Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie miesiączki nadal brak. Nadal znikome brazowawy sluz. Na wkładce nic. Juz właściwie się kończy. Nie mam żadnych dolegliwości jak na miesiączkę. A jednak co miesiąc miałam typowe PMS. Sama nie wiem co robić. Boje się testować. Planowo miesiaczka powinna przyjść 6 listopada...

Odnośnik do komentarza

Zawsze mam owulacje, często chodzę na monitoring, testy ovu są pozytywne, a widzisz trzeba się namachać:D
To cię zaskoczę Michaelll bo poznałam Panią która miała pcos (owu brak) wydała kilka stówek na testy ovu i robiła codziennie przez 5mies. pokazał jej pozytywny! to działała przez kilka dni i zaszła w ciążę;-) także widzisz motywacja to siła natury
Każdy ma swoje zdanie, rozumiem

Odnośnik do komentarza

~Michaelll
Tak naprawde ja bede w 14 dc na monitoringu.
Wg ginekolog 13 dc, bo uznala, ze okres wieczorem to nie 1 dzien cyklu, a ja nie posluchalam sie jej, wiec jest ta roznica 1 dnia. Ale mysle, ze nie bd peoblemu bo ja i tak mam dlugoe cykle, wiec zobaczymy. Z reszta jak daj Boże bedzie pekniety pecherzyk juz, to bedzie ten plyn pecherzykowy jesli sie nie myle. Wiec jednak jie jestem na przegranej pozycji.

No dzieki, mam nadzieje ze sie uda w tym cyklu. I nie chce myslec nawet inaczej.

Michaelll spokojnie, myślę przy twoich długich cyklach nie będzie po ovu 14dc, nie raz byłam 13dc i był pęcherzyk 19mm, a przy Clo pokazało w 11dc, a ostatnio w którym dc byłaś?
Co bierzesz oprócz Clo?

Odnośnik do komentarza

Aa to widzisz Rysia, myslalam, ze tez masz problem z owulacja i dlatego tak napisalam.
A to ciekawe z tą Panią z pcos, co napisałaś, z reszta mnie chyba juz nic nie zdziwi raczej, z naturą nie ma co dyskutowac. Jak ma byc ciaza to bedzie.

Co do tych pecherzykow, to ja bym megaaa sie cieszyla, gdyby chociaz mi ginekolog wyskoczyla z tym.ze juz pecherzyk 17 mm. Bo ja bylam ostatnio na pierwszym monitoringu w 10 dc to taki maly pecherzyk byl.ze Pani nawet nie mierzyla, a w 16 dc jakos to 7-8mm.
Ja oprocz clo biore tez inofem i wiesiolek.

Odnośnik do komentarza

Rysia a Ty masz termin wizyty ?

To opowiem wam teraz historię z happy endem. Moja przyjaciółka starała się 4 lata na początku poroniła później było to ponad 3 lata starań. Już zaczęli procedury do in vitro A to proszę dziś powiedziała 17 tydzień naturalnie. Tak bardzo się cieszę że im się udało. Przeszła naprawdę dużo więc tym bardziej się cieszę. Więc kochane też się musi udać.

Odnośnik do komentarza

Nie Rysia, ja mam wizyte 12 listopada we wtorek ( 14 dzien cyklu)
To tak dlugo trwa!! Odliczam i odliczam, a tu jeszcze caly tydzien. Heh.
Iwa, takie historie przywracają mi nadzieje i pewnie innym dziewczynom tez. I z całego serca gratuluję tej dziewczynie, a jesli chodzi o mnie - Szczerze, to ja licze teraz tylko na Boga. Moze nie przekona to osob niewierzących, ale ja wierzę w siłę modlitwy. I nie pozostaje mi nic innego niz to, bo leki swoja droga biore, ale wspomagam się tez psychicznie, co jest rownie wazne. Mam nadzieje, ze nie uznacie mnie za swira. Hehe.)

Odnośnik do komentarza

Rysia - odpoczynek Ci dobrze zrobi.
Musisz zapomniec o stresie i sie troche rozerwać.)
Stan psychiczny czlowieka, jest bardzo wazna czescią funkcjonowania organizmu. Mam nadzieje, ze Ci się uda tez. Zwlaszcza, ze o tyle dobrze, ze masz owulacje. Super)

Odnośnik do komentarza

Hahha Rysia, moze ja zbyt chaotycznie pisze,ale ty pomylilas po prostu date z dnien cyklu) tyle).

Iwa - do wizyty jeszcze troche czasu, ale jak tylko bede miala jakas informacje szybko napisze. Teraz pozostaje mi tylko czekac.)

❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Odnośnik do komentarza

No powiem wam dziewczyny że dziwna sytuacja z tymi testami ovu, pierwszy raz coś takiego, wczoraj wieczorem negatywny a dziś zobaczcie same zdj o 9ej i 19ej, zaznaczam na Flo że dziś test pozytywny, dodam wykres, czekam za tym skokiem i czekam, jutro tj napewno będzie.
co myślicie?wgl mnie od dziś zaczyna się owulacja:D zgadzacie się że mną?

monthly_2019_11/inofem-a-plodnosc_79894.jpg

monthly_2019_11/inofem-a-plodnosc_79895.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...