Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka, tj piszę Ann, nie da się nie myśleć, musimy myśleć no żeby zajść;-) Musisz sama znaleźć dla siebie złoty środek, przyjemności, które dadzą ci radość tj piszesz spacer też orzezwia nasze myślenie, staraj się więcej relaksować, ja np uwielbiam gotować a mój jeść i wtedy obydwoje zadowoleni
Nadia to trzymam kciuki za II kreseczki! Zrób test i koniecznie daj znać

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wrzucę Wam zdjęcia testów O których była mowa. Dla porównania te z rosmana I horien. Ciekawe wyniki. Ja długo testowałem bo do dzisiaj do 13dc. Owu wg mnie w piątek 11 dc po 18 wtedy czulam cos z prawej strony. Ciekawe czy obydwa pekly.
Z lewej z rosmana. I same zobaczcie. Mniej więcej mimo wszystko się to pokrywa. Te z rosmana do dzisiaj widać kreskę. Jednak wydaje mi się że najlepiej 10 i 11 dc. Na tych drugim tylko w te dni coś widać.
Podsumowując te drugie nie są być może i zle tylko ich trzeba często robić. Macie inne spostrzezenia to piszcie.
Pozdrawiam

monthly_2019_03/inofem-a-plodnosc_72838.jpg

Odnośnik do komentarza

Iwa widzę u ciebie najwyraźniejszą ovulacyjna kreskę w 10dc, ucb czwartek więc myślę że pt sob to idealny czas, pamiętam jak robiłam testy ovu i wizytę miałam wieczorem, to test ovu pokazał 2 wyraźne kreski a on mówił że "zaczyna się ovu" i pęcherzyk miał 19mm, czyli kazał bardzo późny wieczorem, a najlepiej na drugi się przytulać i w 3 dzień
ale ucb było cały czas wiec super! Naprawdę będzie dobrze Iwa...trzymam baaaardzo mocno kciuki, żeby pękły te jajeczka bo tj najważniejsze

Odnośnik do komentarza

Rysia staranek były czwartek piątek do południa i w sobotę późnych wieczorem po 22. Oj dawno tak nie było. Mój już trzeciego dnia miał dosyć. Jeszcze dzisiaj mówił że jest "zje**by" to praca. Ale dał radę. Stanął na wysokości zadania. Co ms być to bedzie.
Rysia jak podróż?
To wrzucę te z rosmana osobno jeszcze. Faktycznie bez karteczek byłoby lepiej.
Ja już w łóżeczku. Śpijcie dobrze.

monthly_2019_03/inofem-a-plodnosc_72840.jpg

Odnośnik do komentarza

Ok te lepsze zdjęcia, faktycznie 10 i 11 najładniejsze krechy, miałaś potwierdzone monitoringiem to nic tylko czekać do kolejnej wizyty, że się powiodło, owulacja piękna, kiedy masz?śr dobrze pamiętam?
My staranka wt,śr,czw, przerwa a teraz niedz, pon, wt, jak to gin. mówił "musicie się" zobaczymy, tj mówisz, mój też troszkę marudzi i nie zawsze ma siłę po pracy ale co tam;-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, dawno Mnie tu nie było.... Praca dom itd... U Mnie jednak okres przyszedł w 29 cd dziś już jestem po okresie i czekam na owulacje :)

Ann nic straconego, może jeszcze nie doczekasz się@ a wręcz przeciwnie II. .trzymam kciuki ;*

Nadia co u Ciebie, robilas test?

Ja zamówiłam testy owulacyjne, pierwszy raz będę testować w tym cyklu, może coś pomogą.

Odnośnik do komentarza

Rysia jutro na usg się wybieram.
Razem raźniej. Mi również z Tobą łatwiej przez to przejść :) I również dziękuję za to :*
Rysia, Dziewczyny musi się w końcu udać.
Ann Przytulas. Nie jesteś zepsuta no co Ty. Po prostu My potrzebujemy troszkę czasu.
Miaa to udanego, przyjemnego owocnego starania :)

Odnośnik do komentarza

Nadia trzymam mocno kciuki żeby się udało! :-)
Chwilkę mnie nie było i ile nadrabiania miałam hehe :-)
Tak jak pisalyscie nie da się nie myśleć trzeba znając coś co odpędzi te myśli:-)
Ja w przyszłym tygodniu wybieram się na tydzień wakacji. Mam nadzieję że trochę wyluzuję i mam nadzieję że w tym cyklu się uda. Ja już wiem że ze mną wszystko ok, nie zapominam pić Inofemu mój bierze suplementy, staranka co max 3 dni... No kurczę musi się udać! Nam wszystkim! :-)

Odnośnik do komentarza

Miaa myślałam że ci się udało i dlatego cisza, chociaż dziewczyny jak wam się uda to pochwalcie się koniecznie! powodzenia w tym cyklu z testami ovu, dobry pomysł
Nadia ty twardzielko, to rano zatestujesz??
brak objawów na @?to też dobrze;-)
Iwa trzymam kciuki za dobre wiadomości u gin.jutro, jak owocne staranka to nie może być inaczej, daj znać
U mnie dziś śluz kremowy, więc ovu wczoraj, ale powiem wam że skrupulatnie piłam do wczoraj guajazyl i wiesiołek, kubek SIEMIE łyżeczka nasion iii wczoraj był rozciągliwy śluz (chyba to dużo daje bo jak piłam raz po raz to za chiny nie miałam takiego) aaaaa i jeszcze jedno Iwa czujesz jeszcze prace jajników, ja tak, wiem ovulka...ten prawy wcz i dziś tj delikatna jakby kolka, dziś dodatkowo wzdęcia, kurcze w tamtym cyklu też miałam ale bardzo boleśnie brzuch i zakończyłam starania chyba dzień przed a teraz rozumiem, owulacja ehhh, zagadka rozwiązana....

Odnośnik do komentarza

Rysia to Ty z tym bólem brzucha ba ovu miałaś tak jak ja. Boli mnie brzuch jak na okres czasem jajniki, albo tylko jeden i w tym cyklu się połapałam że to musi być ovu bo śluz mi się pojawia rzadszy i w większych ilościach.
Tylko jeszcze nie wiem dokładnie w który to dzień jest ta owulacja bo boli mnie brzuch tak z 3 dni z rzędu hehe

Odnośnik do komentarza

Madzia dokładnie, mnie w Naprotechnilogii uczyli że owulacja po dniu pik czyli (po skoku temperatury albo śluzu najbardziej płodnego) szyjka wiadomo wysoko że dosięgnąć jej nie można, temp.nie mierze, śluz tylko obserwuje w ovu i zapisuje w apce, u mnie niedziela, dziś jeszcze też spróbujemy o ile wytrzymam bo tak boli że się obudziłam, 3 dzień, oja ale mam wzdęcie...
Madzia niby boli ale dobrze że też odczuwasz owulację, trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska666

Wczoraj przychodzę do pracy a tu jednej nie ma, pytam gdzie jest w ciąży :) fajnie że im się szybko udało. Gadam z koleżanką mówi że jej córka w ciąży i że płaczę cały czas bo to nie tak miało być, mieli najpierw mieszkanie kupić... Jedne płaczą bo zachodzą inne że nie mogą... I gdzie tu sprawiedliwość :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...