W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

iwa1987

iwa1987

Hej Dziewczyny :) I jak dzisiejsza wizyta u Was ?
Dajcie znać co u Was.

Mam nadzieję, że u Was ok i lepiej niż u mnie. Mnie to sobotnia wizyta szczerze mówiąc zdołowała. Lekarz w zasadzie dał do zrozumienia, że inseminację możemy, ale 'delikatnie' nakierował, że jednak in vitro.
Pozdrowienia dla Was

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
Rysia06

Rysia06

Iwa, mnie też dzisiejsza wizyta załamała, znam przyczynę moich 2 poronień....mam mutację 3 genów....MTHFR, czynnik V (PAI-1 i czynnik II)
Mam brać Euthyrox 25, Acard, zwiększony kwas foliowy-5mg, od pozytywnego testu hepatyne (oczywiście narazie mam się nie starać), jadę na kolejną wizytę na poszerzone badanie tych genów żeby dobrał dawkę zastrzyku....a co jeszcze się okaże... narazie to pierdu pierdu, boję się bardzo tego co tak naprawdę jeszcze przede mną, ciężki orzech
Iwa a czym się różni inseminacja od in vitro?pod koniec września wizyta...to masz jeszcze trochę czasu do namysłu, pewnie też różnica w pieniążkach ehh, czyli zapłodnienie w ten sposób to konieczność?przytulam...
Iwa, wiem że ci bardzo ciężko, uwierz mi też, ale zrobię wszystko żeby nie żałować że był czas, już tak blisko a ja nic nie zrobiłam by mieć dziecko....w końcu trafiłam na lekarza który chce mi pomóc, a to już połowa sukcesu, bo już trochę ich przerobiłam i nie zrobili nic tylko: "jest owulacja, proszę się starać, jest ok"
Kasia mam nadzieję że u ciebie będą dobre wiadomości i pęcherzyki popękały, miło było cię poznać

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
kasiaaa23

kasiaaa23

hejo.
Mi również kochana.
A więc tak, miałam dwa pęcherzyki na prawym jajniku i dwa na lewym. Na lewym oba pękły, na prawy jeden pękł, a z drugiego zrobił się torbiel. Do tego momentu cyklu wszystko mam idealnie wraz z wynikami. Teraz w 25dc mam oznaczyć progesteron. Jeśli będzie ok 1-2 to powtarzamy ten cykl tak samo dołanczając duphaston, jeśli będzie 5 to znaczy, że wszystko jest ok i trzeba zrobić laparoskopie. Jeśli będzie 10 to znaczy, że jest ciąża, powiedział że w tym cyklu mam mieć nadzieje :)
Przez to spóźnienie u niego jestem mega niewyspana teraz do pracy :D ale mam nadzieje, że było warto :)

65729 kasiaaa23 Kobieta, 23 lata, Wielkopolska
iwa1987

iwa1987

Rysia, Przytulas. Dobrze że to wiesz
. Niestety u nas w Polsce lekarze nie zalecają tych badań dopiero chyba po 3 poronienie co jest chore wg mnie. Ja również mam mthfr i czynnik r2
Na moich wynikach nie ma nic o pai więc chyba nie miałam zrobione. Rysia Kochana na Facebooku jest grupa mthfr Polska. Można się tam dowiedzieć różnych rzeczy. A zapisał Ci jakoś szczególny kwas foliowy?Różnie zalecają lekarze Ale jak poczytać tą grupę to tam bedzis info że przy mthfr metylowany. A jakie badania masz jeszcze zrobić ?
Rysia wiem że chciałabyś już działać Ale już niedługo będziecie działac że drzazgi z łóżka będą lecieć :D
Szkoda że trafiłaś na takich lekarzy wcześniej Ale to nie jest twoja wina. Ja jak pokazywałam że mam takie wyniki to mówili że i tak nie wiadomo co z tym zrobić
Polskie towarzystwo ginekologiczne nie zaleca od razu ich robić więc lekarze nic nie widzę i olewaja temat.
Rysia inseminacja to tylko podanie nasienia do macicy. I tu jest kosz chyba 900 plus pewniw coś to około 1000.
Rysia na prawdę dobrze że to wiesz. Szkoda że wcześniej nikt tego nie zlecił wrrr

Kasia to dobre wieści. A ta torbieli się czasem nie martw bo się wchłonie
Fajny lekarz widać
I nawet po podejściu do Ciebie Kasia chodzi mi o ten progesteron. Ja jak zabrałam prog sama i miałam 2 w 22 dc w 21dc było 8 to mówili że jest ok. I sama wtedy wyblagalam luteine.

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
Dorka1989

Dorka1989

Hej dziewczynki to może i ja napisze co u mnie. Pjerwsza beta jaką zbadalam wynosila 57 druga po 5 dniach czyli 9 wrzesnia( wyjazd na mazury ) byla 279 wiec przyrost jakis 88% wiec juz miałam czarne mysli... Dzisiaj tez robilam bete i wynosi 668 wiec przyrost 139 % to juz odetchnelam. W sobotę mam umowionego lekarza bo mam pewien problem, dr powiedzial mi, ze jak zobacze 2 kreski na tescie mam do niego raz dwa przyjsc bo ma mi zmieniać glucophage na coś innego, no to ja za tel i dzwonie a tam sekretarka, ze lekarz na urlopie do 13 września...bylam u innego a on sie nie zna bo to jest ginekolog a nie ginekolog-endokrynolog...wiec nie biorę glucophage i czekam do soboty co mi powie...mam nadzieję, ze insuliny mi nie da. Wszytkie was z osobna ściskam i trzymam za was kciuki baaaardzo mocno! Będę dawała znać co i jak :* i tak wyglada mój test z dzisiaj przy becie ponad 600. Buziaczki

• inofem-a-plodnosc_78119.jpg
63526 dorka1989 Kobieta, 30 lat, zamość
N3ss

N3ss

Super Dorka! Fajnie wygląda test teraz :) już do soboty masz niedługo

Cieszy mnie ze wszyscy działacie i idzie to w dobra stronę. Trzymam ciągle kciuki za Was.

65589 n3ss Kobieta, 28 lat, Małopolska
~Miaaa

~Miaaa

Cześć dziewczyny
Dawno się nie udzielałam na forum, ale cały czas Was śledzę :))
Chciałabym pogratulować Dorce, tak się cieszę, ze kolejnej z Nas się udało :) za resztę dziewczyn trzymam mocno kciuki. Całuje mocno! :*

~Miaaa

~Miaaa

N3ss a co u Ciebie jak samopoczucie? Który miesiąc już Wam leci? Na kiedy masz termin? I chłopiec czy dziewczynka? :*

N3ss

N3ss

Przecial mi... Mam takie same zestawienie na 3 miesięcy znowu... Duphaston, siofor i Inofolic combi. Jak tam u Ciebie?

65589 n3ss Kobieta, 28 lat, Małopolska