Skocz do zawartości
Forum

Wszystko o in vitro


Rekomendowane odpowiedzi

~danio9
a czy któraś z Was leczyła się może w Gyncentrum w katowicach??? jestem tam zarejestrowana na wstępne wizyty. Z tego co wyczytałam są pierwsi w rankingu w województwie. Co chyba mówi coś o profesjonaliźmie, jakkolwiek to by nie brzmiało w tym kontekście. nie rozmawiałam z żadna dziewczyną która tam była i chętnie bym się czegoś dowiedziała więcej o lekarzach, podejściu

Ja leczę się w GynCentrum w Katowicach :) jestem bardzo zadowolona :) Panie w rejestracji bardzo sympatyczne. Ja akurat chodzę do Dr. Mercika i powiem szczerze że ten lekarz to Lekarz z powołania wie co robi :)

http://s10.suwaczek.com/20130907310114.png

Odnośnik do komentarza

Nadal jestem cała w emocjach. Jak najbardziej pozytywnych! Nie ukrywam, że męskie wsparcie bardzo się przydaje, bo pewnie sama nie weszłabym do gabinetu. Rozmowa z lekarzem bardzo rzeczowa, ale przepełniona optymizmem. Jak słyszy się słowa: jesteście tu państwo, żeby spełnić swoje marzenie to aż się wzruszyłam. Miałam całą dokumentację ze sobą więc całą historię leczenia w poradniach lekaz od razu widział no ale na miejscu robi się wszystkie badania hormonalne, nasienia. W dalszym etapie też zalecane są testy genetyczne, ale to trzeba się już umawiać. Po omowieniu wyników ustalamy scieżkę leczenia :)

Odnośnik do komentarza

wiolka360 i jak po pierwszej wizycie? Jakie odczucia? Dużo osób poleca tę klinikę i sama się nad nią zastanawiam , na razie zbieram jak najwięcej info o niej- bo sami staramy się  z mężem o dziecko już od 3 lat i rezultatów jak nie było tak nie ma

Odnośnik do komentarza

lalalila czuli jesteś dokładnie w tej samej sytuacji co ja kilka tygodni temu. 3 lata starań –widać że twarda babeczka z ciebie :) Byłam w tej invict-cie (jak to się odmienia?) i na razie jestem po pierwszej wizycie + kompletuje wyniki badań. Moim lekarzem jest fajna, młoda babeczka Karolina Waleśkiewicz-Ogórek z którą od razu złapałam kontakt i nawet ta pierwsza rozmowa nie była taka straszna :P Więcej stresu było w poczekalni ;p Pani doktor bardzo mnie uspokoiła i kazała czekać na wyniki badań i wtedy zobaczymy co z tymi moimi brakami owulacji. Klinika jak na razie na plus, zbyt długo nie czekaliśmy na wizytę jak i w poczekalni. Kadra profesjonalna i robi pozytywne wrażenie także nie mogę doczekać siękolejnej wizyty :)

Odnośnik do komentarza
Gość lalalila

wiolka360 muszę być twarda chociaż momentami nie ukrywam, że jestem już załamana, mąż tak samo. No ale nie mogę się poddać - cały czas sobie to powtarzam...dlatego muszę wybrać się do kliniki, zwlekałam trochę z tym bo myślałam że nie będziemy musieli szukać pomocy w klinice ale niestety jest jak jest... poza tym strasznie się stresuję pierwszą wizytą:( No nic po majówce spróbuję się do nich zapisać zobaczymy co i jak

Odnośnik do komentarza
Gość Kalina87

~lalalila
wiolka360 muszę być twarda chociaż momentami nie ukrywam, że jestem już załamana, mąż tak samo. No ale nie mogę się poddać - cały czas sobie to powtarzam...dlatego muszę wybrać się do kliniki, zwlekałam trochę z tym bo myślałam że nie będziemy musieli szukać pomocy w klinice ale niestety jest jak jest... poza tym strasznie się stresuję pierwszą wizytą:( No nic po majówce spróbuję się do nich zapisać zobaczymy co i jak

Na prawdę nie ma się czym stresować :) Personel w klinikach jest bardzo życzliwy, chcą Ci tam pomóc, więc głowa do góry :)

Odnośnik do komentarza

~lalalila
wiolka360 muszę być twarda chociaż momentami nie ukrywam, że jestem już załamana, mąż tak samo. No ale nie mogę się poddać - cały czas sobie to powtarzam...dlatego muszę wybrać się do kliniki, zwlekałam trochę z tym bo myślałam że nie będziemy musieli szukać pomocy w klinice ale niestety jest jak jest... poza tym strasznie się stresuję pierwszą wizytą:( No nic po majówce spróbuję się do nich zapisać zobaczymy co i jak

