Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Rysia taki plan. Clo i do roboty. :D
Ciekawska pisz co tylko chcesz. Wygadać się zawsze łatwiej. Co do testów to też tak mam tez kupiłam z allegro i nie umiem z nich korzystać. Znaczy Ale chyba pokazują dopiero bardzo blisko owu. Ostatnio mimo że robiłam 2 A czasem nawet 3 razu dzienne ( sporo mam) to nie pokazały nic. Aczkolwiek poprzednio pokazaly ladnie wiec mozs poprosry nie teafilam. Te z rosmana duzo wczesniwj pokazywaly. W każdym razie dzialaj już.
Koko Ewi trzymam kciuki aby nie przyszły.
A u mnie znowu czuje że cykl krótki będzie. Dziś 22dc. A już brzuch plecy uciski. Więc pewnie na niedzielę. Drugi taki cykl krótki. Niedobrze. To oznaka ze nisko progesteron O ile dobrze pisze. A to niedobrze. Zobaczymy.
Trzymajcie się Dziewczyny. A ja dziś już do spania. Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska666

Ja dzisiaj 10 dc dopiero, ale zapobiegawczo testy zaczęłam robić już wczoraj :) zobaczymy. W zeszłym miesiącu używałam tylko tych z horiena i w dniu teoretycznej owulacji była widoczna druga kreska ale słabsza od testowej. Czytałam opinie o nich, niestety już po zakupie i często dziewczyny pisały że właśnie widziały duża różnice między tymi a taniochami z allegro. Będę robić i porównywać :) to dobrze że mogę tutaj z wami od czasu do czasu pogadać, bo mam wrażenie że mężu już ma trochę dość mojego gadania :p

Odnośnik do komentarza

Ja też już jestem, musiałam nadrobić czytanie co u Was hehe :-)
Mój cykl trwal 42 dni!! :-/
Okres mi się spóźnial 10 dni więc nadzieja była ogromna w trakcie czekania zrobiłam test bo bolał mnie okropnie brzuch i jajniki, głównie lewy i nic. Wczoraj wieczorem dostałam okresu, dziś czułam się okropnie... mdłości ból brzucha i nawet zapachy mnie drażniły więc zrobiłam po południu test i nic... załamka... A już miałam nadzieję :-( :-(
Muszę iść do gin zobaczymy co mi powie, bo jakoś ciężko zajść mi w upragnioną ciążę :-(

Odnośnik do komentarza

Madzia przykro mi że tyle nerwów miałaś przez @
Castagnus (na owulację) bierzemy do Inofem przez 90dni po 2 tabl. i można go brać na własną rękę ale Clostilbegyt NIE, po konsultacji daję recepte, trzeba robić monitoring kilka razy w cyklu, bo inaczej nie ma to sensu, ja i Iwa chcemy spróbować od następnego cyklu, tylko trzeba się dowiedzieć co i jak. Madzia też myślisz o Clo?
Ciekawska powodzenia w starankach, testy ovu wychodzą?

Odnośnik do komentarza

Madzia A jak masz ogólnie cykle? Zawsze takie długie? A co do clo to tak jak pisze Rysia. Trzeba monitorować. Mi gin powiedział że zobaczymy pierwszy cykl jak będę reagować. A potem się zobaczy. Ale powoli się nastawiam na wizytę w klinice leczenia.
Rysia Ty dziś chyba 26 dc. Chyba jesteś 2 dni przede mną. I tak clo pójdzie czuje że już blisko. Dziś 24dc. Myślałam że dziś będzie @ Ale jak nie dziś. Najpóźniej jutro będzie. Jak tak to od wtorku startuje z clo. I na monitoringu muszę wymagać progesteron.

Odnośnik do komentarza

A ja już nie wiem co jest grane ale wczoraj bolało mnie jak na @ i nic dziś to samo więc myślę że może przyjdzie a tu nic.
Zawsze jak zaczynało boleć to była od razu a w tym cyklu nie wiem co się dzieje zwłaszcza że biorę castagnus to nie powinno tego być może przyjdzie jutro.
Rysia A Tobie ile zostało do@?

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska666

No ten jeden test wychodzi póki co blada kreska, na tym drugim nic. Jeszcze zauważyłam takie coś że w okolicach owulacji '' wypada '' mi takie zbite coś, kleiste, mało rozciagliwe, jasno brązowe. Nie mam tak co miesiąc ale dosyć często. Nie wiecie dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza

Tak Iwa 26dc, Ewi za 3 dni mam mieć @ a Ewi masz 28dc to zrób test jak "coś dziwnego się dzieje", w dniu @ powinien być wiarygodny:-) może tamte testy za wcześnie, na "czekające na 2kreseczki" dziewczyny pisały że po 14 dniach od ovu robi się test ciążowy, szczerze to nie wiedziałam, myślałam że 10dni....
Iwa to w Clo nadzieja, spróbujemy, jutro dzwonię do gina żeby dał wskazówki i jak to fajnie pisałaś do roboty;-) a ty wiesz już co i jak?
Ewi to trzymamy kciuki żeby to była ciąża!!!
Ciekawska wydaje mi się że te "glutki", przepraszam za wyrażenie to śluz płodny, jeśli nie są żółte tj ok

Odnośnik do komentarza
Gość Porzeczka30

To suplement,więc chyba jest ok...
Co do suplementów to nie mam wstrętu, ale zobacz też stronę NaturalnaPlodnosc.pl może i tam sobie poczytasz o płodości, jak szukasz wiedzy na ten temat, ja sobie właśnie wszystko przeglądam i dużo tam pisze też ogólnie o tym temacie...

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja mam te cykle długie strasznie, ale antykoncepcję na rzecz starań o dzidzie i brania Inofemu. Ale teraz po tym @ idę do ginekologa. Nie robiłam testów na owulacje nawet. Może to głupie, ale myślałam że szybko zejdę w ciążę hehe. Poczekam na wizytę u gin i zobaczymy co mi powie.
Czy któraś z Was ma też pcos?
Ewi trzymam kciuki żeby pojawiły się u Ciebie dwie kreseczki! :-)
Rysia z tymi testami masz rację, jak się zacznie to nie ma końca hehe ja robiąc mam nadzieję, że jednak ten był zły i że następny wyjdzie pozytywnie no ale cóż trzeba sobie odpuścić czasem bo można zwariować.

Odnośnik do komentarza

Madzia, nic nie jest głupie co napisałaś, każda była zielona jak zaczęła się starać, ale po to jest forum i możesz pytać, czy wyczytać coś, chyba każda myśli że szybko zajdzie hihi a.... czasem trzeba się wgryźć w temat i "poznać" swoje ciało, jasne możesz kupić sobie testy owulacyjne, polecam aplikacje na tel która wyznacza cały cykl, płodne niepłodne, pytaj też ginekologa,
ja bym zaczęła od wizyty u gin. czy jest ok i setki pytań
Długo się starasz o dziecko? który masz dc?to coś podpowiemy;-)

Odnośnik do komentarza

Tak tak mam 2dc. Staramy się od listopada tylko tych starań było trochę mało miesięcznie to na palcach jednej ręki mogę zliczyć ale po @ postanowiliśmy że będzie ich więcej hehe
Mam apke nazywa się Flo a Wy z jakich korzystacie? Jutro się umowie do gin i zobaczymy co powie. Jestem też ciekawa jak tam moje torbiele, nie pamiętam jakie były ale chyba nie jakieś strasznie wielkie hehe
Dość często zdarza mi się zapominać o Inofemie i może dlatego ten cylk mi się tak wydłużył. Ale teraz staram się nie zapominać:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...