W oczekiwaniu na bociana

Inofem a płodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Rysia06

Rysia06

Ann masz rację z tą nauka i wsparciem:D zobaczysz... takie obeznane jesteśmy w temacie że zaraz się uda, jeszcze troszkę cierpliwości....nie smuć się, mierz temp.i czekaj na rozwój sytuacji
Jesteście dziewczyny w dobrej sytuacji, macie Swoich przy sobie, moje staranka też mogą się zakończyć za niedługo bo coraz gorzej będzie żeby wypadały "dobre dni" na weekend, to dopiero będzie dramat.....
także głowa do góry!

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, ok.Konin
Madzia16772

Madzia16772

Rysia no właśnie czasem mi się spóźnia, test już robiłam ale wieczorem i nic. Nie nastawiam się bo pewnie przyjdzie @ na dniach hehe
Ale jakoś tak nie czuje się typowo jak przed okresem

61051 madzia16772 Kobieta, 28 lat, Opole
Rysia06

Rysia06

To zaczynam i ja:D skromnie
Ann jak samopoczucie?lepiej troszkę?Iwa mam nadzieję że dziś też się uda poprzytulać, daj znać jak jutro tempka
Madzia to czakamy razem z tobą trzymając kciuki
N3ss podziwiam za cierpliwość, ja już dawno bym coś zakonbionowała z tą Luteina, chociaż słowa gina święte

• inofem-a-plodnosc_74427.jpg
  • inofem-a-plodnosc_74428.jpg
iwa1987

iwa1987

Dziękuje dziewczyny :)
Dam znać na pewno.
Byłam na monitoringu owulacja potwierdzona, że była. Kiedy gin nie powiedział, bo tego nie wie. Ale powiedział, że była. Nie ma innych niepękniętych pęcherzyków.
Luteinę przepisał bo mi się kończy.
Było serduszkowanie i dzisiaj :D
Rysia to czekamy na bieżąco info. Madzie czekamy razem z Tobą, aby nie przyszła :)

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
Rysia06

Rysia06

Mówiłam mówiłam:D jak tempka się podnosi w owulację i na drugi dzień jest wyższa to pękają jajeczka! super Iwa wiadomości, oby się udało, trzymamy kciuki zcb:-*

iwa1987

iwa1987

Dziękuję Rysia
:* Trzymam kciuki za Ciebie. A u Ciebie patrząc na test to widać że blisko do owu Ale jeszcze nie. Więc faktycznie na weekend się ładnie zapowiada.

Rysia06

Rysia06

Iwa też liczę na weekend:D ostatnio pasek ovu pokazał w 12dc ale się zgapilam i tj.po zastrzyku, zobaczymy teraz, staranka powinny być w 12,13,14dc więc liczę na skoki temp.
Iwa to byłaś podejrzeć sytuację u gina, to fajnie, ja tym razem nie ale gdzieś tam kusi, tym bardziej że dziś zamówiłam suplementy dla nas za 210zł a z ginem wyszłoby + zastrzyk 500zł ehh już mnie to czasem wkusza że to tyle wychodzi-w mięsiacach-i jeszcze się nie udaje;-/
Ann zamówiłam "zestaw startowy" te co polecałaś Lh Vitam (zielone) na następny cykl, dzięki, teraz mam jeszcze 7szt, allegro'we

Ann90

Ann90

Rysia - widać, że owulacja zbliża się wielkimi krokami (wie kiedy ma przyjść :D)
Fajnie, że zamówiłaś "mój zestaw startowy". Mi się skończył więc jak przyjdzie @ to też będę zamawiać :) jednak co sprawdzone to sprawdzone. Cieszę się, że w jakiś sposób pomogłam ;)
Iwa - będę trzymać kciuki za Was :D

A u mnie ovufriend zwariowało i zmieniło termin owulacji z 14dc na 17dc i od razu przesunęła się @ z 5.05 (30dc) na 8.05 (33dc)

• inofem-a-plodnosc_74432.jpg
62409 ann90 Kobieta, 29 lat, Lca
Rysia06

Rysia06

Ann no zwariowało;D było dobrze 14dc
We wszystkie aplikację wypisujesz temp? Ja tylko we Flo i mi pasuje, tylko dziwne że przesuwa @, no nie wiem po co;-P
Ann tak tak, niech przychodzi ovulka, u mnie tempka stoi 36,3 j.wczoraj, ciekawe jak u Iwy?czy pokaże niższą że niepłodne dni?
A w ogóle dziś miałam sen...ale jaki! Na blacie w kuchni z mężem w akcji...a tu wchodzi mała blond dziewczynka że niby nasza córka-ale zonk:D śmiałam się z tego po przebudzeniu bo rzadko takie rzeczy się śnią człowiekowi, mam nadzieję że to dobry znak

iwa1987

iwa1987

Rysia prawda drogie te wszystkie nasze witaminy. Ale co zrobić.
Musimy jakoś dawać radę.
Ann te apki czasem robię psikusa Tobie też ładnie namieszala.
Rano temp 37.00 może nawet 37.05. Więc póki co jest ok.
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. :*