W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kasiaaa23

kasiaaa23

hej dziewczyny.
jestem nowa, z4obilam konto bo lubie czytać Wasze porady i to jak sie wspieracie, nie chce byc też ze swoimi problemami sama. Wiec tak staramy się już ponad rok i nic. Badania nasienia męża super, moje hormony : biore glucophage(metformina) i euthyrox na obniżenie hormonów męskich, do tego clo 5-10 dc po 1 tabletce 2xdziennie. To drugi cykl z clo obecnie 5 dzień. W poprzednim sie nie udało mimo, że owulacja potwierdzona monitoringiem odbyła sie w 14 dniu a przyytulanko było dzień w dzień około 14 dnia.. trace już wiare w siebie i jakąkolwiek nadzieje.

65729 kasiaaa23 Kobieta, 23 lata, Wielkopolska
Rysia06

Rysia06

Witaj u nas kasiaa, jasne razem raźniej przez to przejść, to fajnie że na Clo próbujesz, powodzenia, kiedy idziesz na monitoring w tym cyklu?
No nie łatwo jest trafić w ten dzień eh, też już mam nerwy, najważniejsze że leki włączone to teraz już z górki;-)
twój M jest codziennie?

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
Dorka1989

Dorka1989

BuHAHAHAHAHA beta <0,5 <br /> Progesteron 0,44 a ja glupia myślałam, ze to to...haha normalnie az sama z siebie sie smialam, jak testy mogą oszukiwać, dziewczyny ja tez sie juz poddaje na jakis czas, przez to pierd****e myslenie ŻE MOZE SIE UDAŁO, nie wzielam clo i ten cykl poszedl sie jeb*ć ;) normalnie super. Opuszczam to forum do czasu az sie uda, napisze jak będę w ciąży, wiec moze nigdy :) wam życzę wszystkiego na naj najlepszego laseczki, powodzenia w staraniach ;) I AM OUT BUZIACZKI

63526 dorka1989 Kobieta, 30 lat, zamość
Rysia06

Rysia06

N3ss jak na uropie?pogoda dopisuje? miłego wypoczynku;-)
Iwa niedługo zaczniesz testować ovu, to krótki cykl miałaś to i może ta ovu też była szybciej;-/ jak pisałyśmy
Dorka właśnie myślałam o tobie, przykro mi że beta negatywna, to testy oszukują?! o ja, pamiętam jak kiedyś też ci pokazywały || eh
Ja też powoli mam dość, mojego nie ma, tylko na weekendy a ja się szarpie nie wiem po co zamiast korzystać "że można", rozumiem cię doskonale, przytulas, wierzę że szybko ci się uda, powodzonka, szkoda że nas opuszczasz...

~Neska1212

~Neska1212

Hej dziewczyny, dzisiaj byłam na ostatniej obserwacji cyklu jak to pani doktor powiedziała to "wczesna owulacja", zrobiłam test na owu, wciąż pozytywny :) od 19 dc będę brała duphaston. Staranka są codziennie, maz zadowolony :) tylko śluz jakiś słaby, prawie go nie ma..

~kasiaaaa23

~kasiaaaa23

ten cykl nie jest monitorowany.

owulacja u mnie występuje w każdym cyklu, więc nie wiem co jest nie tak. Mam w planach zmiane lekarza..

tak mój M jest codziennie :)

iwa1987

iwa1987

Rysia jak dziś nastrój? Mam nadzieję że lepiej.
Dorotka wiem że Ci przykro;(
Witaj Kasia fajnie że do nas dołączysz. Fajnie się wspierać bo ja też czasem tracę już wiarę Ale znajduje się Jakaś dobra dusza i podnosi mnie znowu do działania.
A jak się czujesz na cło?
Kasia czasem zmiana lekarza pomaga. Warto spróbować Choć ciężko trafić na konkretnego.
Rysia zacznę testować mozs nawet jutro.
Neska to jeszcze masz chyba czas na działania.

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
Rysia06

Rysia06

Jestem:D dziękuję Iwa, już lepiej, miałam chyba gorsze dni, przepracowanie czy coś w tym stylu...
No ja ci się Iwonka nie pozwolę poddać:-* to czekamy z tobą na pozytywny owulak
Neska jaki duży miałaś pęcherzyk dziś? który dc? Testy ovu po zastrzyku będą wychodzić pozytywne, nawet ciążowy bo to Bhcg
Kasiaa a jak w tamtym cyklu zadziałał Clo?w tej samej dawce co teraz?Może jednak warto podejrzeć jak rosną pęcherzyki żeby trafić w dobry moment, jak myślisz? jak masz wahania odnośnie gin to może i warto zmienić, no fakt ciężko o dobrego, jak M codziennie to super że z Clo

~Kasiaaaa23

~Kasiaaaa23

Mam cykle 28-29 dni. Owulacja na clo w poprzednim cyklu była w 14 dniu.
Trafienie w ten dzień to akurat dla nas nie problem, bo w poprzednim cyklu na pewno w ten dzień i dzień przed były Przytulanki.
Lekarz podejrzewał też niedrożność jajowodów ale powiedział że jak przez kolejne pół roku nic to wykona zabieg.
Nie rozumiem dlaczego dopiero za pół roku.. wtedy to już się prawie dwa lata jak sie staramy.
Mam 23 lata nigdy bym nie sądziłam, że to będzie takie trudne :(
Na clo czuje sie dobrze, bez zmian. Gorzej było przy włączeniu metforminy-wymioty dzień w dzień, ale po tygodniu przeszło.

iwa1987

iwa1987

Rysia cieszę się że lepiej. I dziękuję że nie pozwolisz mi się poddać
Kasia co do drożności jajowodow to myślę że spokojnie możesz zrobić badanie HSG. Nie musi to być od razu laparoskopia diagnostyczna. Przy laparoskopii robią właśnie HSG dopiero jak na tym badaniu okaże się że płyn nie przechodzi to wykonują drożność. Czy może miałaś robione takie badanie?
Jesteś młodziutka Jeszcze więc to duży plus dla Ciebie i może dlatego też lekarz tak podchodzi do tego. Ale ja myślę że HSG jak najbardziej możesz zrobić.

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie