Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawska czemu staranek nie było? wyjechał?no szkoda ale z drugiej strony chwilę odpoczniecie od staranek
Miaa N3ss trzymam kciuki za ten cykl!
Miaa masz rację z tymi testami ciążowymi, jak się spóźni to dopiero warto zrobić
N3ss nie mierzę temperatury więc nie podpowiem
Kokoo Iwa jak przeczucia?bo ja już się pogubiłam, nic nie patrzę, na tej Luteine wszystko inaczej, mimo że nie biorę już, czekam cierpliwie ale z nadzieją...

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska666

Nie wyjechał, ale takie miałam nerwy na niego cały weekend że nawet nie chciałam żeby mnie dotykał. Ale pogadalam z nim dzisiaj i chyba zrozumiał co nieco. A z ciekawości zrobiłam test owulacyjny i na obu blade kreski, może jeszcze nic straconego i postaram się go wykorzystać dzisiaj :D jutro mam ginekologa, ciekawe co powie na moje wyniki i czy zrobi mi usg czy oleje i każe się starać dalej...

Odnośnik do komentarza

Rysia niedługo wróci. Tak czy inaczej umie rozładować napięcie :)
Ciekawska jak najbardziej dobierz się Niego :) Może winko świece. :D
Miaa N3ss trzymam kciuki.
Rysia ja już zaczęłam nowy cykl. Myślałam że luteina mi wydłuży cykl. A Tu tylko jeden dzień dłużej .
Ale chyba ze mną coś nie tak znaczy chodzi o @ Jak u Was to wygląda? Wiem wiem znowu jakieś głupie pytanie z mojej strony.
Ja mam bardzo krótkie i słabe. Same skrzepy. Wczoraj trochę dziś niewiele więcej. A jutro pewniw już same plamy. Wczoraj zanim jeszcze zaczęło się coś to prawie zemdlalam. Co prawda moje bóle są krótkie raz na jakiś czas. I nie jest tak źle jak kiedyś. Ale mam wrażenie że coraz mniej tego. To chyba nie za dobrze.

Odnośnik do komentarza

N3ss dzięki
Ciekawska a to inna sprawa, czasem trzeba wymienić zdanie, jeśli nam coś przeszkadza, a najlepiej godzić się w łóżku, wykorzystaj jeszcze szansę;-) ciśnij gina żeby ci zrobił USG, niech powie czy owulacja była albo jest, daj znać jak po wizycie
Iwa no co ty, przylazła @ a tak liczyłam że ci się uda, następny cykl też na Clo? Ja zobaczę jak przyjdzie @ przekalkuluje i pomyśle, powiem ci że też mam dziwne te @ bardzo słabe na początku, 2dzień mnie zalewa i wszystko dookoła, i później znów wkładki używam, może wina specyfików albo starości hihi

Odnośnik do komentarza
Gość Nadia123

U mnie @ wygląda tak: w dzień kiedy ja dostaje to trochę boli mnie brzuch, ale tylko trochę. Mam przez 5 dni. 3 pierwsze dni to według mnie normalne krwawienie, a ostatnie 2 dni to już zdecydowanie mniej. Ale kiedyś miałam tak jak Ty piszesz Iwa czyli skąpe, głównie skrzepy, ale przeszlo samo, nie przejmowalam się tym bo nie myślałam w ogóle o dziecku. Wiec może u Ciebie to tez samo się unormuje ☺

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska666

Hehe winko i świece odpadają bo po pierwsze wina nie lubie, po drugie nocna zmiana w pracy czeka. Ale udało się :P u mnie @ trwa 7 dni, zazwyczaj 2-3 dni krwawienia reszta plamienie. W zeszłym miesiacu miałam taką ciemną, brudną, z dużą ilością śluzu... Teraz jasno różowa i bardzo skapa... O tym też muszę mu jutro powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Ciekawska to super!
Iwa starość starość;-P spróchniałym doopom dziecka się zachciało, a tak poważnie to jasne, w kwiecie wieku jesteśmy:-)
Gdzie jest Ewi?co u cb?
Nadia za ciebie również kciuki w staraniach bo to teraz ten dobry czas
Czytałam kiedyś o tym okresie i podobno jak są skrzepy tzn że była piękna owulacja więc i tak jest ok:-)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że nikogo nie uraziłam tym żartem, pisałam za siebie;-)
Szkoda że ma się tyle lat, człowiek chciał po bożemu wziąć ślub, później swoją firma, budowa domu i zleciało, 32l na karku ale zaczęłam się starać mając 29l więc ok, kto wiedział że będzie ciężko, miałabym dwójke wspaniałych dzieci i to po roku, scenariusz piękny, no wielka szkoda, dobrze że teraz dodało mi to siły, a nie odwrotnie, czerpie też radość od was za co dziękuję, czasami sobie myślę że macie lepiej dziewczyny jak ja bo i tak czuję ciągle strach, nie tyle nerwy, dobrze mieć czyste konto i po prostu starać się;-) kibicuje każdej z osobna, bo wiem jak wielka jest chęć posiadania dziecka, każda ma inny scenariusz ale cel jeden hihi

Odnośnik do komentarza

A właśnie napiszecie coś o sobie?jak długo jesteście ze swoimi? jak długo się stracie to pamiętam, ale też przy okazji, może to już było ale taki mały rachunek sumienia, no bo mnie już zebrało a nie piłam;-P rzadkość
Wogole czuje się trochę na tym forum jak mamuśka bo ciągle tylko Rysia Rysia Rysia, mam nadzieję że moje gadulstwo nikogo nie drażni? dobrze pisać z osobami które przeżywają to co ty i rozumieją, tyle życzliwości, ale jak coś TO... PS.Rysia zamknij się i spokój;-P
Aaaa Iwa minka obłędna jak się ją robi? bo próbowałam parę razy ale jakiś kleks wychodzi eh

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska666

Rysia, chodzi Ci o tą :D to tak : D tylko bez spacji. My jesteśmy parą od jakiś 10 lat, po ślubie prawie 4. Nie chciałam dluuugo dziecka, a jak się zachciało to nie wychodzi. Chciałam zaczekać z dzieckiem aż wybudujemy chalupe, ale to nam zajmie dobre kilka lat bo nawet jeszcze nie ruszyliśmy, więc stwierdziłam że nie ma jednak na co czekać bo prędzej mnie starość zastanie a nie dom i dziecko :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...