Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny! Przeczytałam to forum od samego początku i długo się zastanawiałam czy napisać bo to w sumie wątek na temat suplementu Inofem a ja od wczoraj pije Symfolic - ale również tak jak i wy mamy problem żeby zajść w ciążę, mam nadzieję, że nie będzie Wam przeszkadzać, że będę tutaj zaglądać i pisać od czasu do czasu :)

Odnośnik do komentarza

Już ponad rok się staramy o pierwsze dziecko, ale bez zabezpieczenia kochamy się już kilka dobrych lat i już to mnie zastanawiało, że coś jest chyba nie tak. W końcu doszliśmy do wniosku, że możemy zacząć się starać o maleństwo, miałam jakieś 6 lat temu usuwane torbiele laparoskopowo, niestety pojawiły się znowu i lekarz powiedział, że ciąża będzie idealnym lekarstwem i powinny się wchłonąć.. No ale właśnie żeby jeszcze ta wymarzona ciąża przyszła.. nigdy nie czułam kiedy mam owulacje i to był dla mnie problem więc zamówiłam sobie w sierpniu komputer cyklu "Lady comp baby" kosztował on sporo ale czego się nie robi dla wymarzonego dziecka i tak od kiedy mam ten komputer to jak na złość w te najważniejsze dni zawsze coś wypada no ale jak przychodzi okres to zawsze sobie myślę, że ja to chyba jakaś wybrakowana jestem... pracuje od 4 lat w przedszkolu i coraz więcej słyszę, że moje dzieci będą miały rodzeństwo i myślę sobie, że ja też w końcu kiedyś będę miała swojego wymarzonego maluszka... No ale nadszedł nowy rok a z nim nowe szanse :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mam 22 dzień cyklu ale ten miesiąc jest spisany na straty bo akurat w dni płodne byłam mega chora - grypa mnie dopadła i brałam silne antybiotyki więc nawet nie próbowaliśmy.. za to zamówiłam sobie mleczko pszczele - ponoć działa cuda!

Odnośnik do komentarza

Ewi ty się ograniczyłaś i chyba mądrze a ja chyba przegiegłam z suplementami... Miałam garść a teraz biorę dwie:-) mogłam właśnie tjty Inofem castagnus wiesiołek i witaminy fembion natal 1 (muszę go odstawić bo zamówiłam witaminy osobno) jeszcze syrop guajazyl i siemie lniane pije
Ja 4dc @
Ann mleczko pszczele? Jak działa? No szkoda że przez przeziębienia traci się cykle

Odnośnik do komentarza

To mleczko pszczele niby pomaga przywrócić równowagę hormonalną. Jeszcze go nie mam ale mam nadzieję, że w poniedziałek już wyślą. Jak chcecie sobie poczytać to macie tutaj link https://www.apini.pl jest dość drogie ale bierze się tylko 1 g dziennie więc i starcza na długo, może go zażywać kobieta jak i mężczyzna. Oprócz symfolicu właśnie wysłałam męża do apteki po witaminę b12 i to by było na tyle.. aaa i jeszcze w te najważniejsze dni używam tego: conceive plus. Opisany jest tak: Lubrykant wspomagający ruchliwość plemników, zwiększający szybkość dotarcia do jajeczka oraz wydłużający czas ich życia. Warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

Kokoo co u ciebie? @ czy II kreski? bo nadal trzymamy kciuki:-) za Nadie
Dobrze że @ powoli nam się kończą...
Ten cykl będę miała zawirowany, czas ferii i siorka z mężem i dziećmi przyjeżdża do rodziców i do nas też wpadnie, siedzenie i gadu gadu do rana, drineczek, może jakieś wolne, będzie wesoło, pasuje mi bo chce na luzie podejść do starań, zobaczymy:-)