Super! Umawiaj wizytę i leć czym prędzej ! Bo politycy znowu wzięli się za in-vitro. To już pora i ten czas aby podjąć się leczenia z jak największą szansą na sukces! Bo nie wiadomo co tym politykom odbije… Boże co za kraj…

Odnośnik do komentarza
Gość haneczka35

i ja wybieram się do kliniki, jestem już po 1 in vitro - ale nieskutecznym, zmieniłam klinikę- na razie dobrze się wszystko zapowiada, miałam rozmowę z lekarzem, omówiliśmy razem moje całe poprzednie leczenie - wizyta była bezpłatna więc duży plus!no i zaczynam robić badania. trzymajcie i za mnie kciuki;)

Odnośnik do komentarza

Maryyl i ja leczę się w invicta :) kurcze widze ze nie tylko ja jestem zadowolona z kliniki:) fajnie zobaczyć pozytywna opinie o klinice w której się leczy a tym bardziej, że leczyłaś się no i zaszłaś w ciąże jestem jeszcze bardziej pozytywnie nastawiona :) powiedz mi dawno się leczyłaś?

Odnośnik do komentarza

~poziomka345
Maryyl a długo się staraliście?i w ogole skad wybor akurat invicty?my tez się rozglądamy za klinika i dlatego podpytuje

poziomka345, staraliśmy się dwa lata, więc to dosyć długo, dlatego ze swojego dośiwadczenia powiem Ci że nie ma co czekać tyle, lepiej od razu zgłosić się do specjalistów. Ja wybrałam Invicte ze względu na pozytywne opinie który czytałam i słyszałam i nie żałuje tej decyzji. Fachowo się mną zajęli, dzięki czemu dzisiaj jestem szczęśliwa matką! Jeżeli masz jeszcze jakies pytania/wątpliwości chętnie Ci podpowiem coś, wiem że w tym czasie pomoc i wsparcie jest bardzo potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Gość poziomka345

no właśnie musimy zacząć działac jeżeli chodzi o wybór kliniki…ta invicta dużo ma pozytywnych opinii wiec spróbujemy się wybrać do nich. A powiedz mi proszę Maryyl długo czekaliście na wizyte ? i pwoiedz mi do jakiego lekarza warto isc ?;)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Ja leczyłam się akurat nie w Invicta, a w Invimedzie i mogę polecić. Zwłaszcza dr. Dworniaka. Przez 2 lata staraliśmy się z mężem o dziecko i w końcu udaliśmy się do specjalisty, który nas pokierował. Terapia hormonalna pomogła na moje PCOS na tyle, że w końcu udało mi się zajsc w ciążę przez IVF. Choć gdybyśmy chcieli rodzeństwo dla naszego szkraba trzeba będzie znów udać się po pomoc. Za to już powinno być z górki, bo wiemy co i jak;) W razie pytań również chętnie odpowiem. Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza

dominidomini, warto abyscie się przepadali w specjalistycznej klinice. Ja osobiście mogę Ci polecić Invicte w Warszawie. Nam z mężem bardzo pomogli, na prawde znają się na rzeczy i jeżeli chodzi o leczenie niepłodności mężczyzn to mają szeroką ofertę i specjalizują się w tym! Jakbyś miała jakieś pytania to śmiało :)

Odnośnik do komentarza

Wlasnie tak naprawde to nigdy nie ma pewnosci, jaka jest przyczyna problemu z zajsciem w ciązę, bo jak się dowiedzialam od lekarza to nieplodnosc meska jest bardzo czestym zjawiskiem. Ja przy staraniach z mezem robilam kompleksowe badania, żeby to wykluczyc i wiedziec, czy diagnozowac moj przypadek czy jego. Zyjemy w takich czasach, ze teraz wszystko mozna sprawdzic i mozna sie leczyc na rozne sposoby bez wzgledu na to po czyjej stronie lezy problem.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie tak naprawde to nigdy nie ma pewnosci, jaka jest przyczyna problemu z zajsciem w ciązę, bo jak się dowiedzialam od lekarza to nieplodnosc meska jest bardzo czestym zjawiskiem. Ja przy staraniach z mezem robilam kompleksowe badania, żeby to wykluczyc i wiedziec, czy diagnozowac moj przypadek czy jego. Zyjemy w takich czasach, ze teraz wszystko mozna sprawdzic i mozna sie leczyc na rozne sposoby bez wzgledu na to po czyjej stronie lezy problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...