W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Rysia06

Rysia06

Olka przykro mi że @ przyszła, dobrze że specyfiki działają, już coraz bliżej pamietaj;-)
Mam Salon Kosmetyczny i pracuje sama do 21,22ej, zaniedbuje wszystko oprócz klientek:D ale zaraz koniec sezonu i myślę że już będzie normalnie 10-18 albo się nawet zwieje czasem z pracy:-P zobaczymy
Misiaaaa super wiadomość, cieszymy się razem z tobą, gratulacje!;-)
Iwa nic nie działasz w tej klinice? żadnych badań? OMG....na co tu czekać?trzeba działać a nie pchać zaraz na in vitro, przepraszam oczywiście tj moje zdanie:-* muszę cię tu motywować Iwonka
Kasia to super! że wizytówka gina się przydała komuś:D duży minus u niego za 2h poślizgu ale warto być cierpliwym, ja CHYBA 4go pojade bo mam kilka dni urlopu tj dzień "na załatwianie" muszę tylko przesłać wszystkie wyniki na maila i te genetyczne też już będą i zapytać się czy w kolejnym cyklu działamy czy stosuje leczenie jakieś bo nie wiem czy tego 4go nie będzie @ (nie wiem bo kombinuje z witaminą C żeby przesunąć @ bo mam mieć jednak 2go @ aaaaa 1,2,3wrz jedziemy nad morze sporą rodzinną grupką więc też chce trochę "użyć" :D
Kasiaa dziś masz 1dc?w którym dc jedziesz do Wrześni? o ja no chyba się miniemy, a z miłą chęcią bym cię poznała jak taka okazja:D

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
~kasiaa23

~kasiaa23

Rysiu 3.09 to bedzie 9 dc.
ja jestem 3.09 na godz 16:10. z łatwością mnie poznasz, mam całą ręke jedną wytatuowaną :)

sama jestem ciekawa co mi powie

Rysia06

Rysia06

Kasia pisałam dziś do gina kiedy mam się pojawić (w płodne czy obojętnie- bo leczenie? wysłałam wyniki na maila) czekam za odpowiedzią, 3go może nie uda się spotkać bo będę wracać z nad morza, aaa szkoda....
Teraz to mi dałaś temat, co spotkam dziewczynę z wytatuowaną ręką będę pytała:KASIA?:D z forum? hihi
Ja umówiłam się na tatuaż 09.09 na śródręczu chce ale myślę: ginek mnie zje*** i mam dylemat czy nie opóźnić terminu, bo później -ze świeżo wytatuowaną łapą Pani? a stara się o dziecko?:-P
Ale ty kochana idź śmiało, no też jestem max ciekawa co ci powie;-)

~kasiaa23

~kasiaa23

Rysiu ale co ma świeży tatuaż do starań? Nic kompletnie, jeśli jest w dobrym studiu zrobiony :))

jakbyś już była w ciąży to rozumiem, bo to jest stres i przeżywanie bólu - przynajmniej u mnie ból przy tak dużych pracach był. Mam całą ręke, żebra, obojczyk i na plecach też kawałek.:)

dam znać co mi powie, jestem megaaaa ciekawa

iwa1987

iwa1987

Rysia I co odpisał coś lekarz ?
Działamy Ale wszystko musiało się przesunąć bo nie miałam zrobić w 3dc badań, a teraz mój lekarz jest na urlopie. Więc we wrześniu wizyta i zobaczymy czy już zaczniemy nowy cykl ze stymulacja i inseminacja. Mam nadzieję że te badania co robił na czystość wyszły ok i nie bedzis przeciwwskazań aby od razu. Muszę powtórzyć tsh bo mimo że biorę leki to było 2.3 zwiększyła sobie sama dawkę więc też nie wiem czy ok.
Kasia też jestem ciekawa co Ci powie ten lekarz. Wierzę że pomoże i Tobie i Rysi.
Raczej staram się wyłączyć trochę bo niedługo sama się bym wykonczula.

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
Rysia06

Rysia06

Kasia powodzenia dzisiaj, daj znać jak po wizycie
Powiem wam hiciora:D brałam 6 dni przed @ wit.C po 5szt. iiiii....miała opóźnić @ a ona przyszła wcześniej!:D

Rysia06

Rysia06

No hej Dorka, pewnie że pamiętamy:D
Co u ciebie nowego? nadal jesteś na Clo? jak owulacja? który dc?

~kasiaa23

~kasiaa23

hejo.
jutro kolejna wizyta i podanie pregnylu. Jeszcze rano musze krew zrobić i popołudniu odebrać żeby na wizytę mieć.

fakt faktem strace na to wszystko dużo pieniędzy, ale może warto :)

Rysia06

Rysia06

Kasia to super, czyli masz owulację, jaki duży pęcherzyk jest?
Ja mam wizytę 10go w 11dc w późnych godzinach wieczornych
No wiem że to trochę kosztuje, pewnie że warto;-) trzeba próbować