W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Moli33

Moli33

Ehhe ja każdego miesiąca czekam na dwie kreseczki, w każdym miesiącu negatywny test ciążowy jest dla mnie jak cios w serce. Ale wiem że muszę być silna i innym, tak jak tobie, się udaj, liczę że mi też się uda. Staram się już o tym co się stało nie myśleć, niestety samodzielnie nie mogłam brać duphastonu ponieważ jest to lek na receptę, a takowej nie miałam. Do tego lekarza na 100% niegdy nie pójdę. Mieszkam w małej miejscowości, zbyt dużego wyboru lekarzy nie mam, teraz do ginekologa będę jeździć 100km.

59564 moli33 Kobieta, 33 lata, Podlaskie
~Ehhe

~Ehhe

Moli wierzę i mocno trzymam kciuki za to żeby Ci się udało i mogła się cieszyć ciąża. Mi dziś lekarz powiedział, że powoli będziemy odstawiac duphaston. Mam nadzieję, że wszystko nadal będzie w porządku.

~iwa1987

~iwa1987

Dziewczyny czy po clo miała któraś problemy? Dziś w 13 dnia cyklu byłam na usg i mam duży pęcherzyk 4 cm. Jutro mam wziąć zastrzyk aby pękł. Jak nie to szpital. Eh nie tak sobie to wyobrazalam..

~Ja90

~Ja90

Iwa i jak się skończyło ?
Ja jestem 8 dc , i 4 dzień na clo. Czuje Się dobrze , ponoc strasznie nerwowa jestem

~iwa1987

~iwa1987

Ja90, udało się pecherzyk pekl. Cos czuje ze w tym miesiacu tez nic z tego. Tylko wydluzyl mi sie cykl. Ale najwazniejsze ze ominelo sie bez szpitala. W kazdym razie wiem że przy clo muszę być pod monitoringiem jakby znowu takie cos bylo.
Ja90 to powodzenia, aby sie udało w tym cyklu :-)
Faktycznie tez chyba nerwowa teoche bylam na clo.

~iwa1987

~iwa1987

Od 19 do 25 dnia duphostan bralam. Czekam na @ i nowy cykl. Tak jest spokojniej.

~Ja90

~Ja90

Iwa , i jak tam na Clo ?
Ja monitoring dopiero nam mieć od przyszłego cyklu . W tym wnioskuje , ze nie miałam owulacji . Brak wzrostu temp . W 20 dc zaczęłam brać luteinę . Czekałam na skok temp , ale nie wystąpił. Jajniki mnie pobolewają , a tak to nic ciekawego

~iwa1987

~iwa1987

Hej, drugi cykl z Clo, pęcherzyki były ladne. Owulacja ok. Zastrzyk też robilam, choć na pewno coś pękło tuż przed.
Jak się teraz nie uda to narazie przerwa z clo. Tak ginekolog powiedziala. Dzisiaj 16 dc.
Ja90, a używasz testów owulacyjnych? Ja używam. I sprawdzaja się. Tylko, że kupiłam w necie, dużo dużo taniej.
Ja90 powodzenia Ci życze :-)

~Ja90

~Ja90

Dziekuje Iwa. Wiesz, mi testy owulacje zawsze wychodzą pozytywnie bo mam pco i wysoki wskaźnik lh i przekłamuje wynik :( .
W okres mam zadzwonić i umówić się na monitoring i będziemy obserwować jak reaguje na clo .
O ile po clo dobrze czuje się fizycznie, to psychicznie niezaspecjalnie . Jestem nerwowa, łapie jakieś doły , wszystko mi przeszkadza .
Tez trzymam kciuki , daj znać jak się uda :)