W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mishael

~Mishael

Dodam, ze cykle mam bardzo dlugie i mam na mysli 60 - 90 dni..
Teraz mam cykl wyeolyeany duphastonem

Kaś92

Kaś92

Chyba jutro się wybiorę do lekarza, bo dziś 15 dzień cyklu a lewy jajnik strasznie zaczął kłuć i pojawiły się jasne nitki krwi w śluzie. Czy ktoś miał tak kiedyś w cyklach po CLO?
Wydaje mi się, że jest to niemożliwe żeby było to plamienie okoloowulacyjne, bo w piątek największy pęcherzyk miał 9 mm... Jak myślicie?

66891 kas92 Kobieta, 27 lat, Zabrze
~Michaelll

~Michaelll

Czesc. Czytajac Twoja historię, myslalam, ze czytam moja..
Moj pecherzyk po clo mial 8 mm.
Kilka dni temu, zauwazylam u siebie plodny sluz i klucia. I tez ciekaiw mnie to, czy mozliwa jest owulacja, gdy mialam tkai maly pecherzyk ( ginekolog uwazala, ze ten cykl stracony)

Kaś92

Kaś92

~Michaelll
Czesc. Czytajac Twoja historię, myslalam, ze czytam moja..
Moj pecherzyk po clo mial 8 mm.
Kilka dni temu, zauwazylam u siebie plodny sluz i klucia. I tez ciekaiw mnie to, czy mozliwa jest owulacja, gdy mialam tkai maly pecherzyk ( ginekolog uwazala, ze ten cykl stracony)

A w którym dniu cyklu miałaś te 8mm i w którym zauważyłaś u siebie objawy owulacji?

66891 kas92 Kobieta, 27 lat, Zabrze
~Michaelll

~Michaelll

Od 13 dnia cyklu na monitoringu bylo widac te 8mm. Potem bylam 16 dzien cyklu nadal to samo. Pecherzyk nie rosl. Objawy zauwazylam u siebie 19-20 dzien cyklu.
Moze juz zwariowalam, mozliwe ze mi sie wydawalo. Zwlaszcza, przy moich mega dlugich cyklach. A zwlaszcza, ze biore obecnie duphaston na wywolanie miesiaczki. I mialam te objawy biorac juz duphaston

Rysia06

Rysia06

Dziś 26dc, za 3 dni @ wrzucę wykres, teraz najważniejsze temp;-)
Taki był powichrowany wykres a teraz jaki spokojny:D jak nigdy

• inofem-a-plodnosc_79351.jpg
60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
Bibs

Bibs

No no Rysia wykres wygląda bardzo pięknie i obiecująco :)

59048 bibs Kobieta, 36 lat, Poznań
~Ewela95

~Ewela95

Hej dziewczyny I ja postanowiłam tutaj napisać. Staramy się z mężem o dziecko mniej więcej od stycznia tego roku, niestety bezskutecznie. Wczoraj miałam wizytę u ginekologa. Zauważył że w moich jajnikach jest zbyt dużo pęcherzyków. Podejrzewa PCO i zalecił wizytę u endokrynologa. Jajniki są normalnej wielkości. I z tego co widzę na zdjęciach to w jednym jest 7 pęcherzyków a w drugim 6. Wczoraj miałam 15 dzień cyklu i nie zauważyl pecherzyka dominującego. Do tego stwierdził że mam trochę za cienkie endometrium bo miało ono 4, 6 mm. Podsumowując ta wizytę to ostatecznie stwierdził że nie należy się przejmować ze może okazać się za miesiąc przyjdę do niego będąc w ciąży. Naprawdę nie wiem co o tym sądzic. A wizytę u endokrynologa mam dopiero 5 listopada. Teraz moje odczucia. Codziennie mierze temperaturę przed wstanie z lozka. Do wczorajszego dnia utrzymywała się na poziomie okolo 36, 27 a dzisiejszego ranka podskoczyla do 36,6. Powiedziałabym ze może czas na owulacje ale skoro nie widział pecherzyka dominującego to raczej mało prawdopodobne. Co o tym wszystkim sądzicie? Dodam że moje cykle to z reguły 31 dni. Choć ostatni trwał aż 40 dni o czym także go poinformowałam, stwierdził że jednarazowo mogła się taka sytuacja zdarzyć. .

~Michaelll

~Michaelll

Czesc Ewela.
Moglas miec owulacje nieco pozniej, iwec, wiec mozliww jest ciaza. Mimo tych pecherzykow.
U mnie tez sa pecherzyki, ( liczne) na monitoringu po stymulowaniu clo pecherzyk dominujacy mial wymiar 8 mm, Pani uznala ze nie peknie i cykl stracony. A ja po kilku dniach odczuwalam klucie w jajniku i sluz plodny. Wiec moze pozna owulacja i ciaza jest mozliwa. Nie martw sie. A bierzesz inofem albo inofolic? Mialas stymulacje clo?

Dorka1989

Dorka1989

Dzisisj dziewczynki bylam na pobieranou krwi to przy okazji zrobiłam sobie usg. Wiec moja dzidzia ma juz 3,9mm, dzisiaj jest 10t4d a z usg dzidzia jest jeden dzien starsza.
Serduszko pieknie biję, a jak fikało w brzuszku, pani ginekolog włożyła tą pałkę do środka, zabrała rękę i oglądaliśmy z 5 min jak dzidzia pływa, machała rączkami i nóżkami, nawet paluszki u rąk pokazała. Ahhhh piekny widok. Za pótora tyg do 2 idę na prenatalne. A to mój mały szkrabik ;*

• inofem-a-plodnosc_79365.jpg
63526 dorka1989 Kobieta, 30 lat, zamość