W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Rysia06

Rysia06

Daru zrób tak jak napisałaś, "trzeba działać zgodnie ze swoim przekonaniem, przeczuciem" wszystko wyjdzie w praniu ;-) prywatnie idziesz?czy na NFZ ci się uda? jak teraz twój gin bierze za wizytę?czy ogólnie np 3 wejścia 180zł.
Myślisz iść kilka razy w cyklu?

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
Daru993

Daru993

Chodzę prywatnie, wizyta 100 zł, chociaż ostatnio moja Gin nie wzięła nic. Mam do niej po prostu przyjsć, bez umawiania. Ostatnio z resztą też tak byłam. Gdy chodziłam do niej po recepty to nigdy nic nie brała. W sumie to u niej wszystko zależy od tego ile czasu poświęci pacjentce na wizycie. Standardowo wizyta u niej trwa 30 min, jeśli krócej to potrafi nie wziąć nic. Nie wiem jak policzy za monitoring. Chyba pójdę kilka razy.

64909 daru993 Kobieta, 26 lat, Łódzkie
~Smyku1992

~Smyku1992

Dziewczyny, jesteście najlepsze ;-)
Trzymam kciuki za II na waszych testach i mam nadzieję, że wszystkie będziemy miały szczęście urodzić zdrowego bobaska ;-)
Powodzenia ! ;-*

Rysia06

Rysia06

Smyku ty również, nie żegnaj się z nami, rozgość się jeśli chcesz i zostań, pisz co u ciebie:-) również powodzenia, żeby ci się szybko udało
Daru jeśli faktycznie nie zdziera gin to jasne że można iść kilka razy w cyklu:D mój gin bierze 180zł za wizytę więc naprawdę trzeba przemyśleć w który dc iść, no i wtedy sam mówi że raz, kciuki za piątek/poniedziałek

Rysia06

Rysia06

N3ss który masz dc? wrzuć wykres, początek przyszłego miesiąca gin? ale dokładniej już się umówiłaś?
Iwa cucb?

~N3ss

~N3ss

Daru to jak masz taką opcję to idź i wtedy i wtedy. Przynajmniej jak będziesz przed owu to gin najprawdopodobniej Ci powie żebyś przyszła za parę dni. :)
Smyku zgadzam się z Rysia. Możesz śmiało do nas dołączyć :) im więcej nas tym weselej. Trzymam kciuki za Ciebie
Rysia właśnie nie umówiłam się bo zazwyczaj jak zadzwonię np w tym tyg to albo już jest termin albo za tydzień. On bierze 120 za wizytę. Tu jest wykres. Mam 24 dc. Co tam u Ciebie :)

Rysia06

Rysia06

N3ss, aha to na spokojnie, weź wyniki i działajcie, wykresik płaski, bez wyższych temp;-( no przykro mi...
U mnie dziś 11dc i wieczorem zacznę testy ovu, mam nadzieję że przytulanka będą ale do starań to chyba podejdę rekreacyjnie, tak Iwa teraz ta komunia, jutro rano wyjazd... i najlepsze dni, ale chyba na-odwiedziny w tym cyklu:-) no trudno

~N3ss

~N3ss

dzięki Rysia. No to może tak będzie najlepiej jak rekreacyjnie podchodzisz :) może się uda. Trzymam mocno kciuki :)

Rysia06

Rysia06

No może N3ss:D dzięki
U mnie 1 pasek ovu-negatywny, czyżby jutro był pozytywny? ostatnio był 14dc, chciałabym przyspieszyć ovu z Inofem, ciekawe

• inofem-a-plodnosc_75196.jpg
~N3ss

~N3ss

Jakby jutro było pozytywny to może jest szansa że zdążysz np w niedzielę nocą lub pon :p niby 12-36 godz później jest owu po pozytywnym. Kiedy wrócisz? :)