Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Rysia TSH masz na granicy tak jak ja teraz. Choć różnie lekarza na to patrzą. Niektórzy mówią, że to nie ma znaczenia. Przy staraniach powinno być do 2. Masz 2 więc ok. Ale może zbadaj niebawem raz jeszcze. I homocysteina też lekarza różnie patrzą. Ogólnie z tego co niektórzy gin twierdza to powinno być od 6 do 8 przy staraniach. Ja miałam na początku 12 i coś. Później spadło do 9 i coś. Więc dalej mam za wysoki. Ale może już spadło. Już jakiś czas nie robiłam.
Homocysteina spada wraz z metylowanymi witamin z grupy B. Mój gin obecny uważa że ani tsh ani homocysteina nie ma znaczenia. Ale poprzednia mówiła że ważne. Dlatego ja biorę eutyrox i B complex. Nie jestem pewna Ale to chyba głównie chodzi o witaminę b12. Ale to jeszcze sprawdzę.

Odnośnik do komentarza

A i Rysia 3mam kciuki za ten cykl. I wszystkich nas.

Ja chyba jednak jestem dalej przed owu. Ale dziwi mnie to. Bo zawsze miałam pierwszego dnia robię test owu kreska jest niezbyt mocna. Następnego dnia mocna. A następnego już nic. A teraz trzeci dzień mam mocna kreche. Ostatnio była w 12 dc. Wypadałoby więc na niedzielę.
Zobaczymy. Dziś niestety starań nie było i nie bedzie :(

Odnośnik do komentarza

Iwa to gin. na zbicie homocysteiny dała ci metylowane witaminy z grupy B coplex?podasz mi jaka firma jeszcze raz?jak działają to chętnie kupie
Teraz troche diety tarczycowej stosuję ale ok zbadam jeszcze TSH mi ginekolodzy mówili żeby była w normie a z Napro dla starań żeby właśnie była do 2 a najlepiej 1,5, chociaż ja sie cieszę bo miałam poniżej normy 0,11 0,27 itd
To dziwnie te testy owulacje pokazują ci w 7dc to trochę szybko, może teraz prawidłowo i bierz pod uwagę
Czemu nie będzie staranek?
Apropos staranek?Macie codziennie swoich mężczyzn w domu?U mnie ma zmiany rano/nocka i nieraz sie mijamy, ale dajemy rade

Odnośnik do komentarza

Tak gin. Ale to dopiero jak podpytalam. Zrobiłam badania homocysteina bo tak mi poradziła koleżanka, której gin od samego początku kazała to sprawdzić. Ja biorę b complex firma yarrow ( to też wiem od koleżanki ona od gin. Ale moja była powiedziała że mogę brać). Ale moja była gin to tak trochę na odczepne powiedziała trochę wydaje mi się. Ale jak poczytałam w necie to często widzę że dobrze mieć do 8.

Odnośnik do komentarza

Iwa i jak owulacja?jak paski ovu?pokazują teraz dobrze?

Nadia jak u ciebie cykl sie zapowiada?3mamy kciuki!

Jak samopoczucie dziewczyny?

Ewi udało ci się jakoś przetrwać ten trudny czas?Ewi jakie badania robiłaś wcześniej?jakie wyniki?jeszcze jakieś zrobisz?
Ja cały czas mam z tyłu głowy żeby hormony zrobić ale jeszcze zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Cykle zwykle 31 dni wiec jeszcze chwila do owu. Pije inofem i jedna tabletka castagnus. Po cichu liczę ze w końcu uda mi się zobaczyć upragnione dwie kreseczki. Przez jakiś czas za bardzo zaczęłam się tym przejmowac szczególnie jak dowiedziałam się o ciąży w bliskiej rodzinie. No ale już jest ok, teraz czekam na swoją kolej ☺

Odnośnik do komentarza

Ja sie trochę może nie zdenerwowałam ale czuje sie ciut roszczarowana czy coś w tym stylu, bardziej sobą, bo moja starsza siostra ma 39l i na 40tke zawsze marzyła o dziecku, trzecim i teraz jest w euforii i mnie tylko drażni z tymi staraniami (całe życie coś papuguje) nie to że komuś zazdrosze bo jestem zadowolona ze swojego życia ale czuję że będzie troche wyścig w temacie, jest mi troche przykro bo ja sie ciągle staram, 2 ciążę straciłam, mam bardzo mi bliskie 2 szwagierki co sie starają (mają problem) i nie robią takiego halo tylko sie wspieramy, co zrobić żeby zajść specyfiki patenty a moja siora raz, 1cykl i w ciąży ostatnio... ach...
Życzę każdej żeby była w ciąży i miała swoje dzieciątko ale troche mi przykro...chociaż wierzę że i ja doczekam sie dzieci, my wszystkie!;-) fajnie że się tu wspieramy

Odnośnik do komentarza

Nadia, ja Iwa i Ewi dołożyłyśmy Castagnus (zioła, niepokalanek mnisi) do Inofem czy Inofolic dziewczyny piszą że się zachodzi do 3 mies!więc próbujemy
Jesli myślisz o witaminach to polecam Femifertil (ma w sobie niepokalanek mnisi) i witaminki
a z Naprotechnoligii polecali mi przy staraniach Fembion Natal 1
bardzo dobry skład
A jakie jeszcze?

monthly_2019_01/inofem-a-plodnosc_71497.jpg

monthly_2019_01/inofem-a-plodnosc_71498.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny. Oczywiście że nam się uda.
Ja ten cykl uważam za stracony. Chyba nie było owu tak czuje. Wczoraj już kreseczka była Ale taka słaba. Dziś już nic. A ja nawet nie czułam aby coś pękalo. Więc nastawiam się już na nie. Tak będzie łatwiej. Poprzedni też skreslilam bo nie było na to szans. Wiadomo gdzieś tam podświadomie i tak liczyłam Ale nie było takiego rozczarowania. Poprzedni poprzedni był straszny zjadłam czekolady tyle co chyba przez 2 miesiące :D
No nic na moje urodziny prezentu nie bedzie Ale musi się udać.
Nadia co do witamin to już oszalalam chyba. Mam tego pełno tylko wszystko osobno. Narazie ich mam sporo Ale część zamienię na zestaw jak będzie blisko końca.
Ja też nie mam nic do słonia. Też mogę tak wyglądać:D
I też tak mam ciągle ktoś w ciąży albo się stara. Moja przyjaciółka stara się o drugie od miesiąca. Cieszę się bo już od dawna jej mówiłam znaczy tak podświadomie nie w prostu że pora na ta. Cieszę się Ale boję się jej komentarzy. Ona zanim zaszła w 1 ciąża to po dwóch cyklach był płacz i rozpacz nie dało się rozmawiać i wiem że Mnie nie zrozumie. Życzę Jej aby się udało. Może trochę podła jestem Ale wiem że będę jej zazdrościć. Będę się cieszyć Ale i zazdrościć.
I Rysia na pewno mija męża udana :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...