W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Miaaa

~Miaaa

N3ss u Mnie wszystko w porządku dzidzius rośnie :)
Rysia zobaczysz ze za jakiś czas wejdziesz na forum i napiszesz "dziewczyny udało Mi się" takie psychiczne odpuszczenie naprawdę coś daje. Spróbujcie ;* trzymam kciuki

Nadia123

Nadia123

U mnie też wszystko dobrze. Dzidzie rosną, mój brzuch również :p Rozpoczety 12 tydzień. Objawy ciążowe na szczęście przechodzą. Cały czas trzymam kciuki za Wasze II kreseczki ☺

63511 nadia123 Kobieta, 25 lat, Płock
~kasiaa23

~kasiaa23

hej
ja nie odzywam sie bo nie mam juz sił.
to wszystko mn i e mega w środku już dusi, dzień w dzień rycze i chyba czas aby pogodzić sie że nigdy nie będzie dzidzi.

iwa1987

iwa1987

Hej Dziewczynki. Odpuszczam testy i mierzenie temp. Ogólnie podobalo mi się to Ale przez tu więcej myślę i ciężej przez to.
Ale pochwalę się. Nie chciałam wcześniej nic pisać aby nie myśleć o tym. Dziś byliśmy w klinice leczenia i już mamy przygotowany proces działania. Mam endometriozd Ale stopnia 1. Więc leży takim stopniu proponują inaeminacje 4 próby. Podobno około 30 % pacjentek zachodzi w tym czasie. Powtórzyłam dziś AMH bo miałam robione przed laparoskopia z półtora roku temu i fsh w 3 dniu cykli i mój ma powtórzyć Ale On miał wcześniej dobre wyniki
I przestaje testy bo i tak mnie kantuja 11, 12 cykl wychodziły mocne krechy później

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
iwa1987

iwa1987

Eh ucielo. Później już słabo z krechami A gin mówi że piękny pęcherzyk dzis i ze do roboty. Dzisiaj 14 dc. Uzywlams tego bo mojego nie mam cały czas. Ale koniec teraz będzie musiał się częściej zmobilizować i być:D
Bardzo sympatyczny lekarz i taki konkretny. Wypytal O wszystko
40 minut wizyta. Żałuję że wcześniej nie zapisałam nas. I zrobił badanie czystości. Co też inni lekarze nie chcieli tego robić..

Rysia06

Rysia06

Iwa to wspaniałe wiadomości, cieszę się że zadowolona jesteś z wizyty, dr! działaj kochana:D powodzenia
Przerabiamy to samo wiedzę Iwonka, temp, testy ovu, Clo, teraz KLINIKA, masz rację że trzeba walczyć o swoje szczęście || to jest bardzo odważna decyzja, podziwiam Was:-*

Kasiaaaa czemu płaczesz? pamiętam jak pisałaś że na Clo, bez monitoringu, staranka, co się dzieje?nawet tak nie myśl że się nie uda...nie płacz, zmień tego gin, popytaj koleżanek jakiego polecają i staraj się z całych sił jeśli bardzo pragniesz mieć dzidziusia, poczytaj opinie w necie, powinnaś mieć monitoring na Clo, nie patrz na wiek, to że jesteś młoda, bo czas ucieka bezsensu i traci się cierpliwość, bo to już długo trwa, rozumiem cię doskonale, przytulam....

N3ss cucb? byłaś u gin?robisz testy?temp?który masz dc? stęskniłam się za tobą:D

Yyy... jeśli o mnie chodzi to pisałam że NIE odpuszczam tylko "ładuje baterie" przez 2 mies. i we wrześniu ląduje w klinice żeby mieć siłę i pozytywne nastawienie na działanie, fajnie Iwa że napisałaś jak PO, dodało mi to wiary

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
iwa1987

iwa1987

Kasia wybacz że wczoraj nie odniosłam się do tego co pisałaś. Myślę że zmiana lekarza to jest dobry pomysł. Przyznam szczerze że też miałam dosyć i takie myśli że trzeba się pogodzić. Ale od wczorajszej wizyty na prawdę mam inne nastawienie.
Więc pomysl Kasiu.
Rysia wiesz mi też ta wizyta dodała wiary. I faktycznie jakoś tak wszystko na podobnym torze.
Ale już wczoraj zapomniałam bo słabsze info zakopalam. Na lewym jajniku mam dwa czy 3 nawet nie wchloniete pęcherzyki z cykli prawdopodobnie co byłam na clo. Ale mówił że tym się nie przejmujemy bo powinno się wchłonąć Ale wiadomo już mi wiadomo torbieli się pojawilo.
Porobimy badania i szybko umowie nas na kolejną wizytę.

