Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Gość zalamanaaa

EMMI mam 21 lat i nie stwierdzono u mnie PCOS. Lekarz po prostu powiedzial mi ze to moze pomoc. Od 13 roku zycia lecze sie ginekologicznie. Gdy mialam wycinany wyrostek wykryto u mnie torbiel na jajniku. Potem mialam wielotorbielowatosc jajnikow.... a na koniec mialam juz tylko jeden. Ale moj lekarz przyjmujacy na NFZcie nie powiedzial mi od czego to jest. Umiwilam sie na prywatna wizyte i Pani ginekolog stwierdzila ze to bardzo mozliwe ze moje pevherzyki Graffa nie pekaja i zamieniaja sie w torbiel. Usuwaja sie samoistnie razem z miesiaczka... mam nadzieje ze inofem mi pomoze..

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, mam 28 lat od stycznia tego roku staram sie z mezem o dziecko, bezskutecznie. Dwa lata temu zdiagnozowano u mnie PCO, zdecydowalam sie wtedy na leczenie antykoncepcja, brałam Ovulastan przez 1,5 roku. W listopadzie 2014 odstawilam, krawienie z odstawienia sie pojawiło, właściwa miesiączka była w 37 dniu, kolejnej już nie było i bylam na usg. Lekarz stwierdził, że nie ma żadnej poprawy, dalej mam PCO. Dostalam luteine na wywolanie miesiączki, metformax, clostilbegyt na wywolanie owulacji i lekarz zalecil INOFOLIK do picia. INOFOLIC jak dla mnie tragedia, było mi niedobrze na samą myśl że mam to wypic, mimo że smak ma neutralny. Nie do konca sie rozpuszcza, może przez to mnie tak odrzucalo. Pierwszy cykl z CLO - nie było owulacji, mialam dwa usg w 12dc i 15dc także znow luteina i CLO 5-9 dc 2x dziennie. W ten wtorek byłam znów na usg i tym razem też nie było owulacji. Dostalam skierowanie na badania estradiol fsh i lh w 3dc. Od poniedziałku znów luteina a nastepnie CLO. Lekarz kazał też odstawić INOFOLIC a kupić INOFEM. pije go od wczoraj 2x dziennie.

Odnośnik do komentarza
Gość zalamanaaa

Chyba dopadlo mnie grypsko... choc mam ochote zrobic test ciazowy... mam mdlosci zgage wzdecia.. odrzucw mni3 od fajek.. a miesiaczke mialam 4kwietnia. Kurcze... juz to wszystko siada mi chyba na psychice... mam wzmozona wydzieline z pochwy... glupiejee!! ;(

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny piłam inofolic na pCo przez 3 miesiące i nic...Wczoraj miałam wykonywany zabieg HSG i chyba przerzuce się na Inofem. No zobaczymy. Może po tym HSG coś w końcu ruszy a staramy się z mężem juz 2 latka. Powodzenia dla wszystkich starających się.

Odnośnik do komentarza

Ja nie dałam rady wypić jednorazowo 2 saszetek- od razu odruch wymiotny, mdłości, musiałam pić 1 saszetkę rano i 1 wieczorem- mdłości były mniejsze. Choć i to mi nie pomogło. Teraz mam przepisane hormony od 1 dnia cykl -estradiol na 14 dni potem luteina , bo wszystkie hormony jeszcze niższe niż były przed jakąkolwiek kuracją a endometrium cieniusieńkie urosło.No i mamy się tak intensywnie nie starać -rada lekarza bo psychika mi siada.

Odnośnik do komentarza
Gość zosiinka

Oczywiście, że Inofem nie sprawi, że zajdziesz w ciążę. Żaden lek nie zdziała cudów one jedynie wspomagają organizm i na pewno pomagają zajść w ciążę, ale też trzeba brać pod uwagę, że nie na każdego dany lek działa tak samo. U jednych pań się super sprawdził, a u innych nie. Ja uważam, że na pewno warto spróbować go brać i zobaczyć. Jest dostępny bez recepty więc dostaniecie go w każdej aptece.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!:) Mi właśnie skończyła się @, skończyło się też pierwsze opakowanie Inofemu (30 saszetek). Od dzisiaj spróbuję pić po 2 saszetki, przed chwilą właśnie wypiłam pierwszy raz. O ile nie będę miała żadnych negatywnych objawów, będę pić zwiększoną dawkę. Ciekawe, czy to faktycznie wpłynie pozytywnie na cykl...

http://slubowisko.pl/suwaczek/2015-09-12/juz-za-bede-szczesliwa-zonka.png

Odnośnik do komentarza

Ja juz pare razy próbowałam z inofolikiem i nic..teraz spróbuje znow tym razem z inofemem chociaz to w sumie ten sam skład.nic nie pomoze dopóki będzie sie tyle myśleć.stres przy planowaniu ciązy jest ponoc najgorszy, więc najlepiej byłoby sie wyluzowac tylko ze to nie takie łatwe :/ ehh zobaczymy co bedzie, moze w końcu sie uda

Odnośnik do komentarza
Gość zalamanaaa

No i stalo sie. Jestem w ciazy ;) tak wykazal test... jutro ode do ginekologa na potwierdzenie ciazy. Moje piersi staly sie nieco wieksze i jedrniejsze. Podbrzusze nieraz pobolewa jak na miesiaczke ale jej nie ma ;)

Odnośnik do komentarza

Zalamanaaa super! Teraz musisz o siebie dbać i nic, tylko czekać na Twój mały cud :) Ja dzisiaj byłam u ginekologa, będzie robił monitoring cyklu. Powiedział, że jest jeden dominujący pęcherzyk, w czwartek idę zobaczyć czy urósł :) Może też kiedyś mi się uda i będę się mogła cieszyć tak jak Ty.:)

http://slubowisko.pl/suwaczek/2015-09-12/juz-za-bede-szczesliwa-zonka.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...