W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

iwa1987

iwa1987

Dzieki Mika :-) To dopytaj jutro o te uplawy i jak z monitoringiem daj znać.

60308 iwa1987 Kobieta, 31 lat, łódzkie
~Mika2

~Mika2

Hej dziewczyny. Byłam dziś na monitoringu. Lekarz powiedział że jest ładny pęcherzyk dominujący w lewym jajniki. Także w weekend starania:-). A jak jest u Was?

iwa1987

iwa1987

Mika to do dzieła :) Miłego weekendu i owocnego :)
I na spokojnie może relaksująco z winkiem ? :)
U mnie dalej nic, czekam na okres po laparoskopii, jak się do niedzieli nie zjawi to się skontaktuje z ginekologiem. Może coś da się poradzić.

Rysia06

Rysia06

Mika to super że robisz monitoring, miłego i owocnego staranka;-)
Ja po zabiegu dostałam @ dziś książkowo po 28 dniah i b.d;-)
19go ide do gin. na badanie kontrolne i konsultacje, wynikami badań kosmówki i co dalej mnie czeka?... boje się jak cholera co to z tego wszystkiego wyjdzie...

60469 rysia06 Kobieta, 31 lat, x
~Hshshs

~Hshshs

Inofem działa. Przez 7 miesięcy nic. Następnie po pierwszym cyklu z inofenem dziś ujrzałam 2 kreski

iwa1987

iwa1987

Rysia ja również w piątek dostałam okresu. Mój miał dziś sen. Dobry aż Wam opowiem. Ale najpierw Rysia 3mam kciuki za badania.

Mojemu sie snilo, ze jestesmy u lekarza mnie badają (oczywiście u lekarza bo sie nie udaje) a tu pani lekarz mowi ze ja zaraz będę rodzić i już na oddział
Nic oczywiście nie wiedzielismy. Urodziła sie córka i mowi ze się poplakal jak zobaczyl :-)
Moze dobry znak ?

~Mika2

~Mika2

Hej dziewczyny. Iwa oby ten sen się spełnił:-). Miło czytać ze kolejnej dziewczynie się udało. Gratulacje:-). Rysia, Iwa nowe szanse z nowym cyklem. :-). A ja za parę dni idę na kolejny monitiring I się okaże.

iwa1987

iwa1987

Mika to daj znać jak monitoring. :)

Ja mam już wyniki badań genetycznych ehh
1) Czynnik V (R2) -> FV R2_4070A-G Układ heterozygotyczny
2) MTHFR_677C-T Układ heterozygotyczny
To znowu wizyta u lekarza, a co z tym dalej to nie wiem jeszcze.