W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Rysia06

Rysia06

Fajnie Iwa że idzie go namówić na tarmoszenie:D lato dużo pracy
Rzadko po ovu robi się monitoring, mój gin przy monitoringu (że w kolejnym) dokładnie "wiercił" sprawdzał czy nie ma torbieli po Clo, no i nowe pęcherzyki wiadomo, naprawdę z USG byłam mega zadowolona bo mierzył wszystko, są małe ucb więc nie przejmuj się;-)
Nio, będzie do połowy sierpnia w domku o ja!!!:D

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
N3ss

N3ss

Iwa super wiadomość że poszłaś tam. Mam nadzieję że to będzie dla Was dobrze i cos więcej zrobią.
Mia i Nadia fajnie że nie dokucza ciąża i jest ok :) najważniejsze że dobrze się czujecie i dzieci rosną :)
Kasia przykro mi :( ja też się zgadzam z tym by zmienić gin. Czasem tylko tego trzeba.
Rysia byłam po leki tylko. Mam teraz 20 dc. Robilam testy jak wróciłam i były pozytywne od razu. Temp zaczęłam mierzyć z 5 dni temu to nawet nie widać owu ani nic. Inaczej podchodzę do tego cyklu. Będzie co będzie. Super że Twój będzie w domu :) będziecie mieli dobra zabawę. Właśnie mój poszedł z powrotem do pracy od dziś :(
Zgadzam się że dobrze powiedziałaś szwagierce.

65589 n3ss Kobieta, 28 lat, Małopolska
~kasiaa23

~kasiaa23

hej dziewczyny.

oo we Wrześni? mam do niej ok 80km
Napisz później jak oceniasz doktorka :)
ja dziewczyny właśnie umówiłam się do innego gin, ma sporo pozytywnych opinii od dziewczyn, ktore zachodziły przy PCOs.
w piątek lece na wizyte, zobaczymy co będzie.
Ten cykl na clo, bez monitoringu, kłucie lewego jajnika w 14dc od 15dc podwyższona temp z 36.3 na 36.8, dziś 19dc.
Już sie nie nastawiam że napewno tym razem się uda. Nie mam na to sił.

zobacze co nowa gin stwierdzi.

Trzymajcie sie dziewczyny, 3mam kciuki żeby Wam sie udało

Olka6

Olka6

Cześć wszystkim. Nie sadzilam, że kiedykolwiek bede potrzebowac wsparcia, ale znalazlam się w patowej sytuacji. Z mężem staramy się o dziecko juz rok (to duzo, malo? sama nie wiem), ale do tej pory nic z tego. Nadal jestesmy na etapie dobierania lekow: witamina E i magnez od dawna biorę, Myolic, czyli kwas foliowy (kiedys to byl chyba Inofolic) polecony od kolezanki z pracy poprawil wyniki badan i testuje jeszcze od niedawna clo, bo poprzedni gin dlugo nie uznawal mozliwosci problemu bezplodnosci.
Jak wy sobie radzicie z tym wszystkim? Ostatnio mam wrazenie, że przez stres wyrwe sobie włosy.

65843 olka6 Kobieta, 27 lat, XXX
~kasiaa23

~kasiaa23

hej Olka
a co masz nie tak z wynikami jeśli po kwasie foliowym uległy poprawie? :)

spokojnie ja się staram już ponad rok. Teraz zmieniam ginekologa, w piątek pierwsza wizyta.
Czy Twój mąż robił badanie nasienia? może niekoniecznie u Ciebie jest problem?

masz cykl monitorowany na clo?

DZIEWCZYNY gdzie jesteście??? :)))

Rysia06

Rysia06

N3ss to ładnie leki działają, tylko się cieszyć:-)
Kciuki dziewczyny za wasz cykl:D
Kasia dobrze że zmieniłaś gin, jak z tamtego byłaś niezadowolona, zobaczysz co ten doradzi, piątek już niedługo;-)
Jak będę miała kompletne namiary to chętnie podam, ja od razu się umawiam i jadę, dziś 9dc ale sob 13dc niedz 14dc przytulanka pewnie będą tak czy tak, ale i tak gdzieś w głowie siedzi że "to te dni" OMG no nie występie:D
Witaj Olka, dla nas staraczek rok to wieczność:D ale dla gin rok starań to normalka, jasne rozgość się, będzie raźniej
Iwa jak staranka?cucb?

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
~kasiaa23

~kasiaa23

Rysiu ja mam cały czas w głowie, że to ten cykl :D
tyle sie naczytałam, że zachodzą dziewczyny na clo.
Ten cykl jest dziwny bo owu była, a ja wogóle nie mam po niej śluzu tak zawsze miałam ogrom białego/mlecznego tak teraz nic.
Moze to znak, a może znów sobie coś wkręcam

~Neska1212

~Neska1212

Hej dziewczyny, dzisiaj u mnie 31 dzień cyklu od kilku dni bolą mnie piersi a od wczoraj brzuch.. jutro rano mam wizytę więc zobaczymy. Nie nastawiam sie, bo moje cykle są ok 35 dniowe ale to cykl na Clo i zastrzyku na pęknięcie.

~kasiaa23

~kasiaa23

Neska, który to już cykl na clo? Pierwszy? :)
ja jestem na drugim i mam dni gdzie już pier...le to wszystko i załamka a mam też dni gdzie ooo może to ten cykl, ten miesiąc :)

powodzenia kochana :)

~Neska1212

~Neska1212

Kasia to pierwszy cykl, mam policystyczne jajniki i brak owulacji :( staramy się dopiero od dwóch miesiecy :)