W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Miaaa

~Miaaa

Ewidentnie coś jest na rzeczy ze masz aż tak skąpa miesiaczke w porównaniu do poprzednich. Daj znać jak tylko odbierzesz wynik. Ale moim zdaniem jesteś w ciąży :)))

~Miaaa

~Miaaa

My już po pierwszych prenatalnych, z dzidzia wszystko okej... Ciąża przebiega prawidłowo... I najprawdopodobniej będziemy mieć SYNKA ;)))

Dorka1989

Dorka1989

Czekałam i się nie doczekalam :_( wyników nie ma, dopiero w pon będą...no kurde ale oni maja2 ruchy, wiedzą ze to jest wazna sprawa a ruszaja sie jak muchy w smole :( teraz będę czekała do poniedziałku eh

63526 dorka1989 Kobieta, 30 lat, zamość
~Miaaa

~Miaaa

Oj Dorciu wspolczuje cały weekend w niepewności.... Bądźmy dobrej myśli

Rysia06

Rysia06

Ojej ile tu dobrego się wydarzyło!
Zapracowana byłam po urlopie...
Neska super że jest pęcherzyk, jak dziś po wizycie?byłaś?i jak robiłaś testy owulacyjne?
Dorka teraz widać drugą kreskę, ten wcześniejszy test chyba źle skomentowałam, przepraszam, nie znam ich aaa miał być + no debil że mnie:D
Dorka to czekamy z tobą do pon z zaciśniętymi kciukami żeby beta była również pozytywna! eh to czekanie...
Jak się dziś czujesz?lepiej troszkę?
Iwa cucb?nie smuć się, ja też czuję że z tego cyklu doopa mimo owocnych starań (bo narazie nic nie czuję)???
Co myślicie o moim wykresie? Ja myślę że 14/15dc za duży spadek z 37 na 36,4 i marne szanse na to wszystko widzę
Miaa to wspaniale że dzidziuś ma się dobrze i że synuś, można powoli wybierać imię, myśleliście już?

• inofem-a-plodnosc_76221.jpg
60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
~Neska1212

~Neska1212

Pęcherzyk duży, dostałam zastrzyk dzisiaj rano, właśnie zrobiłam test na owulację i test pozytywny :) w poniedziałek kolejna wizyta. Mam super konkretną panią ginekolog :) z mężem działamy :D Dorka trzymam kciuki :)

Rysia06

Rysia06

Neska po zastrzyku robiłam 2 h później test ovu i wychodzą po nim fałszywie pozytywne (też nie wiedziałam, doczytałam) lepiej zrobić przed zastrzykiem test ovu:-/ ale najważniejsze że działania są, trzymam kciuki za TEN cykl:-*

~Neska1212

~Neska1212

Zastrzyk miałam wczoraj koło godziny 13, pierwszy test na ovu zrobiłam o 22 i drugi następnego dnia o 7 rano, test wciąż pozytywny. :) Pani doktor mówiła, że owulacja będzie właśnie dzisiaj.

iwa1987

iwa1987

Dorka czekamy cały czas z Tobą.
Rysia Kochana nie skreslaj proszę cyklu.
Ja już zglupialam jeżeli chodzi o wyniki testów i mierzenia temp. Trzymam kciuki mocno.
U mnie już 3 dc. Poprzedni trwał 22 dni.
Ale już więcej swoich myśli nie pisze nie będę Wam tu siać mojego pesymizmu. Jeszcze jajnik mnie kluje pewnej ten cykl też taki o owu pewbwi też więc muszę zacząć testować już niedługo.
Neska ważne że staranka są.
Nass już na pewno się wylegujesz na plaży i odpoczywasz. Odpocznij dobrze:)

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
Rysia06

Rysia06

Iwa ja skreślam wszystko-starania... miałam tak okropny weekend że dziś pękłam... wątpię czy dokończę ten cykl