Rysia06

Rysia06

Iwa domyślam się że było duuużo dobrych wiadomości no i złych...nie myśl o tym, będzie dobrze i już:D

Iwa zaskoczę cię, pamiętasz jak mówiłam ci o mojej szwagierce z endometrioza, chodziła do kliniki w Niemczech, po laparoskopii, monitoringu teraz, mówili kiedy mają się przytulać, a teraz? ma taki sam plan działanie jak TY, bad.rezerwa jajnikowa, on badanie nasienia i inseminacja, nieźle co? mają się zastanowić, wczoraj dzwoniła z płaczem co ma zrobić, odp: to co serce jej podpowiada...chcę odpocząć to niech zapomni o tym wszystkim na jakiś czas, ochłonie, a jak chce działać to niech się godzi na inseminacje, oczywiście wszystko płatne, jeśli ma siłę i czas, trzymam za nich bardzo kciuki bo wiem jak im ciężko, i tu Kasiaaaa też do ciebie, mija szwagierka ślubowała mając 23, działali już przed weselem, >2 lata starań i endometrioza, a zobacz poszła do kliniki, teraz ma 25l, czasem jednak warto zajrzeć głębiej w organizm, jeśli już sami, nasze działania idą na marne i nie mamy siły:co dalej?:-*

Rysia06

Rysia06

Też mam namiar na doktora cudotwórce we Wrześni, spróbuję przekonać męża żeby jeszcze jechać do niego, zobaczyć co on powie na moją historię, zanim się wyda worek pieniędzy w klinice, umówię się jak już będzie M w domu i zobaczę jaką pracę poszuka, tylko M ze względu na moje cierpienia nie chce słyszeć o żadnym ginie tylko klinika, tak mu już nagadałam wcześniej i ooo
Dziewczyna z pcos, badania, dopasował leki brała 3 mies. i 4 cykl monitoring zaszła, ma mi jeszcze przesłać namiary bo cały czas gubię
Jeszcze myślę o tym wszystkim, mam trochę czasu

iwa1987

iwa1987

Rysia dobrze powiedziałaś kuzynce. Niech pomyśli jeżeli potrzebuje odpocząć niech odpocznie. Nie wiem jakie ma przekonanie. Niektórzy nie chcą. Ja narazie wybieram opcję działanie mam nadzieję że z moim bedzis dalej ładnie szło. Wiem że jest wykończony już wieczorem po całym dniu i kładzie się i chwila i spi to szkoda mi było go wczoraj męczyć. Ale i tak tarmoszenie było warte he he :D
Rysia możesz spróbować z kimś jeszcze jak jest z polecenia. Zobaczysz po 1 wizycie czy konkretny i opracuje plan dzialania. A jak stwierdzisz że coś nie tak to wtedy zadziałałasz z klinika.
A wracając do monitoringu to gin co chodziłam wcześniej to przy clo tylko na początku kazał na monitoring przy pierwszych 2 cyklach A ten powiedział że powinno się robić monitoring już po pekneciu czy wszystko czy nic zostało aby nie było takich niespodzianek jak teraz u mnie . Jak przy usg lekarz mówił stazystce co pisać i mówił że jedna zmiana 20 mm druga 30 i już sama nie wiem czy nie jeszcze jedna to już myślałam że się rozplacze Ale powiedział że to spokojnie że się wchłonie.
I wiem że po prostu trzeba działać i to jest na to plan Ale nie ma chłopa cały czas to jak eh.
Cieszę się Rysia ze niedługo Twój wraca. Teraz faktycznie możesz zregenerować baterię.