W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Nadia123

Nadia123

Dziewczyny nie poddawajcie się! W końcu i Wam się uda. Wiem ze staracie się długo no ale na każda przyjdzie czas. Polecam trochę odpuścić myślenie o tym i uda się szybko. Przez prawie rok nic, suplementy itp. Potem odstawienie wszystkiego bo byłam już zrezygnowana i bach dwie kreski. Wizyta u ginekologa i potwierdzona ciąża. Wiem że jest Wam ciężko.. Mocno trzymam kciuki za dobre wieści i będę tu zaglądać i Wam kibicować :*

63511 nadia123 Kobieta, 25 lat, Płock
Rysia06

Rysia06

Kasiaa czemu drożność jajowodów?po czym to stwierdził?
Iwa HSG? Teraz to mam lekturę:D
Nie no nie będę czytać...dajcie ściągę?
No powiem ci Kasiaa że 2 lata to już długo...po roku prób to już trzeba szukać mądrego gina, ja już bym dawno to zrobiła, ale ja z tych niecierpliwych;-) mam nadzieję że z Clo szybko ci się uda
Odpuścić?rozumiem cię Nadia, mega się cieszę że ci się udało no i tych bliźniaków:D dziękujemy za kciuki, nie poddamy się, nie nie
tylko wiesz każda ma inną historię, ja myślę że nie ma co odpuszczać (mówię za siebie) tylko "brać się za siebie" 2x poroniłam i myślę naprawdę poważnie o klinice-genetycznej, narazie informacje, działania?jak mój zdjedzie z zagranicy, sierpień, bardziej wrzesień przed po, teraz w weekend mamy usiąść i pogadać bo miałam ostatnio doła że nadal nic...i ten strach...

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
Rysia06

Rysia06

Nadusia nie zrozum mnie źle;-* chyba musiałam się wygadać...muszę zacząć wszystko od "doopy strony" bo 3 poronienie chyba mnie dobije, wiem że żadna klinika czy gin nie da mi pewności że donoszę ciążę ale chociaż będę wiedziała na czym stoję, stresuje się tym cyklem jakbym miała znieść "złote jajo" mam 15 testów bhcg i aż łapa swędzi żeby zrobić w 11dc po ovu, czyli w czw:D może wytrzymam, od dziś bolą piersi, to mnie najbardziej stresuje, czemu to takie duże urosły?eh;-)

~kasiaaaa23

~kasiaaaa23

sam z siebie to stwierdził i przez to, że nie moge zajść. Owulacja jest, wszystko nibyy ok i nic. Tylko jeszcze te hormony, np dhea-s mam ponad norme dla mężczyzn, nie wiem czy to ma wpływ na płodność. Endokrynolog mówiła o androgenach, które zbija u mnie lwkiem na cukrzyce i na tarczyce.
Odpuścić? to nie takie proste..nieraz mówie sobie że mam już to wszystko gdzieś, ale i tak z tyłuu w głowie jest "a może to ten cykl, warto probować" i tak w kółko i ciagle przychodzi miesiączka, miesiąc w miesiąc to samo...
Po wypłacie w tym msc zmieniam lekarza.

iwa1987

iwa1987

Rysia pewnie już wszystko wyczytałas O HSG. :D
Ale opowiem co wiem. Na tym badaniu pacjentka leży na plecach (przez przypadek napisałam najpierw na plaży :D nie mam pojęcia dlaczego akurat tak ), wkładają coś w drogi rodne i pompuja kontrast jakiś plyn. Przy tym robią zdjęcia RTG. Jest chyba jakies nowsze badanie czytałam coś. Jak płyn dobrze przechodzi to jest stwierdzenie że drożność jest. Aczkolwiek koleżanka mi mówiła że jej lekarz powiedział ze płyn może przejść bo nie musi być dużo miejsca A komórka jajowa może być większa. Więc nie wiem. To badanie mnie jakoś nie bolało było trochę nie przyjemne Ale do przeżycia.
A Rysia Tobie wydaje mi się że jest to Ci niepotrzebne, ale tej samej koleżance lekarz po poronienie kazał zrobić badanie.
O kurczę to już sama nie mogę się doczekać Twojego testowania.
Trzymam kciuki.
Ciekawe jak tam nasza Nass. Mam nadzieję że wypoczywa :)

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
Rysia06

Rysia06

Nie Iwa, nie czytałam, czekałam grzecznie za opisem:D dzięki, fajnie to opisałaś iii: na plaży:D
że mi niepotrzebne HSG? zaszłam 2x to chyba nie, o nie brrr
A co mi tam, zatestuje jutro, chociaż najlepiej 14 dni po ovu, dam znać
Kasiaaaa no musisz pomyśleć czy zmienić, masz rację działaj i nie poddawaj się;-)

Rysia06

Rysia06

No i negatywny jak nic...ehh
Wrzucam wykres bo jednak mierzę temp ale chyba to ostatni cykl i odpuszczam na 2 mies.bo to nie ma sensu:'(

• inofem-a-plodnosc_76333.jpg
  • inofem-a-plodnosc_76334.jpg
iwa1987

iwa1987

Rysia Kochana przykro mi, ale mozs jeszcze za wcześnie na test.
Proszę nie poddawaj się, jak Ty się poddasze to już chyba wszystkie padnie. Wiem że ciężko, na pewno inaczej jakbyś miała chłopa zawsze obok bo wtedy nie musisz tak liczyć i mniej myślisz.
Bardzo mocno Cię przytulam.

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
Rysia06

Rysia06

Dziękuję Iwa...ale muszę się zresetować, odpocząć od mierzenia temp i obliczeń, jak jest M na miejscu ciężko mi zajść (9 mięs.o każdą ciążę, torbiele po, tj.rok) a jak go nie ma to mijamy się z owulacją eh, zamiast się cieszyć pięknym latem i tym że nie potrzeba się zabezpieczać (choć fakt jest że często przytulanka i jest milutko); muszę zająć się badaniami, poodświeżać wszystkie
Najtrudniej zrezygnować z forum, wszystkie tutaj dziewczyny są fajne, historie, zmagania, smutki, radości, wiedza ogromna, jesteście wielkie! postaram się tu jakaś częścią być... mój priv masz to pisz śmiało;-*
Czekam za @ 10.07. to chyba formalność, śluzu brak, szyjka krótka więc pewnie przylezie;-P