ja też zawsze chciałam dużą rodzinę A Tu ;( również mój rocznik.
Daru ja 3 dc to blisko mnie.
Witaj Sylwia Super dziękuję za taka wiadomość:)
Ciekawska co do starań. Ja bym zaczęła już dziś staraniA. Jeżeli masz możliwość. Jutro oczywiście też. Myślę że idź na konsultacje.
Powodzenia Kochane :)

Odnośnik do komentarza
Gość Nadia123

To ja jeszcze dopisze mam 24 lata i staramy się od listopada o pierwsze maleństwo. Dziś mój 9 dc i pomału zbliżają się te dni ☺ Ciekawska skonsultuj z innym koniecznie, bo to jest ciężkie do zdiagnozowania i być może ten się pomylil. Rysia Ty tutaj wszystkich zarazasz pozytywna energia :D

Odnośnik do komentarza

Oooo jak ładnie wątek się rozpisał, Sylwia dajesz nadzieję i że jednak pozytywne nastawienie to podstawa, gratulacje i super że fasolka zdrowo rośnie;-)
Daru to dobrze że od @ zaczynasz cykl, staranka, rozumiem że na 1 opakowaniu tylko a teraz organizm sam działa?bez anty?
Ciekawska Daru Nadia powodzenia w tym cyklu:D
Ciekawska nie płacz... moim zdaniem masz 2x większe szanse z macicą dwurożna jak my, moja koleżanka ma dwurożna i nawet nie wie kiedy zaszła, można mieć 2x @ w miesiącu czy plamienie między okresem i 2x owulację, szansa na bliźniaki też duża, więc jest dobrze!
Dzięki dziewczyny za miłe słowa podbudowy, chociaż nie udało się...@ dziś 2 dc, mam taką migrenę 2 dzień że chyba głowa mi pęknie!muszę zastanowić się co dalej i obliczyć czy jest sens z Clo czy zawalczyć lepiej o śluz z Inofem...bo szanse tylko w pt,sob,niedz, jak przyjeżdża M ehh

Odnośnik do komentarza

W końcu puścił ból głowy, aż ręce mi się trzęsły przez te 2 dni, uuuf...
No i prawdziłam ten mój cykl i pięknie wypada, przyszły weekend nasz! za tydzień w pt. mam 11dc (os.też byłam w 11dc, 12dc zastrzyk Ovitrelle i starania 3dni) i się umawie do gina w pt, dobrze że dzień wcześniej przyszła @ tj. idealnie, wezmę Clo i dodam od dziś Inofem bo czytałam że dziewczyny łączą więc jeszcze lepiej a ty Iwa jak z Clo? myślałaś jak ten cykl?u mnie wiesiołek i guajazyl poszły w ruch, po @ kubek siemie lniane dziennie
Ciekawska jaki duży miałaś pęcherzyk na wizycie? podał ci mm?Daru sorki za pomyłkę, pytanie, już wiem jak z @ bo cofłam 3str

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...