Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ciekawska666

Co się jeszcze zmieniło w tym cyklu to to że od kilku miesięcy ból piersi zaczynał się już na około 10 dni przed @ tak teraz wcale nie bolą za to nerwy pokazywały mi się na dwa dni przed a teraz właśnie od 20 dc chodzę jak osa. Dziękuję i dam znać co i jak ale to w okolicach poniedziałku, choć tego też nie mogę być pewna bo ostatnio @ spóźnia mi się 4 dni już byłam pełna nadziei a tu psikus, przyszła

Odnośnik do komentarza

U mnie 7dc. Ewi to przyjemnych i owocnych starań:)
Kokoo mój robił badania nasienia. Warto zrobić. Poprzednia gin po 6 nieudanych cyklach kazała zrobić.
Mój na początku się nagadal że nie pójdzie. Ale całkiem ignorowalam jego gadanie. Dałam mu ponarzekać i później znowu byliśmy na wizycie i znowu wspomniała to w końcu sam sobie przemyślał i poszliśmy. W każdym razie chodzi mi o to że z facetem to trzeba pod tym względem delikatnie. Są bardzo wrażliwi na tym punkcie.

Odnośnik do komentarza

Kokoo mój też robił badanie nasienia w czerwcu gin. zalecił ale sam też chciał, z forum wyczytałam że z klinik l.n. polecali wit. C 1000, E duża dawka (chyba 500 czy 50) i Salfazin i kw. foliowy 0,4mg starczy, miał bd. wyniki i bierze nadal z przerwami albo pomiesza, to bardzo ważne badanie dla faceta i spokojne sumienie, że dobrze że też wasi faceci zrobili, ale Kokoo jasne skonsultuj z lekarzem
Ja dziś czuję delikatne kłucie prawego jajnika, szyjka powoli się otwiera, 10dc, coś się zaczyna dziać
Ewi to miłych staranek i II kreseczek ciążowych

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! U mnie 29 dzień cyklu i już czekam na @ - czuje, że się zbliża wielkimi krokami.. No i rozpoczynamy kolejny cykl starań :) przyszło mi to mleczko pszczele - dziewczyny no mam nadzieję, że przyniesie jakieś rezultaty bo cierpię okropnie jak muszę to jeść - już na samą myśl o tym jest mi niedobrze, w smaku bardzo cierpkie i kwaśne - ogólnie żadna przyjemność

Odnośnik do komentarza
Gość Nadia123

No niestety @ dziś przyszła. Ale bez żadnych objawów, bez bólu. A piersi nadal bardzo bolą. No dziwnie na mnie działają specyfiki. Ale plus ze @ juz jest i jeszcze trochę i znów zaczniemy się starać. Myślę żeby dla męża tez coś kupić zastanawiam się nad Man Forte. Któraś z Was o nim słyszała? ☺ Albo co innego polecacie?

Odnośnik do komentarza

Nadia, biorąc Ovarin miałam potworne bóle piersi, po 2 mies. odstawiłam bo nie dawałam rady albo myślałam że to ciąża, może obserwuj dalej ten ból czy to jednorazowy cykl czy rzeczywiście wina specyfiku
Ann i Nadia szkoda, miałam nadzieję w was! :-(
Ewi, włosy mam ok, nawet przy tarczycy, rzadko wypada garść, może to przez stres?Jak myślisz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...