Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny! Do mnie też @ przyszła wczoraj, ale miałam nadzieję, że nadejdzie szybciej bo praktycznie od soboty plamiłam - jak nigdy! Zastanawiam się tylko czy to od symfolicu taka zmiana, no sama nie wiem. Zobaczymy dalej co czas pokaże

Odnośnik do komentarza

Domka też myślę że jak brać Inofem to 2 saszetki, również powodzenia!dzięki
Ciekawska nie dość że @ to jeszcze przeziębienie... zdrowiej tam;-)
Ann przykro mi...@ Nadia ma rację!
Iwa jak po gin?bo tamten to jakiś nienormalny, sam niech się zbada, nastawił cię tylko negatywnie
Ewi co u ciebie? który masz dc?

Odnośnik do komentarza

Rysia dziękuję. Wiesz że jesteś takimi pozytywnym duchem tego tematu. Ogólnie masz widzę takie zdrowe podejście do życia.
Gin do którego chodzę jest ok i zawsze te wizyty szybko miło przebiegają. Owulacja była lekarz potwierdzi. Wyniki hormonów ok. Endometroim ok choć mogłoby być większe 7 mm. Przepisał clo. Mówi że owu jest Ale coś możemy spróbować. Dał namiary na lekarza w klinice. Mówi że możemy się skonsultować co ppwiedza. Że nie musimy się spieszyć. Możemy pomyśleć o inseminacji aczkolwiek teoria mówi że przy Endometriozis jak się nie udaje to od razu in vitro. Nie kazał się z tym spieszyć że jeszcze mam czas. Ale podobno jest jeszcze w województwo program dofinansowania. Więc można tam zapytać i może jak się da wpisać.
A Ty Rysia już na pewno po Owu? Co do badania szyjki już się coraz lepiej w tym orientuje.
I poddam się. Ostatnio miałam jakiś taki dzień co ogarnął mnie załamaniem. Ale tak czy inaczej muszę wyłączyć głowę. I dziękuję za tego przytulasa. Pomoglo.

Odnośnik do komentarza

Iwa też mi jest baaaardzo ciężko, po tej 2 stracie zaczęłam inaczej żyć, tłumaczyć sobie wiele rzeczy, i że się uda! ale moje tu i teraz się liczy, mój mąż, dom, nie co było tylko co będzie, trafiłam na to forum i zarażać was będę tą energią i Wy mnie! siebie nawzajem;-) dziękuję to było bardzo miłe...
Super lekarz! słuchaj się mądrych ludzi, tu nie ma co się poddawać tylko działać, ma racje;-) nawet nie wiesz jak się ucieszyłam po tym co napisałaś, już jest tak blisko...nam wszystkim!
clo od kolejnego cyklu?też mam w szafce, hmm
Iwa jedz gdzieś, zrelaksuj się, naładuj baterie i pomyślisz na spokojnie;-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny! Mam do Was pytanie :) piszecie, że pijecie po dwie saszetki inofemu a ja tak czytałam skład symfolicu i inofemu i różnią się one ilością kwasu foliowego (inofem - inozytol 2000mg, kwas foliowy 200cmg (100%) / symfolic - myo-inozytol 2000mg, kwas foliowy 400mcg (200%)*
I tak się zastanawiam czy ja też mogę pić po dwie saszetki? Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza

Rysia Jeszce nie zdecydowałam czy clo od następnego cyklu. Ale myślę że tak. Nie spytałem czy w tym czasie można brać niepokalanek. Ale to jeszcze mam czas do namysłu. A jak masz przepisane clo? Ja mam jedną tabletkę od 2 do 6 dc. Rysia przeszłas bardzo dużo i faktycznie zarazasz wiara. O jakimś małym wyjeździe pomyślę :)
Dziewczyny trzymam kciuki za Nas.
Ann wydaje mi się że możesz pić 2. Mi na początku gin przepisał 2 razy dziennie po 2.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, wyniki mamy takie same jak przy pierwszym dziecku są w dolnych granicach normy a cholera się udało za 2 razem :) więc stwierdziliśmy że nie panikujemy za 3 miesiące powtórka badań. Jak mam wydać na konsultacje 200zl to wolę mężowi suplementy kupić. Bierze teraz profertil wit c plus maca. Jestem po owulacji. Zmieniliśmy taktykę kochalismy się co 3 dni aby chłopaki byli bardziej skumulowani. Mam owulacje jak w zegarku zawsze 14 dnia odkąd biorę inofem. No cóż dziś 18 dzień cyklu. Powiedziałam sobie testy robię w dniu spodziewanej miesiączki nie będę się nakręcac.

Odnośnik do komentarza

Iwa o ile dobrze pamiętam to Clo 1dziennie od 5dc-10, myślę że jak przyjedzie @ to napiszę do gin. ile taki monitoring i ile wejść bo za każdym razem nie będę płacić 180zl tym bardziej że teraz w miarę często chodzę, jasne na spokojnie wszystko, też muszę się zastanowić bo mój chcę na miedzynar. tiry iść, od marca w jego pracy zmiany i się waha:-(
Kokoo to 3mamy kciuki! też mam ochotę zatestować ale zobaczę

Odnośnik do komentarza

Albo 5-9 dc Clo jakoś tak, ale z tym że wcześniej ovu miałam 12,13dc, nie wiem czy to ma znaczenie, a teraz 10,11 więc może szybciej będzie kazał brać, nie wiem, jak się zdecyduję to będziemy myśleć, ogóle to nie lubię za bardzo wskakiwać do łóżka jak pod presją gina, te monitoringi, oj takie denerwujące troszke nie?Po za tym jakie Clo?uda się teraz dziewczyny!;-)

Odnośnik do komentarza

Rysia mi powiedział że zobaczymy w pierwszy cyklu jak reaguje. Mówił aby być 12 dc na monitoring jak się zdecyduje brać clo. A potem sie zobaczy. Boje się tego leku bo wcześniej brałam i źle było. Ale to dlatego że szalona gin kazała mi brać 2 x 2 tabletki. Czyli 4 razu tyle co mam brać teraz. Wiem ciężko z tym wskakuj jak w zegarku.
Kokoo z tym czekaniem to też tak czytałam Ale ostatnio, czytałam o tym że jednak czym swiezsze tym lepiej. Nawet dwa razy pod rząd.
Rysia czyli możliwe że zmiany u Was. Trzymam kciuki aby się wszystko ułożyło u Was.
A ja postanowiłam że może założę kalendarz taki wspólny co się pojawi na tel i będę zaznaczać kiedy mam jakieś dni to będzie łatwiej hi hi. Nie będę go naciskać Ale będzie wiedzieć. I łatwiej tak niby bez nacisku Ale będzie świadomy i potem nie będzie mógł odwrócić kota ogonem że nie wiedział że teraz najlepiej. I o jakimś wyjeździe myślę może coś kupię na walentynki chociaż 2 4 dni. A pojedzie się jak w końcu te dni wypadną przy weekendzie.
A co do testowania to staram się w dniu planowanej albo chociaż w okolicy. Ja w tym cyklu będę czekać.

Odnośnik do komentarza

Kurcze Iwa, 2x2 to końska dawka, oj, jeszcze endometrm nie za duże, ale nie znam się wiadomo, ja od 1tabl. miałam zacząć, czemu źle po Clo?Ja przekonuję się że chyba kolejny cykl z Clo bo widzisz jak może być
Kalendarzyk też mam na tel, jest łatwiej i pod ręką:-)dobry pomysł
Ewi no ciekawe czy wytrzymamy i będzie któraś testować, Ann dzięki za kciukasy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...