W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Rysia06

Rysia06

No i jest pozytywny! 12dc, tempka podskoczyła dziś
Dziwne że tu bladziochy a tu zaraz takie mocne, może rozcieńczane piwkiem? :D ale wczoraj byliśmy na imprezce, wytańczyliśmy się, dziś smażing, mamy słońce! wogole bardzo fajnie....
Pozdrowienia z Mielna:*
Co u was dziewczyny?

• inofem-a-plodnosc_76061.jpg
  • inofem-a-plodnosc_76062.jpg
60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
iwa1987

iwa1987

Dziękujemy Rysia. Wakacjuj się ile się da i jak się da. I dzialaj I nie myśl na ten temat za dużo. Po prostu korzystaj ze to ten czas i baw się dobrze. Ale Wam zazdroszczę. Mój mówi że nie pojedzie nigdzie bo nie bedzis miał jak urlop i tak dalej. Ale spokojnje pewniw lipiec sierpień mogę zapomnieć. Zobaczymy. Tak czy inaczej niż odpuszczę o chociaż parę dni
W zeszłym roku byliśmy 10 dni w Bieszczadach i było super :)
Co do wykresu to góry i doliny. Na pewno z tego cyklu nici Ale już się pogodzilam. Szkoda życia.
Wrzucę wykres Ale nic się z niego nie zanosi.

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
Nadia123

Nadia123

Hej dziewczyny ☺ Miałam pisać jak sie uda. A więc udało się, jestem w ciąży, na dodatek bliźniaczej. Strach sie bac, ale jestesmy bardzo szczesliwi

63511 nadia123 Kobieta, 25 lat, Płock
Rysia06

Rysia06

Iwa jest jeszcze całe pół Roku na urlop, wrzesień jest piękny, zwłaszcza na Bieszczady, zima;-) ale wiem, nie ma jak lato, mam nadzieję że jednak się wybierzcie
Czyli owulacja wtedy była ucb?z temp i pasków? Wykresik ok;-) najwyższe tempki są więc ovu napewno była wcześniej
Troszkę ciężko o tym nie myśleć rano tepmka, tabletki, wieczorem test ovu i przytulanki ale staram się relaksować bawić się, wczoraj bolał jajnik że usiąść musiałam, ten prawy jajcol czuję od @
Nadia to super wiadomości, tak po prostu odpuściłaś i ciąża?który tydzień? bliźniaki- o jaa wspaniale!

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
N3ss

N3ss

Nadia super! Gratuluję :) dołączam się do pytań Rysia
Iwa ja też myślę że trzeba coś kombinować i gdzieś jechać. Należy się urlopik.
Rysia fajnie że wystroilas się :) I super test owulacyjny :)
Ja czekam na @.skonczylam z progesteronem na ten cykl parę dni temu i teraz mam 27 dc. Liczę na to że przyjdzie przed weekendem

65589 n3ss Kobieta, 28 lat, Małopolska
~Miaaa

~Miaaa

Nadia wiec jesteśmy obie którym udało sie zajść po "psychicznym odpuszczeniu " podwójne gratulacje. :))) który tydzień ?

Nadia123

Nadia123

Rozpoczęliśmy 10 tydzień, ciąża rozwija się prawidłowo, wiec uznałam ze mogę już tutaj o tym napisać ☺

63511 nadia123 Kobieta, 25 lat, Płock
N3ss

N3ss

Nadia to takie wspaniałe :) życzę a Wam dużo zdrówka. Dokucza Ci ciąża czy jest ok? Mam nadzieję że nie masz przykrych dolegliwości :)
Mia jak tam wszystko? Byłaś już na prenatalne czy jeszcze nie? Jak się czujesz?

65589 n3ss Kobieta, 28 lat, Małopolska