Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście test negatywny. W sumie czemu miałoby być inaczej. W każdym razie najpierw 3 kropelki jak Piszą. I nic się nie dzieje. Więc już uznałam że nie wyszedł. Pisało że jak tak To za mała ilość. Więc dodałam jeszcze i zaczęło iść. Myślę że jak dostał 6 kropel to mógłby być błędnie pozytywny. A jak negatywny to już chyba nie jest błędny. I coś mnie brzuch kluje więc nie ma co liczyć.
Trzymam kciuki za jutro dziewczyny

Odnośnik do komentarza

~Daru993
Jestem po wizycie u gin. Póki co efekty zadowolą panią doktor. Za miesiąc kolejne USG, wtedy też zadecydujemy czy włączamy leki na stymulację jajeczkowania typu clo

Rozsądna Pani doktor a najważniejsze że ty jesteś z niej zadowolona, Clo dobry pomysł, zawsze zwiększy szanse, daj znać jak zaczniesz Daru i jak twoje odczucia, będziemy trzymać kciuki;-)

Ann masz 9 dc a Nadia jeszcze masz @ który dc? Madzia wyjechała, odpoczywaj kobietko! a Ciekawska cucb? chyba już po starankach masz ok.20dc?trzymamy kciuki, N3ss jesteś? Jak samopoczucie dziewczyny?

Odnośnik do komentarza
Gość Nadia123

Ja dziś 5 dc. Wiec końcówka @ ☺ Niby nowa szansa, ale cały czas myślę o nieudanych staraniach i przez to mam średnie nastawienie. Ale mam nadzieje ze mi przejdzie jak przyjdą dni płodne. Za parę dni zacznę robić testy owu. Rysia trzymam kciuki za niedziele! Bo jutro rano testujesz tak? ☺ Iwa może jeszcze nic straconego, trzymam kciuki, ściskam mocno

Odnośnik do komentarza

Głupol nie;-) Nie przejmujecie się dziewczyny tymi tekstami, nie ma jeszcze @ więc iskierka jest, albo w następnym cyklu się uda, albo w następnym, albo w następnym;-P nie poddamy się! A mój już pojechał do Niemiec, jak o tym pomyśle to płakać mi się chce, że sama w wielkimi domu, ta dzidzia to by się przydała jak nic...no jeszcze trochę, a do weekendu szybko zleci już będzie M

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ;)
U Mnie dziś 20dc , staranki były...tylko te testy chyba nie dla Mnie, zaczęłam robić od 11 dc niby owulacja była 15dc a fakt czas wychodziły negatywne... Chyba muszę kupić w aptece, droższe, bo te były z allegro.
I nie wiem czy znów nici z tego bo na drugi dzień po owulacja zaczęły boleć Mnie piersi...a zawsze tak mam i później pojawia się @ ;((
Ale czekamy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...