W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Rysia06

Rysia06

Dorka ale cudne, tłuste krechy i betka no no:D
N3ss jak działanie leków? monitoring robisz? są krótsze cykle?
Miaaa co u ciebie?
Iwa jak samopoczucie?
U mnie dziś 13dc, owulacja z testu, ach ta ciekawość:D
Kasia kiedy masz 25dc-kiedy badanie? Przyszły tydzień?
Ja mam kolejną wizytę-badanie 19go, czwartek 9:30

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
N3ss

N3ss

Rysia tak mam krótsze. Najdłuższy cykl to był 29 dni. Także jest uregulowane. Nawet ok się czuje po lekach więc nie ma co narzekać. Mam wątpliwości co do owulacji. Nie wiem czy owuluje. Na monitoring może pójdę za miesiąc albo jeszcze w następnym. Zobaczymy. Fajnie ze wiedzą co się dzieje z Tobą

65589 n3ss Kobieta, 28 lat, Małopolska
~Miaaa

~Miaaa

N3ss musiałam pomylić z Nadia... Trzymam mocno kciuki za Ciebie! :*
Rysia czuje się bardzo dobrze jakbym nie była w ciąży, żadnych dolegliwości, leci Nam już 6 miesiąc :)

kasiaaa23

kasiaaa23

Rysiu na progesteron ide w piątek 20.09
w ten sam dzień będę mieć wynik i wszystko się okaże. Narazie nie mam umówionej następnej wizyty, wszystko zależeć będzie od wyniku progesteronu. Gdyby się nie udało mam już recepte ponownie na clo.

65729 kasiaaa23 Kobieta, 23 lata, Wielkopolska
N3ss

N3ss

Mia spoko nic się nie stało :) dzięki za kciuki. Super że nie dokucza i niesamowite jak szybko leci ten czas.... Już 6 m. To kiedy termin? Jakoś na święta/nowy rok??

65589 n3ss Kobieta, 28 lat, Małopolska
Nadia123

Nadia123

U mnie też wszystko dobrze. Ciąża rozwija się prawidłowo i bedziemy mieć dwie dziewczynki. Będzie Madzia i Maja ☺

63511 nadia123 Kobieta, 25 lat, Płock
~Miaaa

~Miaaa

Termin 27 grudzień, a kiedy wyjdzie to sie okaże :) Nadia podwójne gratulacje, dwa szkraby, super :*
Na kiedy termin? Który miesiąc już wam leci?

Nadia123

Nadia123

Leci nam 5 miesiąc. Dziewczynki są duże jak na swój wiek. Termin mamy na 12 stycznia ☺ Miaa super ze u Was również wszystko w porządku. Imię macie wybrane? ☺

63511 nadia123 Kobieta, 25 lat, Płock
~Miaaa

~Miaaa

No właśnie nie mamy jeszcze ani imienia, ani wyprawki :d musimy zacząć cos myśleć