Odnośnik do komentarza

Witaj Ann90 fajnie że do nas dołączyłas. Ann piszesz że masz torbiel znowu. Jak duże? Ile?
Conveive plus też kupiłam w poprzednim cyklu. W tym też zamówię dziś..
Nadia i jak u Ciebie ?
Kokoo przykro mi że przyszła.
Rysia ja też z tymi suplementami to już nie wiem. Ale że względu na homocysteine nie chce brać mniejszych dawek tych witamin B więc zostałam przy tym zestawie b
Nie mogę kupić żadnego takiego zestawu dla kobiet bo tam jest już b. Więc biorę B complex metylowany , zestaw minerałów kupilam co nie ma witamin B, więc te wszystkie magnez żelazo selen cynk i tak dalej mam w tym. Dodatkowo omega3 i do owulacji wisiolek i włączę guajazyl i witamina C w dużej dawce biore. Dodatkowo probiotyk. W lutym mam 2 wizyty u gin jeden na NFZ bo chce usg piersi zrobić wcześniej jak poszłam do tego lekarza to myślałam że padnę że śmiechu: powiedział że nie ma lewego jajnika przy usg :D już tyle kasy wydaje prywatnie to chociaż to niech będzie z NFZ.

Odnośnik do komentarza

Ja nadal czekam. Zwykle mam cykle 31 dniowe a dziś mój 26 dzień. Jedyne co było inne niż zwykle to to że praktycznie od samej owulacji bardzo bolą mnie piersi a zwykle było parę dni przed @. No ale to może być przez to ze zaczęłam pić inofem i brać castagnus. Nie chce przeżywać rozczarowania wiec spokojnie czekam na @

Odnośnik do komentarza

Iwa, i masz rację, że bierz to co przepisuje lekarz, co nam przepisuje, wiadomo tutaj każda coś poleca i super korzystajmy z tego ale pamiętajmy na co mamy "zwracać uwagę" w swoim przypadku;-) Powodzenia u gin.w lutym, daj znać co i jak, jasne trzeba też korzystać z NFZ chociaż czesem szczęka opada ale za wszystko też nie będziemy płacić bo i nam się należy jak i wszystkim babeczkom
Kokoo przykro mi że się nie udało...Miejmy nadzieję że kolejny cykl będzie szczęśliwy dla nas wszystkich
Nadia piersi inaczej bolą? Ciężkie są?
To jest nadzieja:-) coś jeszcze przeczuwasz?

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska666

Witam, od jakiegoś czasu was podczytuje i po cichu dopinguje. Staramy się z mężem od jakiegoś czasu o dziecko ale niestety bez rezultatu. W tym cyklu postanowiłam kupić inofem i tak sobie już piję jakiś czas. W okolicach dni płodnych rzeczywiście fajnie, dużo śluzu co od jakiegoś czasu nie miało miejsca. Ale mam pytanie, czy po inofemie mialyscie tak, że w drugiej fazie cyklu też wam jakoś wpłynął na śluz? Bo u mnie od 20 dc wręcz zalewa mleczny, lejacy się. Owszem czasami miałam tak że troszkę się go pojawiło ale nie aż w takiej ilości i zastanawiam się właśnie czy to może być od tego specyfiku.

Odnośnik do komentarza

Nadia piersi to jedna z pierwszych oznak ciąży, a przynajmniej w moim przypadku 2x, zaczynał się zaraz po owulacji ból się nasilał a tydzień przed myślałam że się "urwią" i już wiedziałam że jestem!że w staniku spałam:-) więc myślę że po cichutku mogę już gratulować ale brak @ to dopiero wierzymy że to ciąża
Ciekawska666 witaj, ja mam po owulacji na Inofem wręcz uplawy, nie mówię że zawsze, ale 20 czy 21 dzień cyklu znika mleczny śluz, sucho i wiem że @ przyjdzie, a gdy te uplawy były do czasu @ albo i po spodziewanej to okazało się że jestem, chociaż każdy organizm reaguje inaczej, powodzenia w staraniach, że daj znać jak twoje dalsze przeczucia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...